1. ארגון 'איחוד הצלה' בראשות הנשיא והמייסד, אלי ביר, גייס יותר מ-18 מיליון דולר באירוע גאלה של ידידי הארגון שהתקיים בראשון האחרון בעיר מיאמי שבארה"ב. האירוע הוקדש לכבודם של בני הזוג אדל וד"ר ג'ואל סנדברג, ולכבודו של ד"ר ארי סימנט, בגין תרומתם הגדולה ומחויבותם למדינת ישראל ולהצלת חיים. שריל סנדברג, סמנכ"לית התפעול של מטא (פייסבוק), בתם של בני הזוג סנדברג, נשאה נאום מרגש לכבוד הוריה. יחד עם ארוסה תום ברנטל, היא גם תרמה חמישה מיליון דולר להקמת יחידת נשים חובשות, שתישא את שמם של הוריה. סנדברג קראה מעל הבמה לקהל להכפיל את התרומה שלה, קריאה שהביאה בסופו של דבר לתרומות בהיקף כולל של מעל 18 מיליון דולר. התרגשותה נרשמה באולם כאשר איש העסקים, מוטי קורפ ואשתו עדינה, המתגוררים במיאמי תרמו 100 אלף דולר לכבודו של ד"ר סימנט שהציל את חייו של קורפ שחלה בקורונה עם פרוץ המגיפה. עוד נכח ותרם: שגריר ארה"ב בישראל לשעבר, דיויד פרידמן, שדיבר בהתרגשות על הקשר שלו ושל רעייתו תמי, לאלי ביר ולארגון איחוד הצלה, ותרם שני אופנולסים (אופנועי אמבולנס) בעלות של 72,000 דולר.

 ג'ואל, אדל ושירל סנדברג עם נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר (צילום: איחוד הצלה) ג'ואל, אדל ושירל סנדברג עם נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר (צילום: איחוד הצלה)

2. אוצרת האמנות קרן בר גיל אירחה בשלישי בערב בביתה ברמת השרון, ערב בשם ״אם יש קמח״. הפרוייקט, שממשיך את החיבורים שבר-גיל עושה בין אמנות ואוכל, הוא בשיתוף פעולה עם חברת המזון שטראוס לרגל השקת מותג Breadz,  מותג חדש בחטיבת המלוחים של החברה. באירוע, הוצגו יצירות אמנות בהשראת לחם, שהוכנו על ידי אמנים מובילים וביניהם: אורית רף, קרן שפילר, אריק וויס, רחלי שרפשטיין, סיון שטרנבך, שגית זלוף נמיר, אביבית סגל, טלי בלומנאו ושאול כהן. לצד האמנים הציגו גם אושיות הקולינריה: שי-לי ליפא, אלון שבו, קרן אגם, דניאל קיציס, אלעזר תמנו, נעמה גאון, חגי בן יהודה, אלין שלם ונטע נבות.

עוד נצפו: מנכ"ל שטראוס ישראל אייל דרור, מנכ"לית חטיבת המלוחים של שטראוס  - אריאלה שיפנבאוור-וייס, מנהלת השיווק והקיימות קרן ברקת, רפי ליפא, קרן עיני (הבעלים של מסעדת אייבי) ועוד.

אלון שבו, קרן בר גיל ואייל דרור (צילום: אלון מסיקה)אלון שבו, קרן בר גיל ואייל דרור (צילום: אלון מסיקה)
קרן אגם (צילום: אלון מסיקה)קרן אגם (צילום: אלון מסיקה)

3. בשני בערב נערך באולם 'שבע' שבתל אביב, אירוע לעובדים הבכירים של  בנק דיסקונט,  בראשות יו"ר הבנק, שאול קוברינסקי, ומנכ"ל קבוצת דיסקונט אורי לוין. האירוע נערך לרגל השקת קמפיין פרסומי חדש של הבנק בכיכובה של רותם סלע. את הערב חתם מופע סוחף של עילי בוטנר וילדי החוץ שהצליחו להרקיד את באי האירוע. 

