1. מרידור ובר סימן טוב מצדיעים 

בשני בערב נערכה בירושלים, הצגה חגיגית של תיאטרון החאן "אוי אלוהים" במסגרת ערב הצדעה לצוותים הרפואיים ואנשי והרווחה הפועלים בעיר. באמצע ההצגה, הופתעו כולם שעה שהסאונד והתאורה כבו בשל הפסקת חשמל אזורית. השחקנים - אודליה מורה מטלון, אריה צ'רנר ושחר נץ המשיכו להציג בחשיכה, כשהמנהל האמנותי, אודי בן משה, מאיר את הבמה בתאורת הטלפון הנייד שלו, בנוסף לפנסי הסדרנים. נהנו מהחוויה באמפיתיאטרון בגן הפעמון ושמרו על ההנחיות: משה ליאון ראש עיריית ירושלים, מנכ"לית החאן אלישבע מזי"א, יו"ר הוועד המנהל של החאן מושיק ביבי, יו"ר מפעל הפיס אביגדור יצחקי, מנהל הרשות לקידום ירושלים (הרל"י) אייל חיימובסקי, ראש אגף התקציבים הפורש, שאול מרידור ורעייתו, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר משה בר-סימן טוב ומנכ"ל סיטיפס ירון רביד. 

אלישבע מזי''א ואייל חיימובסקי (צילום: יעל אילן)אלישבע מזי''א ואייל חיימובסקי (צילום: יעל אילן)
מושיק ביבי וירון רביד (צילום: יעל אילן)מושיק ביבי וירון רביד (צילום: יעל אילן)
משה ליאון ושאול מרידור (צילום: יעל אילן)משה ליאון ושאול מרידור (צילום: יעל אילן)
משה בר סימן טוב (צילום: יעל אילן)משה בר סימן טוב (צילום: יעל אילן)

2. שנה טובה ממרוד

את אירוע הרמת הכוסית החגיגית לראש השנה, קיימה תדיראן תוך עמידה בתקנות הקורונה. האירוע, הועבר באופן מקוון לכל קהילת תדיראן, הכוללת אלפי עובדים, טכנאים ומתקינים וכלל שיחה של סמנכ"לית השיווק של החברה, נופר ממרוד, עם אביה, הבעלים ומנכ"ל החברה, משה ממרוד. ממרוד  שיתף את העובדים בתוכניות הגדילה של החברה והודה להם על הפעילות המואצת בתקופת הקורונה. באמנותי נהנו העובדים מהופעה של הזמר ישי לוי.

משה ממרוד וישי לוי (צילום: unique photography)משה ממרוד וישי לוי (צילום: unique photography)

3. כוכבי הטק מציגים 

בתום שלושה חודשים הגיעה לסיומה תכנית ההאצה של רשת Techstars בישראל. בתכנית השתתפו עשר חברות סטארט-אפ נבחרות, מתחומים שונים, אשר לאורך שלושת החודשים, נפגשו, למדו ממנטורים מקצועיים, גייסו כספים, יצרו קשרים חשובים בתעשייה ברחבי  העולם ועוד.

רשת 'טקסטארס' היא פלטפורמה גלובלית להשקעה ולחדשנות הפועלת בכ-50 מדינות ברחבי העולם, ומפעילה תוכניות האצה להשקעה ולקידום חברות סטארט-אפ נבחרות.

עם סיום המחזור הראשון של התכנית נערך במרכז פרס לשלום ולחדשנות ביפו, אירוע ה- Demo Day, בהנחיית ליאור כלפון שבו לקחו חלק - מי במקום עצמו ומי באופן מקוון : יזהר שי, שר המדע והטכנולוגיה, בכירי Techstars בעולם, ביניהם דוויד בראון, מנכ"ל Techstars העולמית, הילה אוביל ברנר, מנהלת Techstars TLV ומקימת ארגון "יזמיות", איל וולדמן, מייסד ומנכ"ל חברת מלאנוקס טכנולוגיות שנמכרה ל Nvidia-, הופיע בריאיון מוקלט ושיתף מניסיונו העשיר ונתן מגוון טיפים ליזמים, חמי פרס ועוד. בסיום האירוע התקיים באוויר הפתוח קוקטייל עם ארוחת ערב.

