בבית קנדינוף ביפו, נערכה במוצאי שבת מסיבת יום הולדתה ה- 50 של רוני ארדיטי, מבעלי 'פיסטוק אמנים', והמנהלת האישית של ריטה. הגיעו לברך את כלת השמחה: יואב פפושדו וזוגתו החדשה אלה אגם גלאור, רנדי ורונן פלד, דפנה ומיכאל ססלר, אבי סינגולדה, זוהר יעקובסון, דליה איציק, סיון שטרנבך, יעל טבת-קלגסבלד, אורלי שרם, גיתית פרידברג, וכמובן ריטה ובן זוגה צ'ארלי בוזגלו.


גתית פרידברג וסיון שטרנבך (צילום: יוסי שקל)גתית פרידברג וסיון שטרנבך (צילום: יוסי שקל)

אבי סינגולדה ורונן פלדאבי סינגולדה ורונן פלד

דפנה ומיכאל ססלרדפנה ומיכאל ססלר

ריטה וצ'ארלי בוזגלוריטה וצ'ארלי בוזגלו

רוני ארדיטירוני ארדיטי


טראמפ באופנה ישראלית

איוונקה טראמפ, בתו של נשיא ארצות הברית, צולמה בדרכה לארוחת ערב במינכן עם בעלה היהודי ג'ראד קושנר כשהיא לבושה בשמלה של המעצבת הישראלית דודו בר אור. טראמפ ידועה כבעלת טעם אופנתי משובח, ומגזיני אופנה בעולם שתמונת השמלה לא נעלמה מעיניהם, נתנו קרדיט למעצבת הישראלית.


דורית בר אור (צילום: אביב חופי)דורית בר אור (צילום: אביב חופי)


הידידים והזרים המושלמים

בחמישי בערב הוזמנו ידידי תיאטרון 'הבימה' לפרמיירה להצגה "זרים מושלמים". מדובר במחזה עפ"י סרטו המצליח ועטור השבחים של הבמאי האיטלקי פאולו ז'נובזה, שחושף את הסכנה שטומנת בחובה ההתקדמות הטכנולוגית לחיינו היום יומיים. צפו יחד: מנכ"לית התיאטרון אודליה פרידמן, המנהל האמנותי משה קפטן, יושבת ראש אגודת הידידים - ציפי רובין ובעלה עו"ד פיני רובין - שהצטרף באחרונה לצוות ההגנה של ראש הממשלה, אלישבע ואהרון ברק, אלכס ודיתי לנדסברג, גבי ורותי לסט, חיים וורדה סאמט, תמי ויהודה רוה, נילי קריב, צביה ויוסי גרוס, ענת ובני פדני, אוסנת ועמי אראל ועוד.


אלישבע ואהרון ברק (צילום: אביב חופי)אלישבע ואהרון ברק (צילום: אביב חופי)

חיים וורדה סאמט ופיני וציפי רוביןחיים וורדה סאמט ופיני וציפי רובין

יהודה ותמי רוהיהודה ותמי רוה

נילי קריבנילי קריב


בנדה בקיסריה

שר התיירות של זמביה, דר' צארלס בנדה, הגיע לביקור בישראל ונפגש עם מנכ"ל רשות הטבע והגנים שאול גולדשטיין בגן הלאומי קיסריה. השר שיתף את גולדשטיין כי בזמביה מחפשים סיוע בניהול שמורות טבע והכשרת עובדי ניהול לצורך העניין. לדבריו, הוא התרשם לטובה משיטת ניהול אתרי המורשת בישראל ומן האופן שבו הם מונגשים לציבור. המארח הבטיח להגיע לביקור גומלין בזמביה עוד במהלך השנה.


 שאול גולדשטיין וצארלס בנדה (צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגנים) שאול גולדשטיין וצארלס בנדה (צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגנים)

.

בוס גאה

M. Ventures בשיתוף הרשות לחדשנות, חנכה את PMatX - חממה לסטארט אפים המפתחים את מוצרי הדור הבא בתחום האלקטרוניקה. ההשקעה הכוללת בחממה עומדת על כ-20 מיליון אירו. לאירוע הגיעו בכירים מתאגיד מרק הגרמני, ביניהם ג'ספר בוס - מנהל M. Ventures, והוא נערך במעמד עמי אפלבאום - יו"ר רשות החדשנות, שבירך על היוזמה. רג'ין שבח, מנכ"לית אינטר לאב, מרכז המו"פ של מרק בישראל בתחום התרופות, ניצחה על האירוע. בוס ציין כי הוא גאה להיות שותף להשקת המיזם התומך ביזמים בתחילת דרכם.


עמי אפלבאום, ג'ספר בוס ורג'ין שבח (צילום: ליאת אלדר)עמי אפלבאום, ג'ספר בוס ורג'ין שבח (צילום: ליאת אלדר)


שור והחממה

לכבוד ציון 30 שנים להקמתו של ביה"ס סם שפיגל ליצירה קולנועית בירושלים, הוצגו בפסטיבל הקולנוע היוקרתי בברלין ששה סרטים - המיטב של בוגרי המוסד. הסרטים הוקרנו בפני בכירים מתעשיית הקולנוע הבינלאומית. רנן שור מייסד ומנהל סם שפיגל, הכריז בפסטיבל כי חממת סם שפיגל לקולנוע בינלאומי, תעניק פרסים חדשים בסך כולל של 600,000 דולרים, ליוצרים ישראליים ובינלאומיים. הפרסים יחולקו בחודש יולי 2019, במעמד מייקל ברקר, נשיא סוני פיקצ'רס קלאסיקס, אשר יגיע לראשונה לישראל, כאורח החממה, ויקבל תואר "כוח טבע קולנועי".


מייקל ברקר (צילום: sony pictures classics)מייקל ברקר (צילום: sony pictures classics)


חג'ג' על הבמה

רותם חג'ג', בלוגרית וקואצ'רית, רעייתו של איש העסקים צחי חג'ג', פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה בהתרגשות רבה כי בתאריך 26 במארס, תעמוד לראשונה על במה, בבית ציוני אמריקה בתל-אביב, שם תספר את סיפור חייה, ותתאר את 'ארגז הכלים' שלה - זה שבזכותו, הצליחה, שרדה, וניצחה את כל מה שעמד מולה.