צפיתם ב"האח הגדול" וזלזלתם, פקפקתם, לא רציתם להאמין, אבל עמרי בן נתן וקסניה טרנטול שהכירו בתוך הבית המצולם והתאהבו עדיין צמודים אחד לשנייה. צמודים? לא יכולים להוריד את הידיים זו מזה ומושכים את תשומת הלב, גם כשהם מגיעים לחגיגה מרגשת של חבר מריאליטי אחר.

אמש (רביעי), הגיעו היפה והגולש למרכז תל אביב כדי להרים לדור ששון, חצי מהצד דור וספיר בעונה האחרונה של "המירוץ למיליון" שציין את יום הולדתו ה-25 יחד עם אהובתו וכמה חברים כמו הזוכים רז ועמית גל, צמד הצרפתים הלוהטים אלכס עמר וג'וזי זירה או יעל ויוסיאל. אבל את מרבית הצומי גנבו דווקא אלה שהופיעו על המסך כמה חודשים לפניהם, בתכנית מציאות אחרת לחלוטין - רק כי עמרי וקסניה פשוט לא יכלו להוריד את הידיים (והשפתיים) אחד מהשנייה.צמודים? עמרי בן נתן עם קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)מאוד. עמרי וקסיה מדגמנים אהבהגם החוגגים, דור וספיר, אוהבים פלוס פלוסהזוכים המפרגנים, רז ועמית גל

בין החוגגים במסיבה של דור וספיר שמשתפת פעולה עם אשת יחסי הציבור יוספה ברק, שנערכה בבר "בילי ג'ין" של רז זלצרמן, היו גם גיל אלמוג (שמאוד שימח את בן נתן), דורין סגול ועוד רצים מסביב, יפות, חנונים ורווק נחשק בשם אלכס עמר - שאיחל לדור להציע לספיר נישואים בקרוב. אולי ביום ההולדת הבא?


או לה לה. אלכס וג'וזי
אלכס עמר, כבר תפסת מישהי בטינדר?
עמרי בן נתן מאוד שמח לראות את גיל אלמוג
אבל ממש!

תרימו! הרצים למיליון חוגגים עם דור וספיר