חשבתם שהעובדה שהפיגורה המדוברת של בר רפאלי השתנתה, כעת כשהיא בהריון ואת הבטן השטוחה החליפה כרס קטנטנה - תמנע ממנה לדגמן? הכי לא! בסוף השבוע, הדוגמנית המקומית השוויצה בכך שכבר ממש אפשר לראות שהיא מטפחת את יורשת העצר ברחם, כשפרסמה תמונה שבה היא לובשת בגד ים מינמלי במהלך החודש החמישי להריונה הראשון. עם זאת, הבוקר (ראשון), כשצעדה על המסלול, קשה היה להבחין בכך שהיא מצפה לצאצא.


הכל עניין של פאשן? כי זה קרה בתצוגת בגדי עונת הקיץ של רשת "פקטורי 54", כשרפאלי פסעה בין מאות המוזמנים בקהל, כשהיא  לבושה בשמלה של ויקטוריה בקהאם. מזל שלא הבריזה, אחרת איך הייתם רואים שהיא חשפה רגליים ארוכות, המון גלאם של הריון וכאמור, בטן מינימלית. מטשטשת.

 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) onאיה הבטן, בר רפאלי? (צילום: אביב חופי, רפי דלויה, שוקה כהן ואבי ולדמן)איה הבטן, בר רפאלי? (צילום: אביב חופי, רפי דלויה, שוקה כהן ואבי ולדמן)

אבל רפאלי לא היתה הפרצוף המוכר היחיד עם בגדי המעצבים, כיוון שעל המסלול צעדו לצלילי השירה של הזמרת קרן אן גם מלאני פרס (שעשתה קאמבק לדוגמנות, אחרי פאזה כשחקנית רצינית), מלכת היופי במיל' שביט ויזל, השורדת ג'ני צ'רוואני (שזכתה לקריאות "תעשי לי ילד" מבעלה רוני מאנה), נועם פרוסט המהפנטת והמאורסת הטרייה שהיא נערת ישראל במיל' - דורון מטלון.

על עקבים גבוהים. בר רפאליעל עקבים גבוהים. בר רפאלי

מדגמנת. ג'ני צ'רוואנימדגמנת. ג'ני צ'רוואני


סטייליש? מלאני פרססטייליש? מלאני פרס


רגע, אבל זה לא הכל, ראיתם מה לבשה שיר אלמליח? אחת המוזמנות הנוצצות שהגיעו לאיוונט, בהקה באאוטפיט לבן שלא חשף טפח - בשונה מתמונות מסוימות שבהן ראיתם את אלמליח חושפנית. כך שמעבר לתקלת לבוש מביכה (כי הגיעה בדיוק עם אותו הבגד שבו בילתה גם עינת שרוף), אלמליח הדהימה בכך שהשאירה את הפיגורה שלה לדמיון. ויש מה לדמיין.

בין הצופים בקהל התצוגה, בילו מוזמנות מדוברות בהן מאמא ציפי רפאלי, המגישה עינת ארליך, רונית יודקביץ', עמית פרקש, ג'ודי שלום ניר מוזס, אושיית הסטייל ליאת אשורי, השחקנית יערה בנבנישתי, הדוגמן סתיו סטרשקו, רוית אסף ואחרים. פאן, סילחה, פאשן.
 
רגע, מה? שיר אלמליח עטופה היטב!רגע, מה? שיר אלמליח עטופה היטב!


זה לא חלום. אלמליחזה לא חלום. אלמליח


שביט ויזל קז'ואליתשביט ויזל קז'ואלית


בצבעים. ליאת אשורי עם בעלה אסי נקדאיבצבעים. ליאת אשורי עם בעלה אסי נקדאי


עמית פרקש חכמה בשמשעמית פרקש חכמה בשמש


פעם דוגמנית, תמיד מדגמן. סתיו סטרשקופעם דוגמנית, תמיד מדגמן. סתיו סטרשקו


אחראית על השואו. קרן אןאחראית על השואו. קרן אן


מדגמנת חום. ג'ודי שלום ניר מוזסמדגמנת חום. ג'ודי שלום ניר מוזס


חמודה. יערה בנבנישתיחמודה. יערה בנבנישתי


ולסיום, בר רפאלי הריוניתולסיום, בר רפאלי הריונית