בשעות הערב המוקדמות של יום חמישי האחרון, שעה שרוחות סוערות שוררות בחוץ, נערך בבית הכנסת אוהל מועד שבתל אביב טקס החופה של שני - בתם של הרצל ומירי חבס, עם אופיר - בנם של גיתית ואבי פרידברג. את הטקס, שאליו הוזמנו החברים הקרובים ביותר, ערך הרב מאיר לאו. 

לאחר הטקס יצאו כולם למסיבת החתונה שנערכה במתחם 'ריי' - חברים רבים משותפים של שני הצדדים הגיעו לחגוג ולשמוח עד לשעות הקטנות של הלילה. פיזזו: שמואל וענת חרל"פ, יואב ודגנית חרל"פ, ציפי שטראוס, אורנה רייז, גיל ונטלי סבן, רני והילה רהב, ישראלה שטיר ואבי איינשטיין, מירי טוכמאייר, משה ורותי קסטיאל, עופר ורווית נמרודי.

מירי חבס (צילום: אביב חופי)מירי חבס (צילום: אביב חופי)
נטלי וגיל סבןנטלי וגיל סבן

משה ורותי קסטיאלמשה ורותי קסטיאל

אורנה רייז, גיתית פרידברג וציפי שטראוסאורנה רייז, גיתית פרידברג וציפי שטראוס


איתם היו גם עירית ויונתן קולבר עם הילדים, חלי ואייל דוידס, אתי וגבי רוטר, יגאל שרמייסטר והנית ויטוס, דורית חכים, שירה מרגלית, פרי גלעדי, דרורית ורטהיים ורוני פוקס, דפי וגיגי לוי, תמיר גילת, מוקי ורונית שניידמן, מיקי בוגנים, נוני ועמוס מלכא, טל ואורי חייצ'יק, אורית ודוד אפרתי, עמי ועדי לידור, קובי ולימור בלדב, האחיות גבריאל ואלינור קופלר (שחגגה את יום הולדתה ביום שלפני האירוע) ורבים נוספים.

שמואל וענת חרל"פשמואל וענת חרל"פ
יגאל שרמייסטר והנית ויטוסיגאל שרמייסטר והנית ויטוס

עדי ועמי לידורעדי ועמי לידור

דרורית ורטהיים ורוני פוקסדרורית ורטהיים ורוני פוקס


קבלנים, בונים ומתדיינים
ח"כ אלי כהן, יו"ר ועדת הרפורמות בכנסת, פתח את כינוס הנדל"ן השנתי ה-19 של ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב-יפו-בת ים - שנערך בסוף השבוע האחרון באילת. דיברו על הנושאים הבוערים: אבנר לוי, יו"ר הארגון, אלי רוזנטל מנכ"ל ארגון הקבלנים והבונים בת"א-יפו-בת ים, פרופ' ליאו ליידרמן, אביגדור יצחקי, עדיאל שמרון ורבים נוספים.

ח"כ אלי כהן, אבנר לוי ואלי רוזנטל (צילום: פוטו מרסלו אילת)ח"כ אלי כהן, אבנר לוי ואלי רוזנטל (צילום: פוטו מרסלו אילת)
קארל מרלטי ומיקי שמו (צילום: יוחאי שמו)קארל מרלטי ומיקי שמו (צילום: יוחאי שמו)


נפלאות סופהשבוע
> שלום וליאת מוליוב בעלי הזיכיון של אדידס בישראל צפו בהופעה "גריז" בלאס וגאס, בכיכובה של אוליביה ניוטון-ג'ון.

>השף-פטיסייר קארל מרלטי, הגיע לארץ מצרפת לפגוש את חברו השף-קונדיטור מיקי שמו. מרלטי התארח בקונדיטוריה של שמו כך שהשניים שקדו על פיתוח קולקציית קינוחי חורף משותפת, שתוצע ברשת הקונדיטוריות של שמו.

> לרגל השקת מיזם 'BI labs', המציע פלטפורמה ייחודית לסטארטאפים, כ-200 סטארטאפיסיטים הגיעו לאירוע חדשנות שקיימה חברת בזק בינלאומי בבורסה לניירות ערך. הערב נערך בהשראת טרנד חדרי הבריחה. אירח: אסף אביב, סמנכ"ל השיווק בבזק בינלאומי. בין המשתתפים: היזם יוסי ורדי וד"ר נמרוד קוזלובסקי מומחה לסייבר ומשפט האינטרנט.

יוסי ורדי, אסף אביב ונמרוד קוזלובסקי (צילום: נדב קרלינסקי)יוסי ורדי, אסף אביב ונמרוד קוזלובסקי (צילום: נדב קרלינסקי)