הגאלה והחגיגה הפרטית של שטראוס

ידידי להקת המחול הקיבוצית בראשות רעיה שטראוס-בן-דרור, פטרונית הלהקה, נפגשו בראשון, לאירוע הגאלה השנתי של הלהקה. הערב שנערך בהיכל אמנויות הבמה בהרצליה, כלל קוקטייל חגיגי, וצפייה משותפת בבכורה של המופע "חלב אם", מאת רמי באר. ההכנסות מן האירוע יוקדשו לטובת הפעילות החינוכית והחברתית בכפר המחול הבינלאומי בקיבוץ געתון- מקום מושבה ופעילותה של הלהקה.
שמואל בן דרור, רעיה שטראוס ואריאל בן דרור. צילום: אביב חופי


שטראוס ובעלה שמואל-בן דרור ציינו בערב 33 שנות נישואין, וזכו לחיבוק חם מנכדתם אריאל בן-דרור. צפו ותרמו: ד"ר ציפי שטראוס שהגיעה עם חברתה גיתית פרידברג, האמניות איה עזריאלנט ורוני טוחנר , עוזי דיין , ד"ר יעל אלמוג – זכאי ובנצי צילר , עופרה מיתר , עופר חודורוב, רוני רוס, דיתי לנדסברג וסיגל בראון.
ציפי שטראוס וגיתית פרידברג. צילום: אביב חופי

 פשוט לאהוב בקאמרי 

ידידי תיאטרון הקאמרי הוזמנו לפתוח את השבוע בצפייה משותפת במחזמר 'פשוט לאהוב אותך'. מדובר במחזמר ישראלי מקורי, שנכתב על ידי שלמה מוסקוביץ׳, ובמרכזו סיפור אהבה דרמטי בתל אביב של סוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים. נהנו מפס הקול של המוזיקה הישראלית של אז, ופגשו את כוכבי המחזמר עוז זהבי ואליאנה תדהר: יו"רית אגודת הידידים ליאורה עופר, המנכ"ל הנכנס שמוליק יפרחעמי וליזיקה שגיא, תמי ואורי סלונים, אברהם (לולו) אסף שהגיע עם רעייתו רותי, בתם שרי והנכדה יעל, יהודה ותמי רוה, עירית ומושיק תאומים משה ברון, ויו"ר הועד המנהל של התיאטרון עופר שחל. 
שמוליק יפרח, ליאורה עופר, עוז זהבי ואליאנה תדהר. צילום: איציק בירן

יעל, רותי, שרי ואברהם (לולו) אסף. צילום: איציק בירן


 תשע במוזיאון 

מוזמנים רבים גדשו במוצאי שבת את מוזיאון הרצליה, באירוע הפתיחה של לא פחות מתשע תערוכות חדשות. הציירים יעקב מישורי, יוחנן סימון ועמית כבסה, הצלם בן לם, והמעצב מישל אופטובסקי, פגשו את הקהל הרב שהגיע להתרשם מהיצירות. בין אלו שבילו ערב במוזיאון נצפו: ראש העיר הרצליה משה פדלון, מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא, האוצרת הראשית ומנהלת המוזיאון ד"ר איה לוריא, חברת מועצת העיר אחראית על תחום התרבות - ליאת תימור, יגאל אהובי וגלית גוטמן, דורין פרנקפורט ומיקי קרצמן, רוני ונאוה דיסנצ'יק, איזי ויעל בורוביץ', עמי וגילה לפידות, דוד טרטקובר, מורי ודוריס ארקין, אביעד קיסוס, דליה פרשקר, רזיאלה גרשון ושלומי שבן .
דליה פרשקר ואיה לוריא. צילום: אביב חופי

שלומי שבן, יגאלה אהובי וגלית גוטמן. צילום: אביב חופי

 משקפי שמש במונטפיורי 

איציק קרבר, היבואן הבלעדי של מותג משקפי השמש והראייה PLEIN LES MIRETTES, אירח לאחרונה במלון הבוטיק "הוטל מונטפיורי" שבתל אביב, מפגש מקצועי. קרבר הזמין את המנכ"לים המשותפים שלו קריסטוף מורקאמפ ופקסל גויסיד שהגיעו מצרפת ואת רונית יודקביץ, פרזנטורית המותג, לתצוגת הקולקציה של קיץ 2017.
קריסטוף מורקאמפ, איציק קרבר, רונית יודקביץ ופסקל גויסיד. צילום: אלירן אביטל

 ממן בשלווה 

יו"ר שלוה, אבי סמואלס, אירח לאחרונה הרצאה משותפת של השף אסף גרניט וכוהנת ההרזיה חלי ממן, במרכז הארגון בירושלים. במרכז מטופלים מדי יום כ-1000 ילדים ובוגרים, עם מוגבלויות וזאת באמצעות תכניות טיפוליות, חברתיות וחינוכיות פורצות דרך. ממן וגרניט סיימו את הביקור בארוחה מפנקת בבית הקפה החברתי של שלוה.