בחג השבועות האחרון תכננו בני הזוג ואנשי העסקים אבי אינשטיין וישראלה שטיר, מסיבה שמחה בביתם. בשל מבצע 'שומר החומות' נדחתה המסיבה לטיימינג חדש - מוצאי השבת האחרונה. חברים רבים הוזמנו לבית המשפחה לחגוג מסיבת קיץ. נצפו: מרב וגיל שטיר, רמי וגל נאור, אורלי ונוחי דנקנר, לימור והראל ויזל, עמוס ונוני מלכא, בני שבתאי ואחותו גילה עירוני, דליה ומשה ממרוד, שלומית ושמואל דונרשטיין, נפתלי שפיצר וציפי ליבני, רזיאלה גרשון, רמי ואירינה שלמור, רותי וזאב רוטשטיין, לאה גלובוס יהודה ותמי רוה, אמנון ונאוה דיק, ציפי ואפרים קונדה ועוד ועוד. 

ישראלה שטיר (צילום: אביב חופי)ישראלה שטיר (צילום: אביב חופי)
גיל ומירב שטיר (צילום: אביב חופי)גיל ומירב שטיר (צילום: אביב חופי)
אורלי ונוחי דנקנר (צילום: אביב חופי)אורלי ונוחי דנקנר (צילום: אביב חופי)
לימור והראל ויזל  (צילום: אביב חופי)לימור והראל ויזל  (צילום: אביב חופי)
נוני ועמוס מלכא (צילום: אביב חופי)נוני ועמוס מלכא (צילום: אביב חופי)
לאה גלובוס (צילום: אביב חופי)לאה גלובוס (צילום: אביב חופי)

שבירו מחתנים במדבר
אם שמתם לב לתנועה ערה של אנשי עסקים לכיוון ים המלח בסוף השבוע האחרון, כולל כאלו שהחליטו לוותר על עומסי התנועה ולהגיע במסוקים, נספר לכם שבמקום הכי נמוך בעולם נערכה חתונה מושקעת במיוחד. רמי ורונית שבירו, השיאו את בתם דר, עם בחיר ליבה גל. אורחי האירוע  הוזמנו ללילה במלון בים המלח, משם, הם הובלו בהסעות ללוקיישן במדבר, שבו נבנה מתחם יוקרתי לקיום החתונה. החתונה השמחה כללה זיקוקים, הופעות, מיצגים, הפרחת בלונים לבנים, ומסיבת ריקודים שארכה עד אור הבוקר. את שבת החתן העבירו האורחים
הקרובים, במסיבה מושקעת נוספת על שפת הבריכה, בבית המשפחה. 

רמי ורונית שבירו (צילום: אביב חופי)רמי ורונית שבירו (צילום: אביב חופי)

החברים הזוהרים בספרייה הלאומית 

למעלה מארבעים אנשי עסקים, בנקאים, אנשי ציבור ואקדמיה, אמנים וחברים נוספים בפורום 'החברים של הספרייה הלאומית' זכו בשבוע שעבר לקבל הצצה ראשונה למשכנה החדש של הספרייה הלאומית הנבנה בקריית הלאום. הספרייה החדשה תיפתח אומנם רק בעוד שנה, אבל חברי הפורום - מצוידים באפודים זוהרים, קסדות הגנה לראש ונעליים גבוהות – נהנו מסיור מקדים בין חללי המשכן ולהסבר על תהליכי וקצב הבנייה ממנכ"ל הספרייה - אורן וינברג.

יו"ר קבוצת הראל ויו"ר 'החברים של הספרייה', יאיר המבורגר ויו"ר דירקטוריון הספרייה הלאומית, דוד בלומברג סיפרו  למשתתפים כי באמצעות הבניין יונגשו לציבור אוצרות התרבות של ישראל, במקביל להרחבת אולמות הקריאה שיאפשרו לחוקרים ולמבקרים מגע בלתי אמצעי עם אוצרות ואוספי הספרייה הלאומית. בין אלו שסיירו וזהרו: אילנה המבורגר, יאיר סרוסי, עמוס חורב; ליאורה ודן מרידור; רודה ורון דרמר, דינה זילבר, הפסל מיכה אולמן, ג'י פומרנץ ועוד רבים.

 יאיר המבורגר, דוד בלומברג ויאיר סרוסי (צילום: יוני זילברמן) יאיר המבורגר, דוד בלומברג ויאיר סרוסי (צילום: יוני זילברמן)

לוגיסטיקה באבן יהודה

בסוף השבוע נערך טקס הנחת אבן פינה למרכז הלוגיסטי החדש, הצפוי להיות פרויקט העוגן של אזור התעשייה המתחדש באבן יהודה. מרכז הלוגיסטיקה 'טכנו פארק' שמקודם על ידי קבוצת רכישה בניהול הקבוצות 'סופרין' ו'וייס' תוכנן על ידי משרד בר לוי דיין אדריכלים כמבנה עכשווי וחדשני של כ- 18,000 מ"ר על מגרש של 18 דונם. 

באירוע הנחת אבן הפינה בלטו:  איש העסקים אבי לוי,  מנכ"ל מליסרון לשעבר ובעל השליטה בחברת להב אל. אר [המחזיקה בדלק ישראל],  צחי סופרין בעלים של קבוצת סופרין ואנשי העסקים רוני ויואל וייס , כמו גם ראש מועצת אבן יהודה, אבי הררי ועוד.

צחי סופרין, יואל וייס ואבי לוי (צילום: אלירן אביטל)צחי סופרין, יואל וייס ואבי לוי (צילום: אלירן אביטל)

וולף בדרך לפוקט
 בחברת 'מימון ישיר' לא מתרגשים מדי מהווריאנט ההודי. במסיבה  שערכה החברה בשבוע שעבר במתחם 'האומן 17' בתל אביב, הודיע המנכ"ל ערן וולף לעובדים, על חזרת הנופש השנתי של החברה - כאשר כל עובדי מימון ישיר יטוסו לחופש באי פוקט שבתאילנד.