קרן התזמורת הפילהרמונית הישראלית אירחה בשני האחרון את ידידי הקרן, להרצאה של הפסנתרנית אראלה קינן, תחת הכותרת: "מנה כפולה של גאונות יוצרת". את ההרצאה, פתחה קינן עם נתון מפתיע כאשר טענה ש-95% מאנשי תעשיית הבידור בהוליווד וברודווי, הם יהודים. את הערב שהתקיים במועדון 'סלע' שבהיכל התרבות בתל אביב, פתחה טלי גוטליב - מנכ"לית קרן התזמורת הפילהרמונית. האזינו בקשב: אילנה ויאיר המבורגר, גליה ויהושע מאור, כנה וזלמן שובל, שרה להט, צביה מיתר, רנה משל ואשר גרוניס, ג'ו וצבי זיו, נטע נס ואורן סדיב, עו"ד מוריאל מטלון ועוד.


רנה משל ואשר גרוניס (צילום: יוסי זיליגר)רנה משל ואשר גרוניס (צילום: יוסי זיליגר)

נטע נס, אורן סדיב וטלי גוטליבנטע נס, אורן סדיב וטלי גוטליב

זלמן וכנה שובלזלמן וכנה שובל


חדשנות בחינוך

בשני בערב הושק הספר 'יזמות וחדשנות בחינוך', שנכתב ונערך על ידי ד"ר בת-חן וינהבר. וינהבר היא מנהלת תכנית 'מפרש' - מרחב ליזמות חינוכית, בשיתוף עם עו"ד יעל נאמן - מנכ"לית קרן לאוטמן, וד"ר טלי יריב-משעל - מנהלת קרן ברכה - שהיא קרן פילנתרופית העוסקת בחינוך, סביבה ותרבות בישראל. השקת הספר נערכה במסגרת ערב הגאלה של וועידת החינוך הבינלאומית - GELP 2019, שמתקיימת בימים אלו לראשונה בישראל, ועוסקת באתגרים ובעתיד החינוך.

בהשקה נכחו בין היתר: פרופ' יולי תמיר - שרת החינוך לשעבר ונשיאת שנקר, אלי הורביץ - מנכ"ל קרן טראמפ, ויגאל חוסידמן - מנכ"ל קרן דניאל, אשר שותפים לוועידה, ועוד כ-50 אישים בכירים מתחום החינוך מ-15 מדינות ברחבי העולם.


אלי הורביץ, יעל נאמן, בת חן וינהבר, יגאל חוסידמן וטלי יריב-משעל (צילום: יובל אסף)אלי הורביץ, יעל נאמן, בת חן וינהבר, יגאל חוסידמן וטלי יריב-משעל (צילום: יובל אסף)


מתוק אצל פלדמן

דני בן רעי, יו"ר ומבעלי חברת "הגלידות של פלדמן"; ריצ'י האנטר - בעלים ויו"ר קרן גרין-לנטרן; רונן זהר - מנכ"ל "הגלידות של פלדמן", ודרור אשל - מנכ"ל הסחר של החברה, אירחו השבוע את עובדי החברה ומפיציה לאירוע השקת המוצרים החדשים לעונת 2019. המוזמנים שהגיעו אל מתחם 'חוות אלנבי', ביישוב נצר סירני, שמעו לראשונה מפי זהר כי החברה חתמה על הסכם עם חברת MARS העולמית ובקרוב תשווק את מותגיה השונים באופן בלעדי בישראל: Snickers, Mars, M&M, Maltesers, Galaxy, Bounty, Twix.


רונן זהר ודני בן רעי (צילום: אברהם בר)רונן זהר ודני בן רעי (צילום: אברהם בר)


החדשות של אדידס

בוילה דלאל בנווה צדק נערכה בשלשי ארוחת בראנץ' מפנקת לציון השקת נעל הדגל החדשה של adidas ה- - Ultraboost 19 אשר יוצרה בשיתוף פעולה מיוחד עם אלפי רצים מרחבי העולם. שמעון קייזרמן, סמנכ"ל השיווק של אדידס ישראל הציג את יתרונות הנעל החדשה, לצד עדן שמואלי, מנהל השיווק של אדידס ישראל, דושי לייטרסטוף ואנחל בונני.


אנחל בונני, דושי לייטרסדורף ושמעון קייזרמן (צילום: קים חן)אנחל בונני, דושי לייטרסדורף ושמעון קייזרמן (צילום: קים חן)


רסין חוגג 30

כ-500 איש הגיעו השבוע למתחם ה"טרמינל" בפתח תקווה, לחגיגות ה-30 של רשת אופטיקנה - רשת האופטיקה הגדולה בישראל. מנכ"ל אופטיקנה, אלרועי תורג'מן, הציג את האסטרטגיה השנתית של החברה והזמר ליאור נרקיס הופיע. חגגו 30: מאיר רסין בעל רשת אופטיקנה, מירב רז-צפני מנהלת רשת החנויות, ענבל זילברברג סמנכ"לית הכספים, ירון אמיר סמנכ"ל השיווק, דני גולדפרב סמנכ"ל הסחר, וניקוס פרילוס עם רעייתו אנה - שותפים עסקיים בחנות בקפריסין של אופטיקנה.


מאיר רסין ואלרועי תורג'מן (צילום: שי אשכנזי)מאיר רסין ואלרועי תורג'מן (צילום: שי אשכנזי)מתרגשים וטועמים עם קרמרמן

איה קרמרמן השיקה בשני את ספר הבישול הראשון שלה: "מתרגשת". קרמרמן הזמינה לביתה שברעננה את מעגל החברים הקרוב שלה ושל בעלה איש האסטרטגיה זיו לנגר, לארוחת ערב המבוססת על מתכוני הספר. הגיעו לברך ולטעום: מיכל אנסקי, סיון רהב וידידיה מאיר שהנחה את הערב, השר לביטחון פנים גלעד ארדן שהגיע הישר מאירוע השקת קמפיין הליכוד עם רעייתו שלומית, דושי לייטרסדורף ואנחל בונני, השף אסף גרניט, מיקה בשן דודתה של איה, סיון קליין ובעלה זיו קורןטלי גורן סמנכ"לית תקשורת ורגולציה בקשת, ישי לפידות שהקדים חזרתו מאמסטרדם כדי להשתתף באירוע ועוד.


זיו לנגר ואיה קרמרמן (צילום: ראובן שניידר)זיו לנגר ואיה קרמרמן (צילום: ראובן שניידר)

גלעד ושלומית ארדןגלעד ושלומית ארדן

 ידידיה מאיר וסיון רהב ידידיה מאיר וסיון רהב