רשימת הפאסון 
גלית גוטמן
אופס, הצליח לך: כוכבי ריאליטי וניאו־סלבריטאים מציפים את האיוונטים, אבל לצערה של חיננית, מעט מאוד מהם מצליחים למנף את עצמם ולהיות פאשניסטים עדכניים. מזל שישנן גלית גוטמן ושאר קשישות השלולית המקומית, שמראות לשאר איך סותמים לחיננית את הג'ורה. הפעם זה קרה בזכות בלונד מושלם, מקיאז' זוהר ושמלה שחורה קטנה, המציגה מותן משויף ומעצבן. רספקט.

הו, האימה: אם יש דגם של שוזט שלכל אחת בתעשייה הזאת יש, זה הזוג האלו שגוטמן נועלת, ואיכשהו היא מצליחה להפוך אותן לנסבלות. קטסטרוף.


חיננית חומדת: חילקו אותן בחינם באיזושהי השקה, ורק אני לא קיבלתי? חוצפה.

שקר כלשהו: לא שהייתי משתמשת בהן, אבל זה מעצבן בכל זאת.


גלית גוטמן. צילום: לנס הפקותגלית גוטמן. צילום: לנס הפקות
לאה שנירר

אופס, הצליח לך: רואות, קוראות יקרות, זה נולד בחיפה ומתגורר בחווילה מטורפת בהרצליה פיתוח, אבל משדר ניחוחות של קוטור מפריז הציורית. בגלל זה חיננית מתה על האובייקטית הזאת, שמערבלת פיסים של אופנה מקומית עם אלו של שאנל, ועדיין המאזן עומד על מיליון דולר. ככה עושים את זה.


הו, האימה:
כמה חבל שדווקא היום מכל הימים השפעת הבוטוקס פגה, או שפשוט פוצצת את הוודג' בהיילייטרים מפודרה שלא מחמיאים לעור בוגר בטקסטורת זמש.

חיננית חומדת: עם הג'ובות שלך, ועיני הנץ שלי, נוכל להיות צוות מנצח. אולי כבר תעסיקי אותי בתור קריאייטיב דיירקטור אצל המותג "לאה שנירר"?

שקר כלשהו: אני לא כזאת יקרה כמו שכולם אומרים, כדאי לך.


לאה שנירר.צילום: לנס הפקותלאה שנירר.צילום: לנס הפקות
שני גולדשטיין ועומר גורדון
אופס, הצליח לכם: בעוד חיננית סובלת בעונה זו מיובש בגלאם ומגלי חום, היא נאלצת לפרגן לזוג זה עקב אאוטפיטים אביביים בעלי התאמה כמעט מושלמת בגזרת הטכניקולור ומערכת לבוש שנמצאה כנסבלת.


הו, האימה:
ברור לכולנו שמיז גולדשטיין ומיסטר גורדון חייבים להיות מוזמנים בקרוב להשקה (פלוס מתנה נדיבה) של איזו חנות לשוסור איכותיות, כי אלו שהם נועלים פה הן פרחולות ומטופשות, בהתאמה.

חיננית חומדת: רבע שעת התהילה שלכם אוטוטו פגה. לא עדיף להתאמץ קצת יותר עם הוויזה?

שקר כלשהו: בהצלחה עם זה.


שני גולדשטיין ועומר גורדון. צילום: לנס הפקותשני גולדשטיין ועומר גורדון. צילום: לנס הפקות

 

רשימת האסון 

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה
הו, האימה: שימו לב, קוראים יקרים. מעיין אשכנזי למדה מילה חדשה בלעז, והיא עונדת אותה בגאווה על סמרטוטישירט יוז'ורלית. חיננית לא צריכה לפתוח מילון כדי להבין שעל אף הפריזורה הנהדרת והחופשייה והשיזוף האילתי שנדבק לחיקה, העונה לשם אביחי אוחנה, השבוע הזוג הזה פשוט נכשל.

אופס, הצליח לכם: חיננית פוסקת שמבין השניים לאוחנה יש את הרגליים הכי הורסות.

חיננית חומדת: יוחזר הסטייליסט למשרתו.

שקר כלשהו: לא להתקמצן.


מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. צילום: לנס הפקותמעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. צילום: לנס הפקותאגם רודברג

הו, האימה: ככל הנראה, אפילו המחזורית ירקה על אגם רודברג בחזרה את האוברול הזה, שעליו פסקה חיננית בדצמבר האחרון (בתמונה התחתונה) עונש של מאסר עולם בחירייה. לולי, פיס זה חמוד רק על עוללים ועל המיניונים, ולמרות החזות הילדותית, את כבר בת 31. אז די כבר עם זה, שמעת?

אופס, הצליח לך: ביץ', מה הסוד שלך למראה מלא נעורים?

חיננית חומדת: סורי, לא הפעם. אף שרודברג משמשת כפרזנטורית של חברת אופנה, חיננית משאירה את כרטיס האשראי לבד בחשכתו של הארנק.

