1. חוגגים עם קצין

בשבת בצהריים אירחו רוני ויהודית קצין, בביתם בהרצליה פיתוח, את בני המשפחה והחברים למסיבה מסורתית באווירת יום העצמאות. הגיעו לשמוח ביחד ולברך את בעל הבית שחגג את יום הולדתו: אלפרד וחווה אקירוב, יעל ורמי אונגר, מיכל ודוד פורר, יאיר ואילנה המבורגר, יוסי חכמי, ליאורה לנדאו, ציפי ופיני רובין, אנה ועמית חדד, יאיר ודסי שטרן, עליזה ואריאל יפו, יעל ושבתאי שביט, רני והילה רהב, דנה ודן מרגלית, נאוה ברק ושלום זינגר, רוחל'ה ושאול לוטן, טליה וגד זאבי, גד ואתי פרופר, רותי וגבי לסט ועוד ועוד. 

יהודית ורוני קצין (צילום: אביב חופי)יהודית ורוני קצין (צילום: אביב חופי)
אלפרד וחווה אקירוב (צילום: אביב חופי)אלפרד וחווה אקירוב (צילום: אביב חופי)
רמי ואתי כספי ורמי אונגר (צילום: אביב חופי)רמי ואתי כספי ורמי אונגר (צילום: אביב חופי)
יוסי חכמי (צילום: אביב חופי)יוסי חכמי (צילום: אביב חופי)
רוחל'ה ושאול לוטן (צילום: אביב חופי)רוחל'ה ושאול לוטן (צילום: אביב חופי)
יאיר ואילנה המבורגר (צילום: אביב חופי)יאיר ואילנה המבורגר (צילום: אביב חופי)

2. אשכנזי בינלאומי 

מלון Almyra  בפאפוס, קפריסין, מקבוצת , Thanos Hotels & Resorts  אירח בסוף השבוע האחרון את מפגש הפסגה הדיפלומטי בין שרי החוץ של ישראל, קפריסין ויוון: גבי אשכנזי, ניקוס חריסטודילידיס, וניקוס דנדיאס, יחד עם יועצו הדיפלומטי של נשיא איחוד האמירויות אנואר גרגש.

ראדו סטפן מטרוי, מנכ״ל המלון, התרגש לארח את המפגש שכלל גם מסיבת עיתונאים שנערכה מול בריכת המלון עם הנוף אל הים התיכון, וארוחת ערב במסעדת ״אוזרי״ היוקרתית של המלון, שעמלה על תפריט מיוחד עבור האירוע.

יוון ניקוס דנדיאס, אנואר גרגש, ניקוס חריסטודילידיס וגבי אשכנזי (צילום: באדיבות שגרירות ישראל בקפריסין)יוון ניקוס דנדיאס, אנואר גרגש, ניקוס חריסטודילידיס וגבי אשכנזי (צילום: באדיבות שגרירות ישראל בקפריסין)

3. פועלים ומזמרים

ראובן קרופיק, יו"ר בנק הפועלים, ודב קוטלר, מנכ"ל הבנק, אירחו בשבוע שעבר את חברי הנהלת הבנק בהופעה של אמיר דדון במועדון זאפה הרצליה במסגרת פרויקט פועלים UNMUTE למען בעלי עסקים ועולם התרבות. במסגרת הפרויקט הבנק הזמין בעלי עסקים מלקוחותיו להופעות של האומנים המובילים בישראל, בשילוב הרצאה עסקית, במועדוני זאפה ברחבי הארץ, במחירים מסובסדים. 

באירוע השתתפו חברי הנהלת בנק הפועלים וביניהם: דלית רביב - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על החטיבה הקמעונאית, רם גב - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על החטיבה הפיננסית, ידין ענתבי - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על חטיבת שווקים פיננסים ובנקאות בינלאומית, גולן שרמן - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה, צחי כהן - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על החטיבה העסקית, עמית אוברקוביץ' - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על חטיבת משאבי אנוש, אתי בן-זאב - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על חטיבת טכנולוגיה ומחשוב, אמיר בכר - משנה למנכ"ל הבנק הממונה על חטיבת ניהול הסיכונים, יעל אלמוג - משנה למנכ"ל הבנק והיועצת המשפטית הראשית של הבנק, גיא כליף - החשבונאי הראשי של הבנק ואסף אזולאי - סמנכ"ל חטיבת השיווק בבנק. הגיע לוודא שכולם מרוצים ושרים - גולן עינת בעלי 'זאפה'. 

אסף אזולאי, אמיר דדון, דלית רביב וגולן עינת (צילום: אביב גוטליב)אסף אזולאי, אמיר דדון, דלית רביב וגולן עינת (צילום: אביב גוטליב)

4. טייב והקואליציה 

 'קואליציית היום שאחרי', מיזם מבית קרן מנומדין בראשות חיים טייב, SFI ותנועת אור, יוצאת בתמיכה ייחודית ליזמים שיפעילו תוכניות לשיפור האוריינות הדיגיטלית בקרב המגזר הבדואי בכלל וברהט בפרט. במסגרת הפרויקט יוקצה סכום של 250 אלף שקלים, לכל יזם שיעמוד בקריטריונים, כאשר הרעיון הוא לשפר את הנגישות הטכנולוגית של צעירי המגזר.

המימון יוענק לסטראט אפים, עסקים חברתיים, ועמותות אשר יציעו פתרונות לאתגרים הדיגיטליים העומדים בפני החברה הבדוואית, שרק התגברו בשל מגפת הקורונה.

את הפרויקט יזמו בקואליציה כחלק מתפיסה כוללת במטרה ליצור תוכנית סיוע שלא רק תאפשר לגשר על הפערים שיצר משבר הקורונה, אלא תוביל את הקהילה למקום משופר לאחריו. 

חיים טייב (צילום: אניל אבקיון)חיים טייב (צילום: אניל אבקיון)


5. בוזגלו בדירה של חג'ג'

אסי בוזגלו שחקן הכדורגל בעבר וכוכב ריאליטי "הבוזגלוס", רכש יחד עם אשתו, עדי, דירה חדשה בפרויקט המגורים היוקרתי MOMA של קבוצת חג'ג' בדרום פלורנטין. הזוג חתם במשרדי חג'ג' בתל אביב על העסקה לרכישת הדירה בת 3 חדרים הממוקמת בין יפו העתיקה לפלורנטין.

אסי ועדי בוזגלו (צילום: פול סגל)אסי ועדי בוזגלו (צילום: פול סגל)