דניאלה פיק ממשיכה להרשים אותנו ולככב באירועים נוצצים השמורים לאליטה ההוליוודית ואמש, צעדה על השטיח האדום בלונדון, או ליתר דיוק השטיח הלבן: כשהיא לובשת שמלה אדומה מרשימה בפרימיירה היוקרתית לסרט החדש של בעלה קוונטין טרנטינו "היו זמנים בהוליווד".

פיק משכה את מרב תשומת הלב של צלמי הפפראצי כשהפציעה ביהלומים מנצנצים שעיטרו את כל גופה ושמלה אדומה של המעצבת הישראלית לי גרנבאו. בדרך כלל אנחנו לא זוכים לראות נוכחות של מעצבים ישראלים באירועים כאלה נוצצים, שכן הכוכבות המייצגות את ישראל במעמדים המכובדים בדרך כלל מתפארות בשמלות של מעצבי אופנה בינלאומיים והשינוי הוא לגמרי מבורך ומרענן! 


מרשימה. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום: Gareth Cattermole, Getty images)מרשימה. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום: Gareth Cattermole, Getty images)

פיק הפציעה הגיעה מלווה לבעלה, הבמאי הנודע ולצד הכוכבים הבינלאומיים המככבים בסרט: בראד פיט, ליאונרדו דה קפריו ומרגו רובי. אתם אומנם מתרגשים כל פעם מחדש כשנצר למשפחת פיק המפורסמת בישראל מככבת לצד סטארים הוליוודים בסדר גודל כזה, אבל עבור פיק זה כבר לגמרי עניין שבשגרה, מאז נישאה לבמאי הקולנוע המפורסם בעולם לפני תשעה חודשים.


כבוד. דניאלה וקוונטין, ליאונרדו דיקפריו, מרגו רובי ובראד פיט (צילום: Tim P. Whitby, Getty images)כבוד. דניאלה וקוונטין, ליאונרדו דיקפריו, מרגו רובי ובראד פיט (צילום: Tim P. Whitby, Getty images)

מאוהבים. (צילום:Gareth Cattermole, Getty images)מאוהבים. (צילום:Gareth Cattermole, Getty images)