הערב (שבת), כשחג הפסח יסתיים באופן רשמי, רבים בארץ יציינו את ה"מימונה". כמיטב המסורת, בין גלביות, תרבושים, "קולולו" ושאר מיני צהלולים, החוגגים ינשנשו מאכלים כמו המופלטה המסורתית, עוגיות מכוסות דבש ושלל מטעמים מתוקים - המסמלים את התקווה למתיקות גם בשאר תחומי החיים. נניח, עם הילדים?

אז כבר מתיקות, משפחתיות וחגיגות, הנה אסוף של תמונות מלאות בסוכר טבעי, של ילדי המפורסמים עם ההורים שלהם. לאכול אותם, לא?

נינט טייב והבת אמיליה | כפרה של אמא
 

A photo posted by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on


אפרת גוש והבן ג'וליאן ג'אגר | מתאמנים על ה"קולולו"
 

A photo posted by efratgosh (@efratgosh) on


אייל גולן והבן יאן | צוברים כוחות לקראת החינגה
 

A photo posted by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on


מיכל ינאי והבן יהלי | הגיעו עם המופלטה מהבית
 

A photo posted by Michal Yanai (@michalyanai) on


קרן פלס והבן אורי | ללקק אותו
 

A photo posted by Keren peles (@kerenpeles) on


אקי אבני והבן ליאם | בלחץ שלא יספיקו לנשנש תמרים
 

A photo posted by Aki Avni (@aki_avni) on


גל גדות והבת אלמה | מתארגנות יחד להילולה
 

A photo posted by Gal Gadot (@gal_gadot) on


אסתי גינזבורג והבן רפאל | טסים לחגיגה מסורתית במרוקו

שלום מיכאשווילי והבן ארי | מתרגשים לקראת הכנסת האורחים
 

A photo posted by Shalom Michaelshvili (@shalomke) on


ניקול ראידמן והבת מישל | מוכנות עם גלביות אופנתיות תואמות
 

A photo posted by Nicol Raidman (@nicolraidman) on


ליהיא גרינר והבת ג'ולין | ספינג' קטן וורדרד הגיע לעולם

אמיר פיי גוטמן והבן רוי | מסתנוורים מעוגיות ה
שבקייה
 

A photo posted by @amirfguttman on


ליאור נרקיס והבת אליה | תרבושים או קסדה?


שירי מימון והבן איתי | די עם המצות, הן כבר מכבידות
 

A photo posted by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on



איציק זוהר והבת אליה | בבריכה של סילאן


שי חי והבת ריי | מנוחת הלוחמים


רותם סלע והבת אורי | אהלן וסהלן
 

A photo posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on