שאול קוברינסקי, רותם סלע ואורי לוין (צילום: גדי סיארה)שאול קוברינסקי, רותם סלע ואורי לוין (צילום: גדי סיארה)

4. קרן התזמורת הפילהרמונית הישראלית המשיכה את המסורת השנתית שלה, וקיימה בראשון בערב, אירוע גאלה חגיגי בהשתתפות מאות מידידי התזמורת בארץ. האירוע התקיים בחסותם ונדיבותם של בני הזוג מאיה ואהרן ג. פרנקל, ומלון הילטון תל אביב. אירחו את האירוע: מנכ"לית קרן התזמורת טלי גוטליב ומנכ"ל מלון הילטון רוני פורטיס. במהלך האירוע הוכרז על מינויו של הפילנתרופ אהרן פרנקל כיו"ר הקמפיין של חגיגות ה-85 לפילהרמונית הישראלית.

אורחי האירוע נהנו מארוחת ערב מושקעת וממופע חד פעמי עם להב שני, מנהלה המוזיקלי של הפילהרמונית הישראלית, נגנים מהתזמורת, תזמורת הג'אז הישראלית, והזמרים אלון אולארצ'יק, סיוון טלמור, גילן שחף ומיקה שדה, שביצעו יצירות של פרנק סינטרה, במלאת 75 שנה לצאת אלבומו הראשון. בין האורחים באירוע: השגריר הצרפתי בישראל אריק דנון ורעייתו מארי קריסטין, אבי שושני, מזכ"ל הפילהרמונית הישראלית, אהוד ועליזה אולמרט, חוה ואלפרד אקירוב, פרופ' רוני גמזו, ליזיקה ועמי שגיא, מיכל ומיכאל צלרמאיר, רות ומאיר שטרית, אלקס ואסתי הרטמן, יאיר ואילנה המבורגר, יהודית וקובי ריכטר ועוד.

מארי קריסטין, אריק דנון ואהרון פרנקל (צילום: יוסי זלינגר)מארי קריסטין, אריק דנון ואהרון פרנקל (צילום: יוסי זלינגר)
אסתי ואלקס הרטמן (צילום: יוסי זליגר)אסתי ואלקס הרטמן (צילום: יוסי זליגר)
להב שני ורות שטרית (צילום: יוסי זליגר)להב שני ורות שטרית (צילום: יוסי זליגר)

5. בשני בערב, בעיצומה של "הסופה כרמל", התקיימה בסינמה סיטי שבגלילות, פרמיירת הסרט "תמונת הניצחון" שביים אבי נשר. אל הפרמיירה החגיגית הגיעו במאי הסרט אבי נשר עם אשתו איריס, ובתם תום, מפיץ הסרט משה אדרי, ומנהלת ההפצה של סרטי 'יונייטד קינג' - לירון אדרי, שר התרבות חילי טרופר, בני משפחתה של מירה בן ארי, שאת דמותה מגלמת בסרט השחקנית ג'וי ריגר; קלמן שחם שהשקיע בסרט ובן משפחתו הוא אברהם שוורצשטיין אשר מגולם בסרט על ידי ידין גלמן; אהוד בלייברג מפיק הסרט ורעייתו מריון; חן וגלעד אטשולר, מנכ"ל קרן רבינוביץ' גיורא עיני; פנינה אדרי; אבי אדרי מנכ"ל סינמה סיטי; אתי וגבי רוטר; רון צוקרמן ומיכאלה ברקו ועוד ועוד.

משה אדרי, חן וגלעד אלטשולר וקלמן שחם (צילום: רפי דלויה)משה אדרי, חן וגלעד אלטשולר וקלמן שחם (צילום: רפי דלויה)
גבי ואתי רוטר  (צילום: רפי דלויה)גבי ואתי רוטר  (צילום: רפי דלויה)
אבי איריס נשר (צילום: רפי דלויה)אבי איריס נשר (צילום: רפי דלויה)

6.נשיא ארצות הברית לשעבר, ברק אובמה, מסכם שנה אזרחית ופרסם את רשימת הסרטים האהובים עליו לשנת 2021, ובינהם הסרט "פיג" בכיכובו של ניקולאס פייג' אותו הפיק בן גלעדי בנם של אביב גלעדי וחנה לסלאו. 

נשיא ארה''ב לשעבר ברק אובמה (צילום: רויטרס)נשיא ארה''ב לשעבר ברק אובמה (צילום: רויטרס)