במתחם 'אושן' בתל אביב, נערכה בחמישי, חגיגת הבת מצווה של בתם של טלי וסוכן השחקנים הבינלאומי פיני זהבי. כלת השמחה בר זהבי, זכתה לאירוע שמח במיוחד שכלל תכנית אמנותית מרשימה עם הופעות של שני הכוכבים הגדולים: עומר אדם ונועה קירל ונחתם בהופעה חגיגית של שלומי סרנגה. הגיעו לברך את משפחת זהבי: נשיא המדינה ראובן ריבלין, חברי המשפחה שהגיעו במיוחד מעבר לים: ג'ורג' מנדש הסוכן של רונאלדו וניימאר סילבה סנטוס אביו וסוכנו של כוכב הכדורגל ניימאר, ומנכ"ל צ'לסי לשעבר - פיטר קניון; ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, יעקב ונילי שחר, אלי פפושדו וזוגתו פלורנס, שמעון שבס, מושיק ואירית תאומים, סילבן שלום, דוד פתאל, אברהם גרנט, נילי קריב, אורי בר-לב, עינת לסר, שלום זינגר ונאוה ברק, עמוס לוזון יחד עם זוגתו אירית רחמים שהופקדה על הפקת האירוע המושקע, ועוד ועוד.


בר זהבי וטלי זהבי (צילום: אביב חופי)בר זהבי וטלי זהבי (צילום: אביב חופי)

אלי פפושדו ואורי בר לבאלי פפושדו ואורי בר לב

שמעון שבסשמעון שבס

דוד פתאל ועמוס לוזוןדוד פתאל ועמוס לוזון

יעקב ונילי שחריעקב ונילי שחר

אהוד אולמרט ואירית רחמיםאהוד אולמרט ואירית רחמים


ליכטנשטיין למצוות

הדס מוזס וירון ליכטנשטיין, בעלי סוכנות ADD, חגגו ברביעי האחרון בר-מצווה לבנם הראל במלון הילטון בתל אביב. כמתבקש, נכחו באירוע המוקפד כל הטאלנטים של הסוכנות ובחלק האמנותי הופיע כוכב הנוער סטפאן לגאר. הגיעו לברך: טדי שגיא ויעל נזרי, מיקה ויורם באומן, יוסי לובטון, אורי עיני, שרון כידון ואביתר נשר, אבי בר, אלי טביב ודנה אשכנזי, רני והילה רהב, יורם מוקדי, חיים סלוצקי ודרי שי, רינת קליין, יואב גרוס, דושי לייטרסדורף ואנחל בונני, גיל ונטלי סבן, מוטי רייפ, סנדרה רינגלר ושגב משה, אלינור קופלר ורועי בר-נתן ועוד רבים.


אבי בר (צילום: אביב חופי)אבי בר (צילום: אביב חופי)

אורי עיניאורי עיני

יורם ומיקה באומןיורם ומיקה באומן

שרון כידון ואביתר נשרשרון כידון ואביתר נשר

אלי טביב ודנה אשכנזיאלי טביב ודנה אשכנזי

הדס מוזס וירון ליכטנשטייןהדס מוזס וירון ליכטנשטיין

טדי שגיא ויעל נזריטדי שגיא ויעל נזרי


קרז'נר לא שגרתי

במתחם 'חוות רונית' שבשרון, ליווה בחמישי האחרון איש העסקים עופר קרז'נר, את בנו, היוצר יפתח (יפתי) קרז'נר, לחופה. קרז'נר ג'וניור נשא לאישה את כרמל מזון במסיבת חתונה לא שגרתית. לקראת האירוע המתחם כולו עוצב כקרקס והוצבו לאורכו ולרוחבו מייצבים מוארים באווירת קרקס. על עמדת הדיג'יי הופקד איתי גלו; על השמח: ריטה וסטטיק ובן-אל ששרו עם החתן והכלה. בין המפזזים נצפה מוקי שניידמן.

נפלאות סופהשבוע

>חיים כצמן מייסד 'גזית גלוב' אירח אירוע בוקר בנכס החדש של החברה בבית הקולנוע "רב חן דיזנגוף" הפועל בכיכר דיזנגוף בתל אביב.


חיים כצמן (צילום: אגתון סטרום)חיים כצמן (צילום: אגתון סטרום)

>בחמישי נערך אירוע השקת קולקציית אביב-קיץ 2019 של המעצבת קרן שביט, במסגרתו נחשפה הקפסולה הייחודית JAFFA OASIS שעוצבה בהשראת העיר יפו. האירוע התקיים בחנות הדגל של שביט סמוך לשוק הפשפשים ביפו, בהובלת המעצבת ואושרת וונגר מנכ"לית המותג.

האורחים ובכללם השחקנית קרן מור - הפרזנטורית של המותג, נהנו מאווירה יפואית אותנטית, שכללה מוסיקה אתנית, בקלאוות, כנאפה, ערק ושלל מטעמים נוספים.


קרן שביט וקרן מור (צילום: יפעת גולן)קרן שביט וקרן מור (צילום: יפעת גולן)


>פנינה אדרי, אילן וורד גרינבוים, ברק ו-ורד רוזן עם ילדיהם, בילו את חמישי בערב במופע החגיגי של עילי בוטנר וילדי החוץ בקיסריה.