אם תהיתם איך הורה שמוכר גם כרוקסטאר מקומי, מבלה עם הילדים בחופש גדול, אז רק דעו לכם שחמי רודנר לקח את הצאצאים שלו לבלות במועדון ה"בלוק" שבתל אביב. טוב, הם לא בדיוק יצאו להקפיץ שוטים עם אבא על הבר, אבל יש מצב שנעמי בת השש וחצי ומיכאל בן הארבע, הם בין הילדודס הבודדים שבילו בקלאב עוד לפני שמלאו להם 18 שנים.

מה הביא אותם ללב תל אביב באמצע היום? שלא כמו אבא שלהם, הרודנרים לא הגיעו למועדון בכדי לעלות על הבמה ולתת בראש, לפחות לא כרגע. הקטנים, באו לדגמן מול המצלמה, עבור קמפיין מיוחד של "הילדים של קסטרו".חום יולי אוגוסט אז. חמי רודנר עם הילדים נעמי ומיכל (צילום: שוקה כהן)חום יולי אוגוסט אז. חמי רודנר עם הילדים נעמי ומיכל (צילום: שוקה כהן)

עדיין מחזיקים לאבא את הרגליים מבויישים?עדיין מחזיקים לאבא את הרגליים מבויישים?


המועדון, שהפך ליום אחד מדאנס בר אפלולי לאזור בילוי לילדים בשיאו של החופש הגדול, אירח את הדור הבא של כוכבי הרוקנ'רול הישראליים - שהגיעו עם הוריהם המפורסמים לצילומי האופנה של "קסטרו" לחורף הבא. למרות שלרוב הם מתחזקים ארשת פנים רצינית וקשוחה, כיאה לכוכב רוק, אורית שחף ותום פטרובר מלהקת "היהודים" חייכו עם הבן הדי, מיכה שטרית הסביר פנים לבת עומרי, עמי רייס ודוד רז מ"כנסיית השכל" פיזזו עם הילדים רני ויולי, בעוד שאורן זיו הבסיסט של "מופע הארנבות של ד"ר קספר" בילה עם הבן דניאל. נתנו בראש? ברור שכן.


על רקע הבר האלכוהולי שותים מים. אורית שחף עם הבן הדי ונעמי רודנרעל רקע הבר האלכוהולי שותים מים. אורית שחף עם הבן הדי ונעמי רודנר

הדור הבא. רני ועמי וייס, ויולי ודוד רזהדור הבא. רני ועמי וייס, ויולי ודוד רז

אמא ואבא גאים. מיכה שטרית ועומריאמא ואבא גאים. מיכה שטרית ועומרי

דומה לאמא או לאבא? דניאל ואורן זיודומה לאמא או לאבא? דניאל ואורן זיו

פוטו פיניש. תמונה של דור העתידפוטו פיניש. תמונה של דור העתיד