1. אורחים רבים השתתפו בראשון בערב בטורניר הפוקר השנתי, שמקיים ארגון וראייטי. המשחק נערך הפעם באולמי מתחם 'טראסק' שבנמל תל אביב, והשחקנים המשתתפים קנו את כרטיס הכניסה למשחק בסכום התחלתי של 2,000$ לשחקן. יחד גויסו מן המשתתפים כמיליון ומאתיים אלף שקלים שיוקדשו לטיפול בילדי וראייטי.

ערב ההתרמה הייחודי התקיים זו הפעם השלישית, בניצוחם של אנדי רם, סער אשרף ומיכל סלונים. בין המשתתפים הרבים השנה, ניתן היה למצוא את: אורי סלונים יו"ר וראייטי ורעייתו תמי סלונים, אודי אנג'ל נשיא וראייטי, רעייתו ענת וילדיו אורי ורונה אנג׳ל; גלעד אלטשולר ויאיר לוינשטיין - שהגיע למקום הרביעי בטורניר - שניהם מהנהלת אלטשולר-שחם; יוסי אבו מנכ״ל דלק קידוחים, דוד פתאל, דב קוטלר מנכ״ל בנק הפועלים, שלו חוליו מייסד ומנכ״ל NSO  , יוסי אברהמי, ברק בכר, היועץ האסטרטגי רונן משה ועוד.

יוסי בניון ויוסי אבו (צילום: באדיבות וראייטי)יוסי בניון ויוסי אבו (צילום: באדיבות וראייטי)
יאיר לויינשטיין ושליו חוליו (צילום: באדיבות וראייטי)יאיר לויינשטיין ושליו חוליו (צילום: באדיבות וראייטי)
רונן משה (צילום: באדיבות וראייטי)רונן משה (צילום: באדיבות וראייטי)

2. בשני בערב, באוהל קרקס שפיטה ברמת-גן, נערכה תצוגת הגמר של מחלקת עיצוב האופנה של שנקר, בראשה עומד אילן בז׳ה. הערב מהווה שיא של ארבע שנות לימוד מאתגרות, באחת ממחלקות עיצוב האופנה הטובות בעולם, המדורגת כבר מספר שנים בעשיריה הפותחת. פאשניסטות רבות ומוזמנים של שנקר, הגיעו לצפות  בתצוגה של דור מעצבי העתיד. הריעו: הנשיא החדש של שנקר פרופסור שיזף רפאלי, הנשיאה לשעבר של שנקר יולי תמיר, צבי ימיני יו"ר הוועד המנהל ורעייתו איילת, אורית אפרתי יו"ר חבר הנאמנים, אשת ראש העיר תל אביב יפו יעל  חולדאי, יאיר ו-ורד סרוסי, סוניה לבנת, עתליה שמלצר ובתה עופרה רייף- שמלצר, גלית גוטמן ויגאל אהובי, דני מימי לוזון, גבי ואתי רוטר - נותני החסות לתצוגה מטעם חברת קסטרו, ציפי שטראוס, יפית גרינברג, דגנית חרל"פ ועוד.
ציפי שטראוס

יאיר סרוסי, אריה שיזף וורד סרוסי (צילום: רפי דלויה)יאיר סרוסי, אריה שיזף וורד סרוסי (צילום: רפי דלויה)
גבי רוטר, אורית אפרתי ואתי רוטר (צילום: רפי דלויה)גבי רוטר, אורית אפרתי ואתי רוטר (צילום: רפי דלויה)
דני ומימי לוזון (צילום: רפי דלויה)דני ומימי לוזון (צילום: רפי דלויה)
יעל חולדאי (צילום: רפי דלויה)יעל חולדאי (צילום: רפי דלויה)

3. בראשון בערב חגג אור עופר, מייסד ומנכ"ל סימילאר-ווב, שהנפיק לא מזמן את החברה, את יום הולדתו במסעדה הנחשבת 'פופ אנד פופ' במגדלי חג'ג' שבתל-אביב. חברים ובני משפחה הגיעו לחגוג עם עופר, נהנו ממנות גורמה מעשה ידי שף הבית שחף שבתאי, וממוסיקה שהשמיעו נגניות סקסופון וכינורות. בהמשך התרומם הערב למסיבת ריקודים. 

