נקש מצגים הסטוריה ופאר: קבוצת נקש השיקה בראשון בערב את מלון 'סטאי תל אביב' השוכן במבנה היסטורי מן המאה ה-13, על גבול תל-אביב-יפו. מדובר במלון הפאר השני מקבוצת סטאי שמשיקים האחים נקש. אצולת הממון של ישראל התייצבה בהמוניה לפרגן.

המלון החדש ממוקם מרחק צעדים מכיכר השעון ביפו ומחוף הים, באתר הידוע בשם ה'קישלה'. במקורו נבנה הבניין בתקופת האימפריה הטורקית ושימש כבית כלא, על יסודותיה של מצודה צלבנית וכחלק ממערך החומות שהקיפו את העיר העתיקה של יפו. מלאכת שחזור המבנה והפיכתו למלון פאר הייתה ארוכה ומורכבת. את ערב ההשקה הנוצץ אירחו שלושת האחים נקש - ג'ו, רפי ואבי נקש, יחד עם - שאול נקש, אריאל ו-ויוויאן נקש, אבי חורמרו - מנכ"ל קבוצת נקש בישראל, רן בלבוס סמנכ"ל הקבוצה, ומנכ"ל המלון ערן הנדלר.


קאר ומריאן שולץ (צילום: אביב חופי)קאר ומריאן שולץ (צילום: אביב חופי)


על המבנה המרשים הוקרנו מייצגי אור, והזמר אושיק לוי הוזמן לשיר את השיר – 'בלדה לשוטר' זכר לתחנת המשטרה שהייתה במקום. בקולינארי: בשטחים הציבוריים של המלון נפרשו ברי קוקטיילים, דוכני קייטרינג גורמה של טל חובש מקייטרינג 'פלפל פרודקשן', מגשי פירות ושפע קינוחים. הגיעו לברך את הנקשים: ראש העיר תל אביב יפו רון חולדאי ורעייתו יעל, מנכ״ל 'טבע' קאר שולץ ורעייתו מריאן, מנכ״ל משרד התיירות אמיר הלוי, חברי המשפחה שלומי ואורלי אלכסנדר שהגיעו ממיאמי עם שלושת הבנים טל ואורן מהמתווכים הבולטים בשוק היוקרה של ניו יורק, ואלון - שהגיע עם חברתו הדוגמנית שני זיגרון; בני וסטייסי שבתאי, לילך אשר-טופילסקי ובעלה האדריכל מרק טופילסקי, סעיד אבולעפיה, ניר דגן, צחי סולטן, הילה חימי, בבו קובו ומירי בוהדנה, רפי שדה, גדי פריבר ואסנת ליב, תחיה ואבנר לוי, עמי פדרמן, מני ויצמן, עמוס לוזון ואירית רחמים, יוסי חכמי, עופרה וישראל רייף, שלומי פוגל, מוטי ורינת כוזהינוף, עופרה פרוייסט, דגנית חרל״פ שהגיעה עם שחקן הגולף האגדי מאוסטרליה גרג נורמן ורעייתו קירסטין .


אריאל ו-ויויאן נקשאריאל ו-ויויאן נקש

שלומי, אורלי, אלון, אורן וטל אלכסנדרשלומי, אורלי, אלון, אורן וטל אלכסנדר

מירי בוהדנה ובבו קובומירי בוהדנה ובבו קובו

סטייסי ובני שבתאי (צילום: רפי דלויה)סטייסי ובני שבתאי (צילום: רפי דלויה)

דגנית חרל"פ וגרג נורמן ורעייתו קירסטין (צילום: אביב חופי)דגנית חרל"פ וגרג נורמן ורעייתו קירסטין (צילום: אביב חופי)

אמיר ויעל הלויאמיר ויעל הלוי

סעיד אבולעפיהסעיד אבולעפיה

שלומי פוגלשלומי פוגל

לילך אשר טופילסקי וצחי סולטןלילך אשר טופילסקי וצחי סולטן