רגע לפני סוף שבוע תל אביבי לוהט של חודש אוגוסט, נצפה עמי פדרמן, מבעלי רשת מלונות דן, כשהוא מנהל שיחה צפופה עם בנו רון פדרמן, סמוך לטיילת חוף הים בעיר. דקות ספורות אחר כך, גם מנכ"ל רשת מלונות דן רפי שדה, תועד עובר באזור כשהוא לבוש בז'קט מחייב, זאת למרות השרב הקיצי והלחות.


רון ועמי פדרמן רון ועמי פדרמן

רפי שדהרפי שדה


חובבי שנדליר
עשרות אלפי מעריצים וחובבי מוזיקה נהנו ביום חמישי מהופעתה של הכוכבת סיה, שהתקיימה בפארק הירקון שבתל אביב, בהפקת חברת Tandi Productions של איתי גלו וטל שרף. בין אלה שהתרגשו לבחון את השואו של הזמרת האוסטרלית שהגיעה לראשונה לישראל, מהדשא של מתחם ה"גולדן רינג", היו מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ארנון תורן עם משפחתו, ליאת מוליוב, היהלומן מתי רחמינוב עם רותם תירוש, אורית שלום-בג, גיל טייכמן, דן מירביס, אורנה אלוביץ', מוטי רייף, טמירה ירדני ורבים אחרים.
ליאת מוליוב (צילום: אביב חופי)ליאת מוליוב (צילום: אביב חופי)

ארנון תורן ומשפחתוארנון תורן ומשפחתו
גיל טייכמן גיל טייכמן


חיות וחיוכים

עמותת 'הקו המאחד' והעומדים בראשה, ישראל וחיה שיינפלד, הזמינו ביום רביעי האחרון לא פחות מ-600 ילדים חולים - לפעילות קיץ מרגשת בספארי שברמת גן. בין החיות לחלוקת מתנות לקטנים, התקיימו גם הופעות של יובל המבולבל, עדי ביטי, הסטנדאפיסט אייל אלטווייל ואחרים, שהגיעו בהתנדבות ונהנו מקייטרינג של מסעדת ליליות והשף יונתן ברבי. ראש עיריית רמת גן ישראל זינגר, סגנו צחי זליכה ורבה של תל אביב-יפו, הרב ישראל מאיר לאו, הגיעו לברך את אנשי העמותה.
ישראל שיינפלד, הרב לאו, ישראל זינגר וחיה שיינפלד (צילום: נתן איבגי וחיים טוויטו)ישראל שיינפלד, הרב לאו, ישראל זינגר וחיה שיינפלד (צילום: נתן איבגי וחיים טוויטו)


פיבן קונה את זה

כוכב הסדרה האמריקאית "הפמליה", ג'רמי פיבן, ניצל את ביקורו המתוקשר בישראל לערבב ביזנס עם פלז'ר - כשנבחר לככב בקמפיין מקומי חדש עבור פלטפורמת תווי השי הדיגיטלית 'buyme.co.il'. פיבן היהודי הכשר, צולם בשבוע שעבר לפרסומת חגים מיוחדת, כשהוא חובש כיפה ומקבל מתנות מפתיעות בזמן ארוחה משפחתית. במהלך היום הארוך, גם מנכ"ל החברה יונתן אלון קפץ לבחון את הכוכב ההוליוודי שלו מקרוב על הסט, ובין הצילומים צפה עם פיבן במשדרי תחרויות האולימפיאדה.


יונתן אלון עם ג'רמי פיבן (צילום: שוקה כהן)יונתן אלון עם ג'רמי פיבן (צילום: שוקה כהן)


מירוץ קוריאה סטייל

שגריר קוריאה בישראל, לי גן-טה, אירח בשבוע שעבר כמה ממשתתפי תכנית הריאליטי ה"מירוץ למיליון", בשגרירות קוריאה שבהרצליה פיתוח. המתחרים מהמסך שהגיעו במהלך הצילומים למדינה האסיאתית, בהם יוסיאל נאמן, ג'וזי זירה ועמית רז, סיפרו לשגריר לי כמה נהנו לבקר בקוריאה וחלקם מעוניין לשוב לטיול באזור, בעוד שהשגריר גילה להם שצפה בפרקים שבהם מילאו את המשימות במולדתו.


לי גן-טה עם משתתפי "המירוץ למיליון" (צילום: שגרירות קוריאה בישראל)לי גן-טה עם משתתפי "המירוץ למיליון" (צילום: שגרירות קוריאה בישראל)