בין עשרות אלפי הנוסעים בשדה התעופה בן גוריון, נתפס בעדשת הלאונג', בלילה שבין שני לשלישי, מנכ"ל תנובה אייל מליס. עם תיק על הגב, לבוש חולצת פולו שחורה, דרכון בשלוף ומבט רציני, עשה מליס את דרכו לגייט.

המסורת של זוגלובק

עמי זוגלובק מבעלי מפעל הנקניקים זוגלובק, ואלי זוגלובק - מנכ"ל ויו"ר החברה, ממשיכים במסורת - ולקראת פתיחת שנת הלימודים חילקו מלגות לסטודנטים וילקוטים עם הציוד הנדרש לכל תלמידי העיירה שלומי העולים לכיתה א'. ראש מועצת שלומי, גבי נעמן, השתתף במפגש שבמהלכו חולקו הילקוטים, במכללת ארז.


עמי זוגלובק, אלי זוגלובק וגבי נעמן (צילום: אודליה. ש)עמי זוגלובק, אלי זוגלובק וגבי נעמן (צילום: אודליה. ש)


כהן נותן לך כנפיים

איש העסקים גילי (גיל עד) כהן הוציא השבוע את ספרו הראשון "כנפיים". הספר מאגד בתוכו קטעי שירה והגות, כורך יחד אנקדוטות, פתגמים ומחשבות, ומותיר קצוות פתוחים להתעמקות לכל אחד לפי טעמו ודרכו. חבריו של כהן התאספו וקיימו אירוע השקה חגיגי לספר במרכז נווה שכטר בתל-אביב. אל האירוע הגיעו: אשתו של גילי, השחקנית מורן גרוס, יו"ר איסתא שמעון סיבוני, בעלי "אלה תקשורת" עמי אלה, השרה גילה גמליאל עם בעלה חובב דמרי ועוד.


גילי כהן ומורן גרוס (צילום: שוקה כהן)גילי כהן ומורן גרוס (צילום: שוקה כהן)


צילומים בחווה

צילומי קולקציית סתיו חורף 2017-18 של חברת האופנה קרייזי ליין בכיכובה של הפרזנטורית גלית גוטמן ולצידה שרון איילון נערכו השבוע בחוות הסוסים במושב בני ציון. עופרה לוין- שביט מבעלי קרייזי ליין המכהנת כסמנכ"לית השיווק של החברה נראתה שבעת רצון מהצילומים.


גלית גוטמן, עופרה לוין- שביט ושרון איילון (צילום: דודי פרץ)גלית גוטמן, עופרה לוין- שביט ושרון איילון (צילום: דודי פרץ)


דוכן השף במרקט

השף אביב משה השיק בשני את דוכן האוכל הטורקי החדש שלו "אילדיז", בשרונה מרקט. הגיעו לברך ולנשנש: המסעדנית ואשת העסקים דושי לייטרסדורף ובן זוגה השחקן אנחל בונני, אושיית הקולינריה רות סירקיס, רותם אזולאי משנה למנכ"ל "שרונה מרקט", איציק המל, איש העסקים ושותפו של משה במסעדות "מסה" ו"קוואטרו" ושותפו החדש של משה במקום – נתי אלטיט, בעלים של רשת מסעדות "ריבר".


דושי לייטרסדורף ואביב משה (צילום: אלירן אביטל)דושי לייטרסדורף ואביב משה (צילום: אלירן אביטל)