מה שלום אילנית לוי? טוב תודה, אבל כנראה ממש עייפה. אתמול (ראשון) למשל היא קמה בבוקר, צחצחה שיניים ועוד לפני השעה 7:00 בבוקר כבר יצאה לדרכים, רק כדי להספיק לפגוש חבר טוב שיטפח אותה לפני העבודה על סט הצילומים. הבעיה: לחבר קוראים מיקי בוגנים, שמצטלם לצדה, אבל עוד לפני הפלאשים היה צריך בעצמו לעבור באירוע אופנתי אחר, כך שלוחות הזמנים של השניים לא ממש תאמו. מה קרה? ספוילר, התוצאה נוצצת במיוחד.
 
לוי ובוגנים שמנהלים רומן אפלטוני כבר 17 שנים (!), צולמו לקמפיין המשותף שלהם למותג התכשיטים DF-DIAMONFIRE. בגלל שהוא ורק הוא הגבר שזוכה לתחזק את שגרת הטיפוח של לוי, אבל בין לבין גם היה צריך לקפוץ ולהפוך את מאמא בר רפאלי למהפנטת בתצוגת אופנה אחרת, מיקי ביקש מאילנית להגיע לאיפור-שיער בביתו בתל אביב לפני השעה 8:00 בבוקר. נו, זוכה ליחס VIP א-לה-בוגנים

ממתינה שמיקי בוגנים יגיע. אילנית לוי על הסט (צילום: ראובן שניידר)ממתינה שמיקי בוגנים יגיע. אילנית לוי על הסט (צילום: ראובן שניידר)
"מיקיייי תעשה לי בלונז'". לוי ובוגנים"מיקיייי תעשה לי בלונז'". לוי ובוגנים
אהבה, אילוסטרציהאהבה, אילוסטרציה


היא אולי הסכימה להתעורר עבורו, בעוד שהוא הסכים שתגיע לאמבטיה הפרטית שלו, אבל הם לא ציפו לפקקי תנועה שיגרמו לה להתעכב בשעה וחצי ארוכות של עצירה על כביש מהיר, מה שגרם לו להילחץ ולצחוק עליה שמזל שמלכת היופי במיל' הגיעה מרחובות ולא מראש הנקרה. מזל באמת.

"מאמי, מעט יותר אקרובטיקה פליז""מאמי, מעט יותר אקרובטיקה פליז"

פאן להן על הסט!פאן להן על הסט!


מאוחר יותר, על סט הצילומים, השניים היו כבר רגועים יותר כשדגמנו זהב ויהלומים מול העדשה, כשבוגנים טען שאם הוא זה ששידך בין לוי לבן הזוג אלירז שדה - הוא זה שקובע שהשניים כבר צריכים להחליף טבעות. ואם מיקי מתייחס לסוגיית ה''מתי לעזאזל אלירז ישלוף טבעת יכרע ברך ויבקש את ידה של אילנית", כנראה שזה כבר צריך לקרות. בלינג.

עוד טאץ' אפ. בוגנים ולויעוד טאץ' אפ. בוגנים ולוי