ברביעי האחרון, ערך אבי קסטרו, אירוע התרמה לעמותת "חיים" למען ילדים חולי סרטן בישראל. האירוע נערך במתחם "בית השמחות" בתל אביב והתקיים לזכר בן קסטרו, בנו של אבי, שנפטר לפני חמש שנים. את הערב הפיקה בהתנדבות שירלי איסרוב והנחתה בהתנדבות גלית גוטמן. במקום נערכה מכירה פומבית של רפרודוקציות לסדרת הציורים תחת הכותרת "Chemical Jerusalem" שיצר האמן אריק אליהו בוקובזה.

דר' סמדר שפי שכתבה טקסט על עבודות האמנות, כתרומה לעמותה, הציגה בפני הקהל את הציורים ואת המכירה הפומבית ניהלה בחן רב הליצנית הרפואית סמדר חרפק שהצליחה למכור את כל סדרת הציורים למוזמנים שתרמו בנדיבות רבה. בין המשתתפים בערב: בני משפחת קסטרו – לינה קסטרו, ילדיו של אבי קסטרו- רון וליה מור, אתי וגבי רוטר והבנים אריאל, רון ואור; אורית אפרתי, משה ופנינה אדרי, עמוס ונוני מלכא ואבשלום כהן - יו"ר ומנכ"ל מתנדב של עמותת "חיים".


אבי קסטרו, גלית גוטמן ואבשלום כהן (צילום: סיון פרג')אבי קסטרו, גלית גוטמן ואבשלום כהן (צילום: סיון פרג')

משה ופנינה אדרי ואורית אפרתימשה ופנינה אדרי ואורית אפרתי

לינה קסטרולינה קסטרו

גבי, אתי, אריאל, רון ואור רוטרגבי, אתי, אריאל, רון ואור רוטר


קונצרט לסיום הקיץ

קונצרט הגאלה של מיזם 'קשת אילון' התקיים ברביעי במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב. הקונצרט היה למעשה אירוע הסיום לקורס הקיץ של 'קשת אילון', שבו השתתפו 60 תלמידי כלי קשת מצטיינים מכל העולם, שלמדו בכיתות אמן, בניהולו המוסיקלי של יצחק רשקובסקי. רמי שלמור - יו"ר הועד המנהל ומנכ"ל 'קשת-אילון' גלעד שיבא, הודו לבאים על התרומות למפעל המוסיקלי החשוב, ולשגרירים הזרים שכיבדו בנוכחותם את אירוע הגאלה ובכלל זה שגרירי קולומביה, אקוודור, צ'ילה וארגנטינה. רעיה שטראוס, התומכת במיזם המוסיקלי הייחודי, הודתה לשיבא, והבטיחה כי יחד הם ימשיכו לבניית בית ספר בהתאם לחזונו. מחאו כפיים: עדיה ויצחק סוארי, שמואל בן דרור, תמי ואורי סלונים, דליה רבין, אירינה שלמור, רותי ואברהם (לולו) אסף, שרה סלע, נכדתה של שטראוס- נועה מיכאלי, רותי שיבא ועוד.


נועה מיכאלי, רעיה שטראוס וגלעד ורותי שיבא (צילום: אביב חופי)נועה מיכאלי, רעיה שטראוס וגלעד ורותי שיבא (צילום: אביב חופי)

אירינה ורמי שלמוראירינה ורמי שלמור

יצחק ועדיה סוארייצחק ועדיה סוארי

תמי ואורי סלוניםתמי ואורי סלונים


ארנס מרים כוסית

לקראת חגי תשרי הקרבים, השיקו נדב ארנס - מנכ"ל יקבי כרמל, ויפתח פרץ היינן הראשי של היקב, מהדורות חגיגיות של יינות לראש השנה. האירוע נערך במרכז תרבות היין של יקבי כרמל בזיכרון יעקב וכלל ביקור בכרם פטי-ורדו שבזיכרון יעקב, סיור במתקני היקב, וארוחת ערב עשירה מלווה ביינות החדשים בניצוחו של השף אסף שנער ממסעדת "חוות הצוק", אשר נערכה במרתפים העתיקים של היקב בין החביות. עוד נכחו: יוסי אדרי סמנכ"ל השיווק והמכירות של היקב, רן אסא מנהל השיווק והייננית מיטל דימרי-קול.


יוסי אדרי, נדב ארנס, מיטל דימרי-קול ורן אסא (צילום: דיוויד סילברמן)יוסי אדרי, נדב ארנס, מיטל דימרי-קול ורן אסא (צילום: דיוויד סילברמן)


נפלאות סופהשבוע

>אילנית לוי ואייל גולן חגגו בחמישי את בת המצווה של בתם אלין גולן, באירוע מושקע במלון דיוויד אינטרקונטיננטל שבתל אביב. באמנותי: הצמד סטטיק ובן אל תבורי, הזמרת נועה קירל, הזמר איתי לוי וסטפן. בין המברכים הרבים נצפו: ח"כ דוד ביטן, מנכ"ל קשת אבי ניר, ניר ומיכל ויצמן, ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה ועוד ועוד.


אבי ניר (צילום: אביב חופי)אבי ניר (צילום: אביב חופי)


>יונתן ארן, מנכ"ל מותג הקוסמטיקה איל מקיאג' ושירן הולצמן, סמנכ"לית מוצר, ארחו את בנות תכנית הטלוויזיה ה'איט גירלז': עדן פינס, ליבר בלילתי, ספיר אביסרור ואיב קורישא, להשקת ערכת האיפור הנושאת את שמן בשיתוף פעולה עם חברת האיפור הבינלאומית IL MAKIAG


שרון הולצמן ויונתן ארן (צילום: רפי דלויה)שרון הולצמן ויונתן ארן (צילום: רפי דלויה)