חוויתם כבר מערכות יחסים ויש לכם ניסיון עתיר בנשיקות וליקוקים - אבל עדיין לא יודעים אם אתם עושים את זה כמו שצריך? לפעמים, אפילו מבלי לשים לב, זה רטוב/ נושך/ מבהיל/ רך מדי - לכן לכבוד ט"ו באב, חג האהבה היהודי, מערכת TMI מביאה לכם מספר טיפים בסגנון "עשה" ו"אל תעשה" בכל הנוגע לנשיקה אוהבת, עם הכוכבים המקומיים שכולכם אוהבים כדוגמאות מושלמות. לבבות!

עשה: אגם רודברג וגל אמיתי | רכון לכיוון בת הזוג ואל תיתן לצוואר שלה להיתפס... אחרת תצטרך לעשות לה מסאג'!
 

A photo posted by Agam Rudberg (@agamrudberg) on


אל תעשה: יהודה לוי ושלומית מלכה | נשיקה נותנים עם השפתיים...לא בהתנגשות שיניים. זה כואב!
 

A photo posted by Official Yuda Levi (@yuda29) on


עשה: דנה פרידר ודין שטרן | נשיקה רצוי לתת בשפתיים מכווצות. זה אמנם עשוי לגרום לקמטים בעתיד, אבל לפחות נראה מפתה בהווה
 

A photo posted by Dana Frieder (@danafrider) on


אל תעשה: אסתי גינזבורג ועדי קייזמן | אם את מאוד בעניין של נשיקה, שימי לב שאת לא נושכת את בן הזוג שלך בטעות. זה לא נעים

עשה: גילי מוסינזון ודניאלה הולצמן | כשאתה מתכונן לנשק אותה, החזק לה את הצוואר - כדי שלא תוכל לברוח
 

A photo posted by gili mosinzon (@gilimosinzon) on


אל תעשה: בר רפאלי ועדי עזרא | עדיף שלא להחזיק את הפנים של הפרטנר, מרוב האהבה את עשויה לחנוק אותו
 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


עשה: גל גדות וירון ורסנו | אם בא לכם לגוון מליקוק שפתיים רגיל, נסו את הסנטר והאף, במיוחד כשהוא לא שעיר. זה נחמד לא פחות
 

A photo posted by Gal Gadot (@gal_gadot) on


אל תעשה: רותם סלע ואריאל רוטר | אל תגדל יותר מדי זקן, ובכללי עדיף להתגלח לפני נשיקה או מגע בפנים... זה שורט!
 

A photo posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on


עשה: אילנית לוי ואלירז שדה | התנשקו באוויר הפתוח, הבריזה תעשה לכם נעים ותבדר לכם את השיער!

אל תעשה: אייל גולן ורוסלנה רודינה | אל תתנשקו במים. זו אמנם נשיקה רטובה במיוחד, אבל עלולה לגרום לכם לסיים בטביעה
 

A photo posted by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on


עשה: שביט ויזל ואוהד בן נון | נשיקה לוהטת היא כזו שבה שניכם עוצמים עיניים ושוכחים מכל השאר, גם אם אתם מוקפים בהמון אנשים
(צילום: ניר פקין)

אל תעשה: יהודית באומן ושימי תבורי | אם אתה לא עוצם עיניים בחושניות, לפחות היישר מבט לאהובתך
(צילום: אביב חופי)

אל תעשה: יעל בר זוהר וגיא זוארץ | כשאת מנשקת את בן הזוג שלך, גם אם יש לו אף גדול - שימי לב שאת לא מוחצת אותו
(צילום: ניר פקין)

אל תעשה: קסניה טרנול עמרי בן נתן | לפני נשיקה לוהטת, וודאי שהשפתון לא יימרח לו על השפתיים והוא ייראה כמו ליצן
(צילום: אור גפן)

עשה: אסי עזר ואלברט אסקולה | לא משנה את מי אתם אוהבים, נשים או גברים - העיקר שתהיו מאושרים
 

A photo posted by Assi Azar (@assiazar) on