זה קורה בכל שנה מחדש, שתקופת חג החירות משחררת גם את הכוכבים הגדולים בביצה מעול המעילים, הסוודרים החמים והמגפיים - וגורמת להם להתפשט כמו שאר בני ישראל בסביבות הפסח. חלק מהכוכבים המקומיים טסים לחופשה מפנקת מעבר לים, חלקם האחר סתם נהנים מפתיחת עונת הרחצה בחופי הים התיכון המקומיים, אבל כמעט כולם אוהבים לתעד את עצמם בשעת מעשה ולשתף את העולם בפיגורה העסיסית. כי כמה עוד אפשר להסתיר את הקימורים תחת השכבות החמות, כשבחוץ המעלות מטפסות ל-30 ומעלה, לא? 


כדי לעשות ספתח לוהט לעונה החמה הבאה עלינו לטובה, TMI מגיש לכם את מיטב הצילומים הרטובים של כמה מהאנשים המפורסמים ביותר בגבולות ישראל, בשעה שהם נהנים מקרני השמש בארץ ובחו"ל, במהלך השבועות האחרונים. בבגד ים, כמובן.

מדגמנת את הבטן המפורסמת בישראל | בר רפאלי
 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on



אם כבר להזיע בטיילת, אז עם קוביות | מייקל לואיס


מתערטלת גם תחת השפעת המזגן | ניבר מדר
 

A photo posted by Nibar Madar (@nibarmadar) on



אין כמו להידבק לחבר טוב בלי חולצה | משה פרץ


הבובה שלה, בבריכה מתנפחת | יובל שרף
 

A photo posted by yuval Scharf (@yuvalscharf46) on



היורש מותח אותה! | קרן פלס
 

A photo posted by Keren peles (@kerenpeles) on



כשהוא מתפשט, אף אחד לא שם לב לשיער הפרוע | עומר דרור
 

A photo posted by Isaac Omer Dror (@omerdror) on



רגע נטול ילדודס | אליאנה תדהר, דניאל מורשת ולי בירן
 

A photo posted by Daniel Moreshet (@dmoreshet) on



אבטיח, מישהו? | ארבל קינן
 

A photo posted by arbelkynan (@arbelkynan) on



הדאק פייס חזרו לאופנה? | ירדן הראל
 

A photo posted by Yarden Harel (@yardenha) on



כשתיתקעו איתה על אי בודד, אין צורך ביותר מטלפון ומשקה מרענן | אלכסה דול


שלוש נשים לבושות, גבר אחד עירום (אבל לא מאושר) | אורי פפר
 

A photo posted by oripfeffer (@oripfeffer) on



מתיש (את עצמו) גם ללא חולצה | אסי עזר
 

A video posted by Assi Azar (@assiazar) on



מעוררת קנאה  בפעם ה-#425,875 | אסתי גינזבורג


לא חושפת את בטן ההריון | סיון קליין
 

A photo posted by Sivan Klein (@sivan_klein) on



חוזרת למצב השגרה מהר מאוד | שיר אלמליח


לבושות מדי על החוף בתאילנד | רותם סלע ויעל גולדמן עם בני הזוג
 

A photo posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on



מלכת השושנים הלכה על צבע כהה | עדן בן זקן
 

A photo posted by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on


כמה עוד אפשר להוציא את העיניים! | הראל סקעת

 

A photo posted by Harel Skaat (@harelskaat) on



וזה כבר הבויפרנד הנינוח של הזמר | עידן רול
 

A photo posted by Idan Roll (@idanroll) on



מי שמביט בה מאחור, יודע שמדובר ב... | לירן כוהנר

 

A photo posted by Liran Kohener Geyor (@liranko) on



מתחרה בדונטלה ורסאצ'ה | עומר קינן
 

A photo posted by Omer Kaynan (@omerkaynan) on



ויתרה על הצבע האדום | לירון רביבו
 

A photo posted by (@lironrevivo_) on



הפשיטה את הבעלולו | לירון ויצמן
 

A photo posted by Liron Weizman (@lironweizman) on



עוקץ כמו המדוזה, שהוא מחזיק ביד | איציק זוהר
 

A photo posted by איציק זוהר (@itzik_zohar_) on



חש כאילו היה בת הים הקטנה | אושרי כהן

 

A photo posted by Oshri Cohen (@oshricohen) on



זכתה במקדם הגנה! | שי מיקה יפרח
 

A photo posted by Shaymika (@shaymika) on



פאן אקזוטי | לאה שנירר
 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) on



היא על סירה | דנית גרינברג


גם המנחה נחה | דנה גרוצקי
 

A photo posted by @danagrotsky on