בתום עונה ארוכה, עם הרבה עליות ומורדות בחיי האהבה של הבנות עם הגברים ששודכו להן וגם בינם לבין עצמן - העונה השניה של "אהבה חדשה" הגיעה לסיומה ורק זוג אחד שרד את ניסוי הריאליטי ומבחן הזמן. מריאנה דייץ וסרגיי סבטינצקי הצליחו לשמור על היחסים בינהם והחזיקו מעמד גם חצי שנה אחרי צילומי התוכנית. נראה שהעניינים בינהם כל כך טובים ולראייה, סבטינצקי פגש את בנה של דייץ, שזה אומר המון - בטח לאור העובדה שאמרה כי היא תפגיש את בנה רק שתהיה בטוחה שתצא עם מי שהיא שלמה איתו. אם זה לא מספיק, הזוג החדש עושה את זה רשמי ומתייצב יחד לראשונה באירוע השקה.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

מריאנה וסרגיי, אהבה חדשה (צילום: ניר פקין)מריאנה וסרגיי, אהבה חדשה (צילום: ניר פקין)

מריאנה וסרגיי, יחד עם החברים לתוכנית, האקסים שני גולן ודוד פורטל, ותומר לוינסקי התייצבו אמש בפרמיירת הסרט "אלביס" בכיכובם של טום הנקס ואוסטין באטלר, ביס פלאנט ראשון לציון. יפים ומחוייכים הגיעו השניים יחד, ובפעם הראשונה לא היו צריכים להסתיר את אהבה.

עוד הגיעו לצפות ולנשנש פופקורן: רגב הוד, שקד קוממי, עידו דנקנר, ואורחת מפתיעה במיוחד אחת- לאה שבת, דמות שנדיר לראות באירועים מן הסוג הזה. שבת הגיעה עם בן דודה שהוא מעריץ ענק של אלביס.

לא מתביישים להתייצב לתמונה. שני גולן, דוד פורטל (צילום: ניר פקין)לא מתביישים להתייצב לתמונה. שני גולן, דוד פורטל (צילום: ניר פקין)
דקות התהילה. מתמודדי אהבה חדשה (צילום: ניר פקין)דקות התהילה. מתמודדי אהבה חדשה (צילום: ניר פקין)