מתברר שהדוגמנית אלכסה דול למדה דבר או שניים במהלך המאמצים שלה לפתח קריירה בינלאומית בתעשיית היופי הגלובלית. יוצאת הריאליטי (והסוג-של-אקסית של רז זלצרמן) שמבקרת בימים אלה בישראל, הגיעה הבוקר (שלישי) כדי לצעוד מול הפלאשים על השטיח האדום, באירוע שכולו לייף סטייל - כשהיא לובשת שמלת מעצבים דרמטית פלוס טוויסט: השמלה שקופה לגמרי. כי ככה מושכים את כל הצומי אליה!


אלכסה, נכחה בתצוגת האופנה של אלון ליבנה במסגרת אירועי פתיחת יריד "ביוטי סיטי" של סופר פארם, כשהיא לובשת שמלה של המעצב שמספקת הצצה לעולמה התחתון. הבלונדה, לא ממש טרחה ללבוש בגדים תחתונים, כך שסיפקה לעולם מבט מעמיק על הפיגורה מעוררת ההתפעלות שלה (טפח), פלוס הצצה לאיברים צנועים יותר כמו הפרונט וישבנה העסיסי (להלן, טפחיים). איזה יופי, דול.

הגעתי, בובות. אלכסה דול (צילום: רפי דלויה ולנסמ הפקות, יח"צ)הגעתי, בובות. אלכסה דול (צילום: רפי דלויה ולנסמ הפקות, יח"צ)
פלאשניג, כן?פלאשניג, כן?
סו רקלס!סו רקלס!


בסוף השבוע, דול כבר תתעופף בחזרה לארצות הברית לסדרת פגישות מקצועיות נוספת, בהן (עוד אחת) עם אנשי "ספורטס אילוסטרייטד", במטרה שבסופו של דבר תככב בין עמודי גיליון בגדי הים של המגזין האמריקני המדובר. בינתיים, יכלה לקבל באירוע שנערך בביתן 1 שבגני התערוכה בתל אביב, עצות פאשן מדוגמניות וותיקות כמו שירלי בוגנים, יוליה פולטקין או רותם סלע שהגיעה צמודה לבסטי מיה דגן, או שיעורים בשיק מאשף הטיפוח מיקי בוגנים.

וכעת, לסשן עם המעצב אלון ליבנהוכעת, לסשן עם המעצב אלון ליבנה

xo. דול מלטפת עם השפתייםxo. דול מלטפת עם השפתיים


על השטיח האדום באיוונט, צעדו (למרות שאיש לא שם לב אחרי שאלכסה הגיעה) גם אורנה דץ, נציגות גברית בשם הרץ למיליון אדריאנו חאובל, ליהיא גרינר, השחקנית נטע גרטי, מור סילבר ההריונית והמאמא הטרייה מארינה מקסימיליאן, שהפציעה באירוע מתוקשר ראשון שלה מאז הפכה לפני ארבעה חודשים לאמא - והשיקה גזרה של אחרי לידה שטושטשה היטב בשמלת גלבייה רחבה. כמה סטייל.

פוסט לידה. מארינה מקסימיליאןפוסט לידה. מארינה מקסימיליאן

צמד חמד. רותם סלע עם מיה דגןצמד חמד. רותם סלע עם מיה דגן

נטע גרטי משחירהנטע גרטי משחירה

מיסטר בוגנים, מיקי בוגניםמיסטר בוגנים, מיקי בוגנים

שירלי בוגנים. למה? כובעשירלי בוגנים. למה? כובע
אדריאנו חאובל לא צמוד. בכללאדריאנו חאובל לא צמוד. בכלל

ליהיא גרינר חיוכים!ליהיא גרינר חיוכים!

אוי כל מה שקדם. אורנה דץאוי כל מה שקדם. אורנה דץ

יוליה פלוטקין מדגמנתיוליה פלוטקין מדגמנת

ד"ש לביונסה. אלכסה דולד"ש לביונסה. אלכסה דול