שקר כלשהו: חבל, כי בדיוק קיבלתי משכורת. ביג מיסטייק, היוג'.


הו, האימה. אגם רודברג. צילום: אור גפןהו, האימה. אגם רודברג. צילום: אור גפן


דניאל ליטמן

הו, האימה: כל בתי הגידול לחצ'קונים באיוונט החלו מבעבעים, כשדניאל ליטמן הלארד פקד את השטיח האדום, אבל הדופק של חיננית דווקא נשאר תקין. לא הבלונדינית תתרגש מגבר פריווילגי בעל חזות לבנה, העוטה סמרטוטריקו עם מפתח חזה פרחולי, רבע טון ג'ל ושוז המקנות לו טוטאלוס של אח אחרי משמרת בחדר המיון.


דניאל ליטמן. צילום: אור גפןדניאל ליטמן. צילום: אור גפן
אופס, הצליח לך:
זה מקסים שאתה מטפח שיער על החזה, ואפילו יש לך שפם וזקנקן מתוקתקים. אבל אם כבר להיות כוסית, לא כדאי לרכוש עיפרון מדגיש גבות?

חיננית חומדת: נו, באמת. מה יש פה שאין ב"הכל בדולר"?

שקר כלשהו: אבל שיהיה רק בהצלחה.

אלי פיניש
הו, האימה: אולי רוב בנות הביצה מתרגשות מחוש ההומור של אלי פיניש, אבל חיננית לא צוחקת למראה האאוטפיחס העצוב במעמד של שטיח אדום, שעטה הטאלנט. המחזה כלל נקבוביות בהלם המתחננות למעט לחות וניקוי רקמות עמוק, סמרטוטישירט שהייתה פעם לבנה, טופ ג'ינס על תקן ז'קט ומוכנוס שדורשים בדיקת תילוע. לא לאבלי בכלל.


אלי פיניש. צילום: אור גפןאלי פיניש. צילום: אור גפןאופס, הצליח לך:
חיננית שמה לב שאתה לא מאלו שמוציאים בוכטות על בגדים. מנהל הבנק שלך בטוח אוהב אותך.

חיננית חומדת: שמנהל הבנק שלה ישלח לה חיוך ולא מכתבים מרושעים ומפחידים.

שקר כלשהו: אלוהים נותן חוזים שמנים לאלו ששבעים משופינג בוויצו עודפים.

יעל שרוני

הו, האימה: האם יעל שרוני עוד לא יצאה מהדמות הדודתית מהפריפריה, או שתמיד היא הגיעה לפרמיירות עם מראה של פרזנטורית לחולצות של חובצות גבינה מרומניה? ואם היה לי פעם חשק לקבב רומני, הסקיני ג'ינס העביר לי אותו כלא היה. התזונאית של החתומה מעלה מודה לך.

אופס, הצליח לך: המקיאז' נאה.

חיננית חומדת: אבסולוטלי נאדא.

שקר כלשהו: אולי בכל זאת קבב רומני עם טחינה, מישהו?


יעל שרוני. צילום: אור גפןיעל שרוני. צילום: אור גפןיאללה, תעמיסי

נטלי דדון
אימפריית האינסטוש נטלי דדון אך לא מזמן נפרדה מהשתלים בחזה, אך לחיננית יש תחושה שבטעות היא הסירה גם את האונה הימנית. אחרת איך תסבירו את העובדה שזאתי בחרה בכל הטרנדים המעושים בעולם ביחידת פאשן אחת? קוקו טחור על הראש? קיבלתם. תיק עם פרנזים? ברור. כפכפת מחולדות מוכות גזזת? קחו. חיננית דורשת לאלו המתת חסד. תודה.


נטלי דדון. צילום: לנס הפקותנטלי דדון. צילום: לנס הפקות


צא מזה

משה דץ

לא שלפני עשור או שניים משה דץ היה פאשניסט, אבל עושה רושם שככל שהזקנה מחבקת את גופו, מחפף דץ משל היה היפסטר שלא שילם את חשבון המים וויתר על שמפו ושאר אקססוריז מחטאים. כעת הוא פוקד את הנוף בסילואט חייתי עם פריזורה שדורשת גז. חמודי, חיננית יודעת שכשבני זוג שוהים זמן רב יחדיו הם הופכים להיות דומים. זה אומר שאתה והכבשה שושנה עוד יחד?


משה דץ. צילום: רפי דלויהמשה דץ. צילום: רפי דלויה
כפכאפה

דביר בנדק

לא ברור לחיננית למה דביר בנדק מתהלך בקרבנו זחוח בעוד שהוא מציג לנו את כף רגלו המפלצתית נטולת פדיקור, משל הייתה גוש שווארמה הדורש את כוחה של הסכין. לעשות לך בוקינג למכון של יוליה או לקרוא לרפי גינת?


הגזמת. דביר בנדק. צילום: רפי דלויההגזמת. דביר בנדק. צילום: רפי דלויה