אור עופר (צילום: באדיבות סבן ונצ'רס)אור עופר (צילום: באדיבות סבן ונצ'רס)

4. בשני התקיימה פתיחתו של "אסיף" - מרכז חדש לתרבות האוכל בישראל, שהוקם בשת"פ עם Start Up Nation Central, ברחוב לילנבלום, בלבה של תל אביב.

אסיף, בראשו עומדת המנכ"לית נעמה שפי, שגם מנהלת את הJFS - Jewish food Society  בניו יורק, חגג את פתיחתו עם דמויות מוכרות מסצנת הקולינריה בישראל, ועם אורח כבוד, שהגיע במיוחד מפילדלפיה ארה"ב – השף מייקל סולומנוב,  Michael Solomonov, עטור פרסי ג'יימס בירד על מסעדתו 'זהב' ,שזכתה בתואר הטובה ביותר בארה"ב, ומי שנחשב שגריר אוכל ישראלי ברחבי העולם. באירוע הוצב השף ישראל אהרוני דווקא בעמדת הDJ-.  שף ארז קומורובסקי רקח כיבוד לאורחים, שאף טעמו פלאפל עשוי אבקת חרגולים, שנוצר במיוחד במטבח הניסיונות של אסיף. הגיעו להתמנגל: אסף גרניט, אורי ירמיאס, רן שמואלי, גיא חובב, רות סירקיס ועוד. 

רות סירקיס וארז קומורובסקי  (צילום: אילן ספרא)רות סירקיס וארז קומורובסקי  (צילום: אילן ספרא)
מייקל סולומנוב ואסף גרניט (צילום: אילן ספירא)מייקל סולומנוב ואסף גרניט (צילום: אילן ספירא)

5. השף חיים כהן יחד עם נבחרת מנצחת של נשות 'מאסטר שף' מהעונה האחרונה – אתי, חופית ותאיר – העניקו מזמנם, מרצם וכשרונם הרב, על מנת לבשל ארוחת טעימות מגוונת, בערב מרגש שארגנה בשבוע שעבר אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב. הערב הוקדש לגיוס תרומות עבור תוכנית ה'מנטורינג' למען נערות בסיכון של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטה. חברי מועצת אגודת הידידים, עינב וד"ר מיכאל ברר, בעלי ' TLV מדיקל מרכז רפואי פרטי', פתחו את ביתם וליבם, ואירחו את האירוע בנדיבות. את הערב הנחתה מנכ"לית אגודת הידידים, עו"ד עדי אולמרט, ונכח בו נשיא האגודה, אמנון דיק, יחד עם אשתו נאוה. עמוס אלעד, סגן הנשיא למשאבים וקשרי חוץ של האוניברסיטה, ברך את הקהל והודה למארחים ולמשתתפים. בין המוזמנים: עתליה שמלצר, עו"ד שרון אמיר, אלונה ואלי ברקת, יובל טל ורעייתו סיגל קרמר-טל, ג'ודי מוזס, שירה וחנן מור, שרית פירון, לילך וניר שמול ועוד.

סיגל קרמר טל, יובל טל ושרית פירון (צילום: יעל צור)סיגל קרמר טל, יובל טל ושרית פירון (צילום: יעל צור)
עמוס אלעד (צילום: יעל צור)עמוס אלעד (צילום: יעל צור)
מיכאל ועינב ברר (צילום: יעל צור)מיכאל ועינב ברר (צילום: יעל צור)

6.  אראל מרגלית ורעייתו דבי חיתנו בשישי בשעבר את בתם הבכורה תאיר, עם בחיר ליבה ליאור. בני הזוג בחרו בחתונה צנועה בבית המשפחה בירושלים. בני הזוג מרגלית זכו לחתן שתי בנות בהפרש של שישה שבועות.