חברת adidas קיימה בראשון בערב מסיבת ענק לרגל השקת נעל הריצה החדשה, ה-Ultraboost 19, המציעה לרצים את טכנולוגיית החזר האנרגיה המתקדמת. את המסיבה שהתקיימה במתחם 'אביגדור' שבתל אביב, פקדו מוזמנים רבים בהם אנשי עסקים וסלבריטאים שנהנו ממיצגים אמנותיים ומהופעה של עברי לידר ותומר מייזנר. בין החוגגים: שלום מוליוב מנכ"ל adidas ישראל ורעייתו ליאת, גדעון מוליוב, בעלי קבוצת MGS ושון פילגרים, סמנכ"ל הכספים של adidas ישראל, עדן שמואלי מנהל השיווק בחברה, אבי זמיר, משה רוזנבלום, ארנון תורן, עופרה רייף שמלצר, פולה בליק, לאה שנירר ועוד.


 עופרה שמלצר (צילום: אלירן אביטל) עופרה שמלצר (צילום: אלירן אביטל)

משה רוזנבלום משה רוזנבלום

גדעון מוליוב ואבי זמירגדעון מוליוב ואבי זמיר


הווטסאפ של טפרברג

רגע לפני חג הפסח, שהוא גם חגם של הייננים והיקבים בישראל, השיק בשני בערב היקב המשפחתי טפרברג מהלך פרסומי חדש תחת הכותרת ״ווטסאפ משפחתי". מדובר בקמפיין סרטוני אנימציה בהשראת קבוצות הווטסאפ המשפחתיות של משפחות אמיתיות, המציג סדרות יין תואמות של היקב שישווקו במהדורה מוגבלת. השקת הקמפיין נערכה בצוותא תל אביב וכללה גם מופע של ציפורל'ה. שתו ונהנו: מנכ"ל ובעלי היקב - מוטי טפרברג ואשתו שרה, רועי הראל - סמנכ"ל השיווק של היקב המוביל את המהלך, גיל גזית, עו״ד תמיר גילת - יו״ר הקרן לחקר הסרטן בישראל, ומאיה ורטהיימר - חברת הקאסט במופע של ציפורל'ה.


 שרה ומוטי טפרברג (צילום: גלית סבג) שרה ומוטי טפרברג (צילום: גלית סבג)

גיל גזית ורועי הראלגיל גזית ורועי הראל


תגלית פוליטית

בסוף השבוע התקיים הכנס השנתי של קהילת 'תגלית-אקסל' בישראל - תכנית המנהיגות העסקית של ארגון תגלית. המנטורים המלווים את התכנית יחד עם כ-180 מבוגרי התכנית העושים את דרכם במעלה האקוסיסטם הטכנולוגי והעסקי בישראל ובצפון אמריקה, הגיעו למלון West Lagoon בנתניה. את הכנס פתחו בברכות מנכ"ל תגלית גידי מרק ומנהלת התכנית - עידית רובין. דניאל טראו, יו״ר קהילת הבוגרים של ״תגלית-אקסל״, קיבל את פני הבאים. במהלך הכנס התקיים פאנל פוליטי במעמד מועמד מפלגת העבודה יאיא פינק, ח"כ שרן השכל מהליכוד, וח"כ קארין אלהרר ממפלגת כחול -לבן, וכן נערכה הרצאה מרכזית של פרופסור יורם יובל.


יאיא פינק, שרן השכל, עידית רובין, דניאל טראו וקארין אלהרר (צילום: רעות פיליפוביץ)יאיא פינק, שרן השכל, עידית רובין, דניאל טראו וקארין אלהרר (צילום: רעות פיליפוביץ)


אדריכלי הנוף מתכנסים

בשישי האחרון אירח האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף, בראשות היו"ר איז'י בלנק, לראשונה בישראל, את ועדת MED. האירוע התקיים במרכז ענב בתל אביב ובין המשתתפים נמנו: יואב דוד - אדריכל העיר תל אביב-יפו, נעמי אנג'ל - לשעבר מתכננת מחוז תל אביב-יפו, אבנר אקרמן - מהנדס העיר נתניה, ליטל דורי - אדריכלית העיר חדרה, אביעד מור - אדריכל העיר חולון, מיכל נאורורניק - מהנדסת מטה יהודה, מיכל שרייבר - מתכננת העיר הרצליה ועוד.


מיכל שרייבר, נעמי אנג'ל, איז'י בלנק, יואב דוד (צילום: אורי שדה)מיכל שרייבר, נעמי אנג'ל, איז'י בלנק, יואב דוד (צילום: אורי שדה)


פיירברג-איכר מגישה בחום

לרגל 'יום המעשים הטובים' הזמינה עיריית נתניה את עובדי ניקיון הרחובות לבוקר של כיף באחד ממתקני התרבות המובילים בעיר – הפלנתניה - מרכז מדע, תרבות וחלל - שם נהנו מסדנאות, מופע כוכבים וארוחת בוקר מפנקת, שאותה הגישה לא אחרת מאשר ראש העיר שלהם – מרים פיירברג-איכר.


מרים פיירברג-איכר (צילום: נמרוד גליקמן)מרים פיירברג-איכר (צילום: נמרוד גליקמן)


גל חדשני ותומך

יהונתן גל - מנכ"ל חטיבת השיווק של 'כימפל' אירח בשני בבוקר אירוע לרגל השקתו בישראל של המותג הבינלאומי– Futuroהמייצר מוצרי תמיכה אורטופדיים למפרקים מבית ענקית הטכנולוגיה העולמית 3M. ההשקה נערכה במרכז החדשנות M3 בהרצליה ולוותה בהרצאה של הטניסאית שחר פאר, והצגת מחקרים בנושא פעילות גופנית ותמיכה.


שחר פאר ויהונתן גל (צילום: ענת מוסברג)שחר פאר ויהונתן גל (צילום: ענת מוסברג)