על רקע חילופי הממשל בארה"ב, קיימה אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב - בראשותו של יו"ר האגודה אמנון דיק, והמנכ"לית סיגל אדר - אירוע מיוחד לחברי המועדון העסקי-אקדמי. הידידים הוזמנו בשישי בבוקר, לקולנוע לב בהרצליה, להקרנת טרום בכורה חגיגית של הסרט "ג'קי", בכיכובה של השחקנית נטלי פורטמן.

נשיא האוניברסיטה פרופ' יוסף קלפטר הודה למוזמנים ובמיוחד לאורחת דפנה מיתר-נחמד שלקחה על עצמה להוביל מסע גיוס תרומות שאפתני עבור האוניברסיטה, עם יעד של מיליארד דולר לעשר השנים הקרובות. כמו כן העניק קלפטר באירוע, זר פרחים לאיש העסקים סמי סגול - אחד מתורמיה החשובים של האוניברסיטה - לציון יום הולדתו ה-75.


איל וולדמן ואמנון דיק (צילום: איציק בירן)איל וולדמן ואמנון דיק (צילום: איציק בירן)

בטרם הוקרן הסרט ערך אמנון דיק שיחה עם פרופסור יוסי שיין, ראש בית הספר למדעי המדינה, ממשל ויחסים בינלאומיים באוניברסיטת תל אביב, בסוגיית נשות הנשיאים בארה"ב, תפקידן ומעמדן במהלך ההיסטוריה. האזינו, צפו ונישנשו פופקורן: אשת נשיא האוניברסיטה פרחיה קלפטר, איל וולדמן בת זוגו ז'אן, ואמו ד"ר מרים וולדמן ; אבי פילוסוף ויוכי שאטן, הדר ויוסי וילגר, דנה אביב שהגיעה עם נועה מולר, שולה רקאנטי, יהודה ותמי רווה, ענת לוין ומאיר ברון, גבי לסט, גד ואתי פרופר, אבי ודנה אדרי נוספים.


סיגל אדר ודפנה מיתר- נחמדסיגל אדר ודפנה מיתר- נחמד

אבי פילוסוף ויוסף קלפטראבי פילוסוף ויוסף קלפטר

סמי סגול, יוסי שיין ושולה רקנאטיסמי סגול, יוסי שיין ושולה רקנאטי

נעה מולר ודנה אביבנעה מולר ודנה אביב

סיגל אדר ויוסי שייןסיגל אדר ויוסי שיין