1. קירל לילדיי פלייטיקה

ילדי עובדי חברת המשחקים הבינלאומית 'פלייטיקה', שאותה מוביל המנכ"ל רוברט אנטוקול, בילו את סיום החופש הגדול בקייטנת 'פלייטיקידס'. גולת הכותרת - בין שלל הפעילויות המפנקות - הייתה הופעתה של כוכבת הילדים ובני הנוער - נועה קירל.

רוברט אנטוקול (צילום: אפי שמח)רוברט אנטוקול (צילום: אפי שמח)

2. הנשים והאותות של אשת לפידות 

בצל משבר הקורונה, אירחו בני משפחת כוזהינוף ברביעי האחרון את האירוע השנתי של ארגון "אשת לפידות". האירוע של ארגון הנשים הפילנתרופיות, נערך במתחם 'בראשית' בבלי, שאותו מקימה משפחת כוזהינוף. ארגון "אשת לפידות" נוסד במטרה לחבר בין נשים פורצות דרך ומובילות בתחומן, לפעילות ומעורבות בעשייה למען החברה בארץ ובעולם. הארגון שהחל לפעול לפני כשנתיים, כבר מזוהה עם פרויקטים משפרי ומצילי חיים לטובת אוכלוסיית הקשישים, חיילים בודדים, אוכלוסיות מוחלשות, העצמה נשית ועוד. יהודה משי זהב - מייסד ויו"ר ארגון זק"א; אשת העסקים והנדל"ן - כרמית נעימי, המשמשת כיו"רית הארגון; ורינת כוזיהנוף - הובילו את הטקס השנה.

בין הנשים שקיבלו במהלך האירוע את 'מגן אשת לפידות': אסתר מור - נשיאת ויצ"ו העולמית על פועלה בתחום החברה והרווחה בארץ ובעולם; סוכנת השחקנים - זוהר יעקובסון שקיבלה את האות על פועלה כיזמית חברתית, והקדישה את העשור האחרון לטובת הקמת "מרכז טל" לחולי סרטן על שם בתה, טל יעקובסון ז"ל; נורית כוזהינוף - אם המשפחה ונשיאת חברת "מגדלי בראשית", הפועלת רבות למען החברה הישראלית; ודוקטור אסנת לבציון-קורח, מנהלת בית החולים 'אסף הרופא', המנהלת הראשונה של בית חולים ממשלתי על פועלה ותרומתה בטיפול בחולי קורונה מאז פרוץ המשבר בישראל. 

נכחו: הניה ומשה נור, עתליה שמלצר, איריס שטרק, אירמה מיכאלי, אניה בוקשטיין, מורן אטיאס, צופית גרנט ,נלי תגר ומגי טביב .

מוטי כוזהינוף ונורית כוזהינוף (צילום: רפי דלויה)מוטי כוזהינוף ונורית כוזהינוף (צילום: רפי דלויה)
עתליה שמלצר ורינת כוזהינוף (צילום: רפי דלויה)עתליה שמלצר ורינת כוזהינוף (צילום: רפי דלויה)
כרמית נעימי, זוהר יעקובסון ויהודה משי זהב (צילום: רפי דלויה)כרמית נעימי, זוהר יעקובסון ויהודה משי זהב (צילום: רפי דלויה)
הניה ומשה נור (צילום: רפי דלויה)הניה ומשה נור (צילום: רפי דלויה)
מורן אטיאס (צילום: רפי דלויה)מורן אטיאס (צילום: רפי דלויה)

3. חמניות מהבנק

בקמפיין חדש בהובלת הפרזנטור דביר בנדק, מציע בנק מזרחי-טפחות סל פתרונות עסקיים לעסקים שיקלו עליהם בהתמודדות עם משבר הקורונה. דבל'ה גליקמן שמככב בקמפיין לצד בנדק ממשיך עם דמותו המיתולוגית של "שאול בעל חנות החמניות" אך כעת בשם החדש "שאול ופיצוחיו". לסט הצילומים של הקמפיין הגיעה גם דינה נבות - סמנכ"ל השיווק של הבנק. בתום יום הצילומים תרם הבנק את אלפי החמניות שהוזמנו לצורך תפאורת הסט לבתי חולים ובתי אבות.

דביר בנדק, דינה נבות ודבל'ה גליקמן (צילום: אילן בשור)דביר בנדק, דינה נבות ודבל'ה גליקמן (צילום: אילן בשור)

4. נפלאות סופהשבוע

איש העסקים אלי פפושדו נצפה במסעדה החדשה של האחים חג'ג' 'פופ אנד פופ' במגדלי הארבעה בתל-אביב

אלי פפושדו (צילום: יוסי אלוני)אלי פפושדו (צילום: יוסי אלוני)

אילן ויונית רבינוביץ' חיתנו את בתם דנה, עם בחיר ליבה עידו.

מרטין קופר ובריאן לדן, מנכ"לים משותפים של רשת "נייל סטודיו", אירחו אירוע השקה דיגיטלי  לקולקציית הסתיו חורף של OPI - מובילת הלקים העולמית. ההשקה כללה סיור וירטואלי בספוטים אופנתיים במילאנו שהיוו השראה לצבעי הקולקציה. 

מרטין קופר ובראין לדן (צילום: יח''צ)מרטין קופר ובראין לדן (צילום: יח''צ)

השף הנחשב אסף גרניט הביא למלון דן תל אביב, את טעמי מסעדת 'מחניודה' שלו, שעה שבישל ארוחה לציון סיום פרויקט הקיץ קולינרי של רשת מלונות דן, 

אסף גרניט (צילום: סיון פרג')אסף גרניט (צילום: סיון פרג')

רגע של אופטימיות 

אריאל תובל, מנכ"ל רשת רהיטי הילדים הנוער והתינוקות עצמל'ה 

העוצמה של הטבע במכתש רמון יחד עם ילדי האהוב עמית, מרגיעה ונותנת מזור לנפש, המוצפת באינפורמציה.

היופי של הטבע מפעים אותנו נותן לנו השראה ואופטימיות, גם בעידן הקורונה.

אריאל תובל (צילום: שחר פליישמן)אריאל תובל (צילום: שחר פליישמן)
רגע של אופטימיות, הלאונג' (צילום: פרטי)רגע של אופטימיות, הלאונג' (צילום: פרטי)