אחרי שנתיים של חג הפורים בצל הקורונה, המסיבות הגדולות והמושקעות של הסלבס חזרו בכל הכוח ואיתן התחפושות המושקעות. אחרי המסיבה של עומרי יערי בשבוע שעבר, הגיעה תורה של סוכנות "יולי" שערכה מסיבת תחפושות בשיתוף עם "טרמינל X".

למסיבה שנערכה באומן 17, הגיעו כל המיוצגים בסוכנות, ביניהם: שירלי בוגנים, אן זיוי, שרית פולק, בר סנפיר, פרלה דנוך ומני ממטרה שאיבד את המפתחות לרכב ועצר את המסיבה בבקשת עזרה מכולם לעזור לו לחפש אחר המפתחות. עוד נכחו: אירה דולפין שהתחפשה ללינוי אשרם, לירון רביבו, מאי תגר ותומר טליאס שהגיע ללא בת הזוג ניבר מדר.

איתי לוי, רוסלנה רודינה, לירון רביבו (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)איתי לוי, רוסלנה רודינה, לירון רביבו (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)

עוד נכחו במקום הזמר איתי לוי שהתחפש לנסיך הפרסי. הזמר איחל חג שמח ובריאות לכל עם ישראל והוסיף: "שנזכה להיות מחופשים רק בפורים, שכל השנה נהיה אנחנו". הזמר שמיהר להופעת פורים לא הסכים לעזוב עד שחברתו הדוגמנית רוסלנה רודינה תגיע לאירוע וחיכה לה בסבלנות עד שתגיע. רודינה דפקה איחור אופנתי לאחר שהשקיעה בתחפושת של מוקיון. השניים נהנו מזמן משותף יחד ולוי מיהר לעזוב להופעה שתוכננה לו. 

איתי לוי (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)איתי לוי (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)
רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)
שירלי בוגנים (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)שירלי בוגנים (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)
אירה דולפין (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)אירה דולפין (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)
אן זיוי (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)אן זיוי (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)
פרלה דנוך, מני ממטרה (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)פרלה דנוך, מני ממטרה (צילום: אביב חופי,יח''צ סוכנות יולי)