תקלת מלתחה כזו לא נראתה מאז ימיה העליזים של דרמת הנעורים "בוורלי הילס, 90210" - אז קלי וברנדה הגיעו לבושות באותה השמלה בדיוק לנשף התיכון שלהן. שם זה גרר המון פרצופים חמוצים, אבל מה קורה כשזה אותו הסיפור גם אצל עידן יניב, זמיר מסלסל, ואיתי תורג'מן, שחקן ואושייה אופנתית שנויה במחלוקת בביצה המקומית?


הכל התרחש באירוע ברית המילה שערך אמש (רביעי) הסטייליסט גל אפל, לבנו בן החודשיים. האופנאי, שמלביש כמה אנשים מוכרים בתעשיית הבידור המקומית, הזמין לבר לילה תל אביבי כמה מחבריו הקרובים ובני משפחתו, כך שגם תורג'י ויניב (שהביא את החברה) הוזמנו לאירוע. אבל כמה מביך היה להם לגלות שהם לא רק חולקים אקסית בשם ליאן פישביין, אלא שעוד גברבר מוכר לבוש בחליפה הכחולה, שהבריקה בשילוב חולצה לבנה ונעליים בצבע חום - כך שאפילו הכפתור העליון נפתח אצל שניהם בהתאמה. אפל, זו היתה מזימה שלך?

מצד אחד, עידן יניב עם הגירלפרנדמצד אחד, עידן יניב עם הגירלפרנד

מהצד השני, גם הכפתור אצל איתי תורג'מן פתוחמהצד השני, גם הכפתור אצל איתי תורג'מן פתוח


אל הברית של בייבי אפל , ששמו בישראל הוא אוליבר, בבר "טיילור מייד", הגיעו גם אשתו לשעבר של הסטייליסט, ליאת אשורי עם בעלה אסי נקדאי (מהממת ומפרגנת, על תקן דמותה של ואלרי), הפאוור קאפל - אנחל בונני עם אשתו המעושרת דושי לייטרסדורף (דוטנה מרטין ודייויד סילבר) - ואפילו זמר העבר חיים צינוביץ' (לא, אתה לא דילן מקיי). מברוק!

אנחל בונני ודושי לייטרסדורף רציניים מתמידאנחל בונני ודושי לייטרסדורף רציניים מתמיד

ליאת אשורי ואסי נקדאי יפים ואמיציםליאת אשורי ואסי נקדאי יפים ואמיצים


מזל טוב! גל אפל עם בת הזוג והבייבימזל טוב! גל אפל עם בת הזוג והבייבי