רגע לפני שראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה עלו למטוס בדרכם למפגש הפסגה עם הנשיא הנבחר דונלד טראמפ, פגשה סנדרה רינגלר את אשת נתניהו לשיחה אחרונה. הסטייליסטית שאחראית על השינוי של שרהל'ה לא נתנה לה לטוס לבית הלבן מבלי לעבור על המלתחה שארזה במזוודות. בכל זאת, יש לנתניהו רף גבוה ותחרות קשה עם הגברת הראשונה של הנשיא, מלניה טראמפ.

רינגלר בחרה לאשת ראש הממשלה מספר לוקים שונים שיתאימו לה לכל מפגש מתוקשר שמצולם על ידי אין סוף גורמי תקשורת. אך בזמן שכוכבות בינלאומיות לא זזות מילימטר בלי הסטייליסטית הצמודה שלהם, רינגלר נותרה בארץ ונתנה לשרה הוראות פעולה. האם שרה נתניהו צדקה שלא ביקשה מרינגלר להצטרף אליה? כי בין כל התגובות למפגש של שתי המשפחות המכובדות, היו כאלה שמאוד אהבו את השמלה הוורודה שהתכתבה עם זו הלבנה של מלניה, ויש כאלו שטענו שהיא יותר מדי קצרצרה. חבל שרינגלר הייתה צריכה לעקוב מרחוק ולא לתת דעתה על המקום.


בהחלט נתנה פייט. הזוג נתניהו עם הזוג טראמפ. (צילום: גטי)בהחלט נתנה פייט. הזוג נתניהו עם הזוג טראמפ. (צילום: גטי)

 

A post shared by Sandra Ringler (@sandra_ringler) on

מתכתבות אחת עם השנייה. (צילום: רויטרס)מתכתבות אחת עם השנייה. (צילום: רויטרס)

נוגעת לה בטוסיק??נוגעת לה בטוסיק??

יש האומרים קצרצר מדייש האומרים קצרצר מדי

בכל זאת, בזמן הפגישה המרגשת בין משפחת טראמפ לנתניהו, נצפתה רינגלר האישה והסטייל באירוע השקת תערוכת "that's it" בה לקחו חלק 18 מובילות דעת קהל מקומיות שהצטלמו ביוזמת הגר טהר לב בעלת מגזין האונליין "IT" לקמפיין למען העלאת המודעות כנגד הטרדות מיניות.

מלבד רינגלר שעקבה אחר הלוק של שרה על המסך הגיעו נטלי דדון, טיטי איינאו ובן זוגה ישראל אור, שירז טל, אבישג נגר, לוסי דובינצ'יק, ג'קי אזולאי ורימה רומנו בחודשי היריון מתקדמים.


סנדרה והכפילה שלה. (צילום: שי שבירו)סנדרה והכפילה שלה. (צילום: שי שבירו)

מישהו רואה חודש תשיעי? ג'קי אזולאימישהו רואה חודש תשיעי? ג'קי אזולאי

איפה שאר החבורה? אבישג נגראיפה שאר החבורה? אבישג נגר

הלו? מה עם חתונה? טיטי איינאו וישראל אורהלו? מה עם חתונה? טיטי איינאו וישראל אור

מחוברות. ציפי ורימה רומנומחוברות. ציפי ורימה רומנו