ביצת הבידור המקומית מלאה בנשמות טובות שמתעדות כל צעד ופסע של המפורסמים הישראליים? ברור שכן, ואתם חייבים לראות את תקרית האופנה המרגשת (בערך) של ריטה!אירוע א', קשור לעבודה שאם נתקלתם לאחרונה בזמרת עם הקול הגדול, בוודאי הבחנתם בהילת אור סביב לראשה. הסיבה: ריטה החלה ללמוד את סודות תורת הקבלה ומגיעה בחודשים למרכז לקבלה בתל אביב, שם היא משכילה עם המורה הבכיר אבנר מדר (שפטפט בין היתר גם עם הכוכבים הבינלאומיים מדונה ואשטון קוצ'ר). 

אמן! ריטה במרכז לקבלה בתל אביב (צילום גולשים)אמן! ריטה במרכז לקבלה בתל אביב (צילום גולשים)

ראש חודש עם אנרגיות חדשות!ראש חודש עם אנרגיות חדשות!

קול הנשמההההה. ריטה מתפייטתקול הנשמההההה. ריטה מתפייטת


הזמרת, התייצבה אמש (רביעי) באירוע במרכז שציין את ערב ראש חודש תמוז, אז עלתה לבמה פתחה את לבה וסיפרה סיפורים אישים ומרגשים על חייה. במקביל הופיעה מול צוות המורים במרכז והתלמידים בערב שכולו אור ואנרגיות, כשהיא לובשת שמלה פרחונית מרהיבה, עם סרט קשור לצווארה באלגנטיות.

אז זהו, שעם תחילתו של אירוע ב' נחשפה הבעייתיות: ריטה העיזה ללבוש את אותו הבגד בדיוק - בשני איוונטים שונים. הבוקר (חמישי) עלתה על הבמה בגני התערוכה בתל אביב כדי לפתוח את תצוגת האופנה של חברה, המעצב הבינלאומי אלי טהרי, במסגרת אירועי "ביוטי סיטי 2016". ריטה, התרגשה לעלות על המה ולדבר אל המיקרופון, באותה גלימה פרחונית מלבבת, כשבקהל בתה משי קלינשטיין, לצד פאשניסטות כמו שירז טל, ג'ני צ'רוואני, ג'ודי שלום ניר מוזס ולאה שנירר.

בשמלה זהה. ריטה עם אלי טהרי הבוקר (צילום: לנס הפקות)בשמלה זהה. ריטה עם אלי טהרי הבוקר (צילום: לנס הפקות)
פאן להן! ריטה עם שלומית מלכהפאן להן! ריטה עם שלומית מלכה

מרים לה. טהרי מסובב את מלכהמרים לה. טהרי מסובב את מלכה


בין חיבוק למעצב הגלובלי לחיוכים לעדשות המצלמה, ריטה פגשה גם את הדוגמנית הישראלית היפהפייה שלומית מלכה - שנבחרה לאחרונה לשמש כפנים של מותג אופנת העלית של טהרי וצולמה עבורו בארצות הברית. זה נגמר בפטפוטים על יהודה?

היוש. עינת שרוף על הגובההיוש. עינת שרוף על הגובה
שירז טל חשה אנה וינטורשירז טל חשה אנה וינטור

כתום לך. ג'ני צ'רוואניכתום לך. ג'ני צ'רוואני