רייצ'ל, סליחה, ג'ניפר אניסטון נחשבת כבר שנים רבות לאחת הכוכבות האהובות בתעשיית הבידור של הוליווד - עוד מאז ששרפה את המסך כחלק מצוות הסיטקום "חברים" - אבל יפה? מדובר בתואר שהיא נרגשת לקבל בכל פעם מחדש, במיוחד אם מגזין הבידור הנחשב People הכתיר אותה כאישה היפה ביותר בעולם לשנת 2016, ואפילו לא בפעם הראשונה בהיסטוריה!הכי יפה בעולם. ג'ניפר אניסטון על שער מגזין People (צילום מסך)הכי יפה בעולם. ג'ניפר אניסטון על שער מגזין People (צילום מסך)

אניסטון בת ה-47, שהיום (רביעי) הוכרז כי זכתה לקבל את הטייטל המבוקש, קיבלה את הבשורה במבוכה. "זו מחמאה גדולה, זה מין רגע כזה שמחזיר אותי לנעורים", הגיבה כששמעה שהמגזין האמריקני בחר בה כנערת השער הכי יפה בעולם השנה - זאת למרות שהשנה האזרחית עוד לא הגיעה אפילו לאמצע הדרך. בהמשך, הודתה שלמדה לקבל את איך שהיא נראית עם השנים, אבל ג'ני מרגישה הכי יפה כשהיא בריאה וחזקה. אה, וגם כנראה בגלל שהיא נשואה מאז הקיץ האחרון, לבעלה החתיך השחקן ג'סטין ת'רו.

יופי, בייבי. אניסטון עם ג'סטין ת'רו (צילום: גטי)יופי, בייבי. אניסטון עם ג'סטין ת'רו (צילום: גטי)
זו השנה ה-26 שבה מגזין הבידור בוחר את האישה היפה עלי אדמות, וכאמור, לא מדובר בפעם הראשונה שאניסטון נמצאת במעמד הנחשב. בפעם הקודמת שזכתה בתואר, הייתה בשנת 2004 כשמלאו לה 35. ההוליוודית שמתקרבת לגיל 50 אמנם כבר לא כל כך צעירה, אבל היא גם לא הגברת היפה המבוגרת ביותר שזכתה להופיע על שער המגזין - כיוון שבשיא הזה מחזיקה סנדרה בולוק, שכיכבה בשנה שעברה עם התואר כשהיתה בת 50. 
מבחינת אניסטון, יופי הוא "ביטחון עצמי, שלווה, נחמדות, ובכנות - חיים טובים. צריך לקחת בחיים סיכונים ולא להיות נבוכים מדברים שלא הסתדרו בדיוק בדרך בה ציפיתם", גילתה למגזין. אם ציפיתם לעצות ביוטי מהכוכבת, ג'ניפר ממליצה לישון טוב, לשים לב למה שאתם מכניסים לפה ולאחרונה שיתפה בראיון ש"פחות זה יותר, פחות איפור, פחות גדוש, פשוט יותר טבעי". יפה לך.  

כעת, כמה סיבות שבגללן מדובר באישה היפה עלי אדמות:
 
ג'ניפר אניסטון הכי יפה שנוח לה (צילום מסך, GQ)ג'ניפר אניסטון הכי יפה שנוח לה (צילום מסך, GQ)


היא לא חוששת להסיר את הבגדים, אם צריך (צילום מסך, רולינג סטון)היא לא חוששת להסיר את הבגדים, אם צריך (צילום מסך, רולינג סטון)


אניסטון אוכלת, גם במעמד רשמי וחגיגי! (צילום: גטי)אניסטון אוכלת, גם במעמד רשמי וחגיגי! (צילום: גטי)


ג'ניפר אניסטון יודעת שהצחוק מטיב עם עור הפנים (צילום: גטי)ג'ניפר אניסטון יודעת שהצחוק מטיב עם עור הפנים (צילום: גטי)


47 מי? ג'ניפר אניסטון (צילום: גטי)47 מי? ג'ניפר אניסטון (צילום: גטי)