הילה אוביל ברנר וליאור כלפון (צילום: חנה טייב)הילה אוביל ברנר וליאור כלפון (צילום: חנה טייב)
איל וולדמן  (צילום: יח''צ)איל וולדמן  (צילום: יח''צ)
יזהר שי (צילום: יח''צ)יזהר שי (צילום: יח''צ)

4. גאון נושא תפילה מהבית

בעוד חברי קבינט הקורונה מנסים להתפקס על מתווה כלשהו להתמודד עם התחלואה הגואה לקראת חגי תשרי, פרסם איש העסקים משה גאון פוסט אחראי בעמוד הפייסבוק שלו: "הודעה לחברי המניין היקר והמתפללים והמתפללות של בית הכנסת 'היכל אברהם', נווה רסקו רמת השרון. עקב מגפת הקורונה בארץ ולאחר לבטים רבים, החלטנו שלא לקיים השנה את תפילות ראש השנה וכיפור של בית הכנסת המיוחד שלנו ״היכל אברהם״. לצערנו עקב סכנת ההדבקה ומגבלות משרד הבריאות, יהיה בלתי אפשרי לקיים את התפילות כסדרן. בעיקר, איננו רוצים לסכן שלא לצורך את בריאות חברי המניין המסורים. נישא תפילה למציאת חיסון מהיר שיאפשר לשוב ולקיים את המסורת המיוחדת שלנו בשנה הבאה - בלי מסכות, מגבלות מרחק ודאגה. אנו מאחלים לכם ולבני משפחותיכם חג שמח וגמר חתימה טובה. באהבה וכבוד משפחות גאון ונחמיאס".

משה גאון (צילום: אביב חופי)משה גאון (צילום: אביב חופי)

6. בראון ממשיך את הדרך

לקראת ימי החגים במהלכם ילדי פנימיות הרווחה לא נמצאים עם משפחותיהם באווירת חג תומכת, הזמינה רשת BODY SHOP, - כחלק מהפעילות למען הקהילה של קבוצת ד"ר פישר - את ציבור לקוחותיה לתרום עשרה שקלים לעמותת 'ילדים בסיכוי'. העמותה מסייעת מזה למעלה מ-30 שנים לילדים ולצעירים ללא עוגן משפחתי,​ וכעת מתרימה כדי לגרום לעוד ועוד ילדים לפתוח את השנה החדשה בטוב.
דני בר און - מנכ"ל רשת 'בודי שופ' ובני משפחתו מחוברים מזה שנים לעמותת 'ילדים בסיכוי'. רעייתו - סיגל בר און , חברה בועד המנהל; אביה - ד"ר אלי פישר - המייסד והבעלים של תשלובת פישר שותף גם הוא לעשייה; ואמה - דבורה פישר ז"ל, הייתה פעילה בעמותה מיום היווסדה. כיום הם ממשיכים לדאוג לילדים שלא שפר עליהם גורלם. ​

דני בר-און  (צילום: שוקה כהן)דני בר-און (צילום: שוקה כהן)

7.  תפסו ג'וב

דניאל בן עטר, מנכ"ל מפעלי הייצור של 'אינטל' בישראל כיום, התמנה לתפקיד הבכיר ביותר שהוענק לישראלי אי פעם בחטיבת הייצור העולמית של אינטל: סגן האחראי על ייצור שבבי העתיד בכל מפעלי אינטל בעולם. במסגרת מינויו החדש הוא יהיה אחראי על ייצור שבבים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם במפעלי סיליקון של אינטל הפרוסים בכל רחבי העולם.

דניאל בן עטר (צילום: אינטל)דניאל בן עטר (צילום: אינטל)

נשיא חדש לאקדמית תל אביב יפו: פרופ' דרור ורמן. פרופ' ורמן יחליף את פרופ' שלמה בידרמן שכיהן בתפקיד בשש השנים האחרונות. בתפקידו האחרון שימש ורמן כדיקן הפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית.

פרופ' דרור ורמן  (צילום: רוני טהרלב)פרופ' דרור ורמן (צילום: רוני טהרלב)

נעמה מונפרד מונתה למנכ"לית חברת SACK'S‎.

רו"ח הראל שרעבי, נבחר לכהן כראש חטיבת כספים ורכש וחבר הנהלה בלאומית שירותי בריאות.