במהלך ימות השנה לוחות הזמנים בעבודה צפופים. נבחרי הלאונג' נתבקשו לנצל את ראש השנה, כדי לסרוק את אלבום התמונות המשפחתי מן השנה החולפת, ולבחור רגע אחד, מתוק במיוחד, שחוו עם המשפחה והילדים בתשע"ז

אורי יהודאי | מנכ"ל ענקית תמציות הטעם 'פרוטרום'
"האושר שלי הוא עם דור העתיד הקסום, שגורם לי לחייך כל פעם מחדש. בחרתי תמונות מן המסעדה המשפחתית 'גוז' ודניאל' שמנהלות בנותיי, שהיא פרי מוצלח ומצליח כל כך שיצר הדור הבא.אורי יהודאי (צילום: פרטי)אורי יהודאי (צילום: פרטי)

(צילום: פרטי)(צילום: פרטי)אורנה הוזמן בכור | יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד

חגיגות בת המצווה של בתי הצעירה – מאיה, יצרו רגעים של אושר מזוקק, שעה שהיינו מוקפים במשפחתנו האוהבת ומלאי הודיה על הקיים.


אורנה הוזמן בכור (צילום: רונן אקרמן)אורנה הוזמן בכור (צילום: רונן אקרמן)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)


אבי אדרי | מנכ"ל הסינמה סיטי

הרגע הזה שבו ליוויתי את בתי שקד לכיתה א' הוא פסגה מתוקה. לראות אותה נכנסת לכיתה ומתחילה תהליך של לימודים, והיכרות עם חברים חדשים. כהורה זה רגע מתוק שגם מחזיר אותך לילדות שלך וליום הראשון שלך בכיתה א'. תמונת הסלפי של שנינו ריגשה ומרגשת אותי מאוד.


אבי אדרי (צילום: יחצ סינמה סיטי)אבי אדרי (צילום: יחצ סינמה סיטי)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)


צביקה שווימר | מנכ"ל דלתא ישראל

השנה סיימתי את לימודי התואר השני executive MBA באוניברסיטת בר אילן. הרגע המתוק שבו אתה זוכה לחגוג עם משפחתך, ובתי הבכורה אורי משתפת בתמונה שבה היא חובשת לי את כובע הסיום, מלאה בגאווה, זה אירוע שמעלה לי חיוך ואושר בכל פעם שאני נזכר בו .


צביקה שווימר צביקה שווימר

(צילום: פרטי)(צילום: פרטי)


ירון ליברמן | מנכ"ל מלון "הנורמן"

בשנה הזו היו הרבה רגעים מתוקים, כמו תפוסות חסרות תקדים שידע המלון, ודירוג ברשימת המלונות הטובים בעולם של שלל מגזינים מובילים, אבל רגע מתוק במיוחד בשבילי היה ההודעה על בחירתה של בתי, רומי, לנבחרת הגלגיליות של העיר גבעתיים, למרות שהיא צעירה בחצי שנה מגיל הכניסה לנבחרת.


ירון ליברמן (צילום: דיוויד לופטוס)ירון ליברמן (צילום: דיוויד לופטוס)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)שרי אסף מלמוד | בעלת רשת 'מרשה בלרינה'

זו הייתה שנה של חגיגות יום הולדת משמעותי, כשהמתנות האמתיות של חיי מקיפות אותי בפרחים, חיוכים חיבוקים, שירים וריקודים - ושלושתם חוגגים איתי רגעים מתוקים של אהבה ענקית.


שרי אסף מלמוד (צילום: עמית גושר)שרי אסף מלמוד (צילום: עמית גושר)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)רוית דום- עיני | מנכ"לית רשת עמל

לכל אחד יש רגעים בחיים שהוא מרגיש שהאושר מציף אותו, אצלי זה קרה עם הבנות המופלאות שלי בטיול בנות – ונתן לי את התחושה שיש לי צוות מנצח.


רוית דום (צילום: איתמר רותם)רוית דום (צילום: איתמר רותם)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)


 לארה רוסנובסקי | מעצבת האופנה

אנחנו בגיאורגיה בטיול טרקטורונים מאתגר, אני הנהגת ואנחנו במדרון תלול ומסוכן. אליה צורחת שנעצור ושהיא רוצה לרדת. אני עוצרת בצד ומבקשת ממנה להסתכל לי בעיניים ולנשום עמוק ואז אומרת לה: "לולי, אני מבקשת שתסמכי על אמא, בסדר?" אליה שותקת דקה לוקחת נשימה ואומרת בסדר. בהמשך הנסיעה שהופכת להיות מסוכנת ומהירה עוד יותר אליה נהנית ויושבת רגועה ומחויכת ואני מרגישה סיפוק ומתיקות מהקשר שלנו וביכולת שלה לסמוך עלי.


לארה רוסנובסקי (צילום: חיים כהן)לארה רוסנובסקי (צילום: חיים כהן)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)


גיל ביילין | יוזם חזון 120 לביטחון הצעירים בכבישים

אני הבנתי שהתפקיד שלנו כאן הוא להשאיר לדור הבא את העולם קצת יותר טוב והחלטתי לעשות תפנית גדולה בחיים, לעזוב הכל ולפעול למען המטרה הזאת. להתראיין יחד בטלוויזיה עם ההשראה - הבנות שלי, על המהפכות שאני רוצה לעשות במדינה בשבילן, זה רגע מאד מרגש עבורי.


גיל ביילין (צילום: רמי זרנגר)גיל ביילין (צילום: רמי זרנגר)

(צילום פרטי)(צילום פרטי)


מיה מילצקי, סמנכ"לית השיווק בקבוצת סיטי טיים

הרגע הכי גדול שלנו השנה כמשפחה, הוא הרגע שאלה, בת שלוש, הבת הבכורה שלנו, זכתה להכיר את האחיות התאומות שלה, לילי ושלי שהצטרפו השנה למשפחה. ממשפחה קטנה של אבא, אמא וילדה, הפכנו למשפחה גדולה יותר ומלאת אהבה. לראות את שלושתן יחד היה רגע מאושר ובלתי נשכח.


מיה מילצקימיה מילצקי

(צילום פרטי)(צילום פרטי)