כמדי שנה, אחרי חג המצות הגיע חג המופלטות, והאלפיון העליון התייצב לשלל מסיבות "מימונה" מסורתיות שמחות ומושקעות. כמיטב המסורת, פתחו איש תעשיית הקולנוע לאון אדרי ורעייתו סולנג' את ביתם שבקיסריה, לחגיגת מימונה שמחה. החבר הקרוב, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, סיימו את ערב החגיגות העממיות בבילוי יוקרתי במעוז האלפיון. 


הסתובבו בין שלחנות המתוקים והמופלטות: מיכאל שטראוס, האח משה אדרי ורעייתו פנינה, לימור לבנת, משה דדש, אילן וורד גרינבוים, אורלי ורונן אשכנזי, שמואל וענת פרנקל, חזי בצלאל, רבקה ויונה יהב, את וגבי רוטר, יוסי בכר, דורי קלגסבלד, פרופ' אבי ורינה דגני, קלוד ברייטמן וילדיהם של המארחים.

משה אדרי, יוסי בכר ודורי קלגסבלד  (צילום: רפי דלויה)משה אדרי, יוסי בכר ודורי קלגסבלד (צילום: רפי דלויה)

שרה ובנימין נתניהושרה ובנימין נתניהו


אתי רוטר, שרה נתניהו ופנינה אדרי אתי רוטר, שרה נתניהו ופנינה אדרי


אבי, לאון ולירון אדרי אבי, לאון ולירון אדרי


גם מאיה ואיתמר פרץ, בעלי קייטרינג "איתמר'ס", שמרו על המסורת, הוציאו את בגדי החג הנוצצים, ופתחו את חצר ביתם שבסביון לרבים רבים שהגיעו לטעום מתוק. על העיצוב הופקד המעצב אלון חסון - שהפתיע השנה בקונסטרוקציה של שנדליר ענק. 

גדשו את המקום: יגאל וציפי לנדאו, בועז ואיילה מולדבסקי, דני וצילי נווה, יעל ועמית ברגר, רנדי ורונן פלד, זוהר ובועז סינגולדה, רוני שטאן, אבי בניהו, אירמה ואבי מיכאלי, אבי לוי, עופר נמרודי שהגיע בגפו, רפי סוויד, הרצל ארביב ורבים נוספים. 

מאיה פרץ, רוני שאטן ואיתמר פרץ (צילום: אביב חופי)מאיה פרץ, רוני שאטן ואיתמר פרץ (צילום: אביב חופי)


דני וצילי נווה עם איילה ובועז מולדבסקידני וצילי נווה עם איילה ובועז מולדבסקי


רונן ורנדי פלדרונן ורנדי פלד

עמית ויעל ברגרעמית ויעל ברגר


אבי ואירמה מיכאליאבי ואירמה מיכאלי


יגאל וציפי לנדאויגאל וציפי לנדאו


תומס שקד, בעלי "תומס נדל"ן",  חגג מימונה אף הוא - זאת השנה התשיעית - במתחם ארקה שבנמל תל אביב. החברים הוזמנו להיכנס לאווירת החג עם מופלטות ותלבושות מרוקאיות. התייצבו: שני הפרודים הנחשקים אילן בן דב וצחי ארבוב, אך גם עידו חג'ג', דן נפתלי ושחר בר דוד.

אילן בן דב (צילום: אביב חופי)אילן בן דב (צילום: אביב חופי)

תומס שקד וצחי ארבובתומס שקד וצחי ארבוב
 
עידו חג׳ג׳עידו חג׳ג׳


בביתם של עו"ד גיל סלומון, עד לאחרונה מנכ"ל לשכת עורכי הדין ושל רעייתו, מפיקת אירועי הבוטיק העסקיים, ליזי סלומון, חגגו את המימונה בסטייל. התייצבו: ד"ר גיא רוטקופף - שהיה המועמד לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, איש העסקים אייל בן ציון - בנו של סוכן השחקנים בועז בן ציון, שחגג באותה הזדמנות את יום הולדתו, עודד גונן מבעלי קבוצת המסעדות 'אונמי', עו"ד שחר פריזט, אלדד הראל מבעלי 'דאדא קפה', ושותפתה של בעלת הבית, שהכינה גם את המתוקים המיוחדים, אודרה, ובעלה היהלומן והתכשיטן יוסי סידי. תרבחו ותסעדו!
 
ליזי וגיל סלומוןליזי וגיל סלומון