בשבוע שעבר סיפרנו לכם שאביבית בר זוהר פותחת את השנה החדשה עם בושם חדש אותו היא מפתחת בימים אלו והנה כבר פרויקט חדש תחת שרביטה יוצא לדרך. בר זוהר מזמינה את כולכם לפגישות אישיות אצלה בפנטהאוז ברחובות! מה בתוכנית? הרצאות מפי המומחית.

מדובר ברעיון מקורי של הבחורה האמביציוזית יש לומר שהחליטה לנתב את 100 אלף העוקבים שלה ברשת לביזנס נחמד. אם תרצו לקבל קצת מהטיפים של בר זוהר, כעת תוכלו לעשות זאת פייס טו פייס. את הפגישות היא מתכננת כרגע במתכונת של שתי קבוצות: קבוצת הנשואות- בה תתמקד בסוגיה החשובה שהיא "איך לשמור את הגבר שלך"? לצד בישולים מתכונים והפתעות וקבוצת הרווקות שגם היא חלק פעיל ממנה- ובה תדאג "שאתן בנות תדעו להשיג את הגבר הנכון וכשכבר השגתן אותו מה לעשות כדי שיתאהב בכן נואשות".
קריירה חדשה? בר זוהר מזמינה אתכם אליה, לא תגיעו? (צילום: אינסטגרם)

אם נשמע לכם תמוה שבר זוהר תחלק טיפים לנשים נשואות, כך גם הגיבו לא מעט כאלו שנחשפו לפוסט. או שיכול להיות שהיא יודעת משהו שאנחנו לא יודעים? בכל אופן עד שלא נדע את זהותו של בן הזוג המסתורי שלה, כרגע היא בגדר רווקה זה בטוח. אם תגיעו לרחובות, שהפכה להיות עיר מחוזותיה של רבים מהסלבס הטובים של ארצנו קחו בחשבון שמעבר להרצות ולפגישות שתקיים בר זוהר, תוכלו להנות גם ממכירה והשכרה של שמלות ואקססוריז. וכמו שהיא אומרת, ממש "פאן פאן פאן".

קורעת את האינסטגרם עם הסרטונים שלה (צילום: אינסטגרם)

עוד סקרנים לדעת מי הבן זוג שלה. (צילום: נאור עטיה)