השחקנית מיטל גל מיטל גל סוויסה ואיש העסקים בן רוטשילד (שניהל בעבר קשר קצרצר עם הזמרת ריטה), נישאו ביום שישי האחרון בחתונה שנערכה באולם "הקומה הרביעית" במרכז תל אביב. בין כוכבי הבידור שהגיעו לברך את בני הזוג, בילו גם ישראל מקוב ובלה לוסטיג, עמיר מקוב, לאון אדרי, מנהל בית הספר למשחק יורם לווינשטיין וסוכנות השחקנים זוהר יעקבסון ופרי כפרי.

עמיר מקוב ובת הזוג (צילום: אביב חופי)עמיר מקוב ובת הזוג (צילום: אביב חופי)

לאון אדרילאון אדרי

בן רוטשילד ומיטל גל סוויסהבן רוטשילד ומיטל גל סוויסה


האריות של סף

הטקס המסורתי השנתי של חילופי הנציב העומד בראש ארגון "ליונס" בישראל, נערך ביום שישי באולם סימפוניה שבראש העין ובמהלכו הנשיא היוצא, מרואן זיבק, העביר את הגביע לנציב הנכנס, עו"ד שמוליק סף. גם ראש עיריית ראש העין, שלום בן משה, כיבד את האירוע של הארגון בינלאומי -שכולל כאלף מתנדבים מקומיים מטעם ליונס לטובת הקהילה ברחבי הארץ.


מרוואן זיבק ועו"ד שמוליק סף (צילום: דוד אביטל)מרוואן זיבק ועו"ד שמוליק סף (צילום: דוד אביטל)

אורי ששון ושאול גלברד (יח"צ)אורי ששון ושאול גלברד (יח"צ)

גלברד מאמץ ג'ודקא
שאול גלברד, מנכ"ל בנק יהב, הכריז השבוע על כך שהבנק יאמץ בשנה הקרובה את הג'ודקא אורי ששון, שהוא סגן אלוף אירופה. מלבד תמיכה חודשית שתוענק לספורטאי, לצד בונוסים על תארים בהם יזכה הג'ודקא, גלברד סיפר כי ששון אף ישתתף בפעילויות של בנק יהב למען הקהילה, בדגש על אירועי תמיכה בבני הנוער, מה שלדבריו "ייסע לשיפור תדמיתם העצמית של הצעירים". 
 
כולאננה מעשים טובים
השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל, השתתפה ביום חמישי האחרון בכנס 'יום מעשים טובים-כולאננה', מיזם הפועל למען לכידותה של החברה הישראלית באמצעות כ-400 עמותות מקומיות - במהלכו הכריזה על תמיכתה בפרויקט. בכנס, שהתקיים באולם של קרן אריסון בתל אביב, השתתפו גם ג'ייסון אריסון - יו"ר הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, שלומית דה פריס שהיא מנכ"לית הקרן, נציגי קרנות התומכות במיזם ולא פחות ממאה נציגי עמותות השותפות לו.

שלומית דה פריס, גילה גמליאל, ג'ייסון אריסון ונציגי עמותות שהשתתפו בכנס (יח"צ)שלומית דה פריס, גילה גמליאל, ג'ייסון אריסון ונציגי עמותות שהשתתפו בכנס (יח"צ)

 
רגב מבלה עם עלובי החיים
שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הספיקה לשלב בסוף שבוע אחד כמה תחנות תרבות מקומיות. בבוקר יום חמישי, הגיעה לתיאטרון הבימה שבתל אביב כדי להשתתף בכנס הסברה של התוכנית הלאומית למתקני ספורט, אבל ניצלה את ההזדמנות גם לביקור בחדר החזרות למחזמר "עלובי החיים". יחד עם המנכ"לית אודליה פרידמן, פגשה רגב את השחקנים אבי קושניר, אורי הוכמן, רוני דלומי ושאר שחקני התיאטרון הלאומי.

בערב הגיעה השרה להרצליה, שם נערך קונצרט קיץ גדול בפארק העירוני במסגרתו חברה לראשונה שרית חדד לתזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של גיל שוחט, שהעניקו פרשנות קלאסית לשירים האהובים. יחד עם כ-13 אלף צופים, רגב נהנתה משילוב של מזרח ומערב, לצד יאיר שטרן - מנכ"ל התזמורת הסימפונית ירושלים ורעייתו דסי, וכן משה פדלון, ראש עיריית הרצליה.

מירי רגב עם רוני דלומי (יח"צ)מירי רגב עם רוני דלומי (יח"צ)

יאיר שטרן ומירי רגב (יח"צ)יאיר שטרן ומירי רגב (יח"צ)