מנפלאות החג

> גלית וניר שרצקי ובנם ריף עלו על חולצות אדומות, והשתתפו במירוץ האופניים "סובב טורקי" תל אביב-יפו. 
> יעל אלמוג ובנצי צילר קיימו את מצוות שלושת הרגלים, עלו לביקור בבירה ושיגרו המלצה על ביקור בבית טיכו המחודש - שם מוצגת תערוכה מגוונת ומעניינת של אמנים צעירים, וישיבה במסעדת "אנה" שהיא עסק חברתי המעסיק נוער בסיכון. 
> איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית  איידיגיטל וצחי הלל, יו"ר אייקון גרופ, בילו באירוע הלילה הלבן של חברת iDigital במתחם שרונה בתל אביב, שבמהלכו הושק מכשיר ה'אייפון 7' בארץ.
צחי הלל ואילת צרפתי רוזן (צילום: עמית שמש)צחי הלל ואילת צרפתי רוזן (צילום: עמית שמש)

> צילי נוה פנתה לחבריה בפייסבוק בבקשה לעזרה במציאת כלבת המשפחה שהלכה לאיבוד. בבוקר שאחרי כבר עדכנה נוה שהכלבה הפתיעה וחזרה בכוחות עצמה הביתה. הכי לאסי שובי הביתה.
> שי בזק השתתף באירוע זיכרון לנשיא התשיעי של מדינת ישראל שמעון פרס, שנערך בלונדון.
> רונן טוב קנה לבתו נועה שעברה טסט את מכוניתה הראשונה - פיאט 500.
> אריאל תובל, בעלים ומנכ"ל רשת עצמל'ה, לקח חלק בתערוכת הריהוטים זו השנה ה- 17 כשלצדו מנהלת השיווק ליאת בר. 
ליאת בר ואריאל תובל (יח"צ) ליאת בר ואריאל תובל (יח"צ)


גשר לילדים
במהלך חג הסוכות שכלל גם חופשה ארוכה ממוסדות החינוך, העלו בתיאטרון גשר את הצגת הילדים "רוח התיאטרון" - העוסקת באהבה, בתיאטרון ובאהבה לבמה. מדובר במחזה המתאים לילדים מגיל 5 עד 120, שנכתב על ידי רועי חן ובבימויו של אמיר וולף, ובהשתתפותם של השחקנים ג'טה מונטה, דורון תבורי והילדים רות סנדרוביץ' וסולו גבע. נהנו מזמן איכות ותרבות: חנה ובני פריזן עם הנכדה יובל, יפית גרינברג ובני ארד עם ששת הנכדים, אנסטסיה מיכאלי וילדיה, ואודי רקנאטי עם נכדתו. רפי רשף ורעייתו הזמרת נורית גלרון הגיעו גם הם, כדי לפרגן לאחיינית המוכשרת רוני רשף, אשר כתבה את המוזיקה להצגה, ופגשו במקום את לנה קריינדלין מנכ"לית 'גשר' ויבגני אריה המנהל האמנותי.
יפית גרינברג ובני ארד עם הנכדים (צילום: רפי דלויה)יפית גרינברג ובני ארד עם הנכדים (צילום: רפי דלויה)

בני וחנה פריזן עם נכדתם יובלבני וחנה פריזן עם נכדתם יובל

אודי רקנאטי ונכדותיו אודי רקנאטי ונכדותיו

אנסטסיה מיכאלי וילדיהאנסטסיה מיכאלי וילדיה


ההתפתחות של ורטהיימר
התעשיין סטף ורטהיימר פתח את התערוכה החדשה - "חפצים מגלים", במוזיאון ליהדות דוברת גרמנית - מרכז מורשת הייקים, שהקים בגן התעשייה תפן. אל האירוע הגיעו משפחות של יוצאי גרמניה בישראל ואוצרת המוזיאון רותי אופק. בין החפצים המוצגים בתערוכה: כלי הגשה מפורצלן ומכסף, ציוד רפואי, חפצי יודאיקה, תכשיטים, ספרים ומסמכים. בין כל אלה ניתן למצוא גם פריט מאד אישי: צילום ילדות של סטף ורטהיימר וספר ילדים משנת 1926, שכתבה אמו, המספר על התפתחותו של הזאטוט סטף.
רותי אופק וסטף ורטהיימר (צילום: תקשורת יעל שביט) רותי אופק וסטף ורטהיימר (צילום: תקשורת יעל שביט)

חן (חיים) בשן, טלי תבור, עופר שטרית ורון קלדס (צילום: אביתר ניסן)חן (חיים) בשן, טלי תבור, עופר שטרית ורון קלדס (צילום: אביתר ניסן)


כפיים לגיימינג
כ-10,000 איש נהרו במהלך ימי חול המועד לפסטיבלGAME IN  2016, אירוע הגיימינג הראשון ומטבע הדברים הגדול ביותר שנערך אי פעם בישראל. הפסטיבל נערך  בחסות XBOX, דומינו'ס פיצה ו-HP. הביעו שביעות רצון מהיענות הקהל והבטיחו לשחזר את ההצלחה גם בשנה הבאה: עופר שטרית יו"ר חברת כפיים, טלי תבור-מנכ"לית כפיים, רון קלדס מנהל קטגוריית XBOX  במייקרוסופט וחן (חיים) בשן - מנהל שיווק ריטייל במייקרוסופט ישראל.