פריס הילטון חובבת אותם, ביונסה מפרגנת וליידי גאגא כבר יודעת - מעצבי האופנה הישראלים מצליחים להלביש כמה מהכוכבים, טוב, הכוכבות הגדולות בעולם. כעת, מתברר שיש עוד שם מקומי שהצליח להתחבב על מגה-סטארים מתעשיית הבידור העולמית ומביא גאווה, הכל כי וויל סמית' ואשתו ג'יידה פינקט סמית', ממליצים עליה בחום. שיק!
 
זה קרה כשאמה של השחקנית בת ה-44, אדריאן בנפילד-ג'ונס, החליטה להינשא לאהובה כשהיא בת 63 (ולא נראית יום מעל לגיל של בתה המפורסמת). אז, מתברר שזו ג'יידה שלא רק המליצה לה לבחון את שמלות הכלה של המעצבת הישראלית ברטה, אלא ממש הפצירה במאמא ללכת למדוד את לבוש הכלולות שלה. התוצאה: בחתונה שהתקיימה בסוף השבוע בלוס אנג'לס, לבשה המאמא שמלה בעיצוב כחול-לבן.

חגיגה לבנה. וויל וג'יידה פינקט סמית' עם הכלה שלובשת ברטה (יח"צ)חגיגה לבנה. וויל וג'יידה פינקט סמית' עם הכלה שלובשת ברטה (יח"צ)

ג'יידה, אם תהיתם, פגשה את המעצבת ברטה לראשונה במהלך שבוע האופנה לכלות בניו יורק. בהמשך, שכנעה את חמותו של וויל (שהיא סבתא של ווילו וג'יידן סמית'), ללכת למדוד כמה עיצובים בבוטיק המקומי של ברטה במנהטן שבניו יורק. התוצאה: הכוכב ההוליוודי בחליפה אפורה, אשתו הידועה בחולצה וחצאית בוהקות (למרות שהיא לא זו שמתחתנת) והכלה עצמה בשמלת תחרה לבנה עדינה, כיאה לבוגרת נהדרת. קונגרג'וליישנז, מר וגברת סמית'.

אחיות? לא, אם ובתה. ג'יידה פינקט סמית' עם אדריאן בנפילד-ג'ונס (צילום: גטי)אחיות? לא, אם ובתה. ג'יידה פינקט סמית' עם אדריאן בנפילד-ג'ונס (צילום: גטי)