אחח אחח, שנת 2017 לא הסתיימה מאוד נחמד עבור עומר אדם בפן הרומנטי, לאחר שהוא ובת הזוג שלו בשנתיים האחרונות רומי עפרון החליטו לפרק את החבילה. אז למרות שיש שמועות על כך שהאהבה בין השניים עדיין שוררת ויש סיכוי לקאמבק, השניים העבירו בנפרד את יום הולדתה של עפרון בשבוע שעבר וגם את ערב השנה החדשה.

בעוד שהיא בילתה עם חברותיה אן וירדן מהמירוץ למיליון, האקס שלה העביר את הסילבסטר בצורה מרימה לחלוטין. איש הנדל"ן צחי חג'ג', שידוע כמארגן מסיבות מושקעות במיוחד, לא אכזב גם בערב הסילבסטר, ושילב את מועד קבלת השנה החדשה עם חגיגת יום הולדתו בהאנגר 11 בנמל תל אביב. את הערב החזיק הזמר המסלסל הכי נחשב בתעשייה אדם, שנתן בין היתר הופעה גם עם החצי השני החדש שלו והחבר לפסטיגל- סטטיק, נטול בן אל.
חברים הכי טובים? סטטיק ועומר אדם (צילום: אינסטגרם)
צחי ורותם חג'ג' (צילום: רפי דלויה)
מלמד את הריקוד
החברים הרבים שהגיעו למקום והתנשקו בחצות התבקשו להגיע בקוד לבוש: 'קריאייטיב אלגנט'. על הקייטרינג הופקד טל חובש בעלי קייטרינג 'פלפל פרודקשן' עוד הופיעו על הבמה הצמד המדובר גיא ויהל וחגגו בכיף: טהוניה רובל, מיכל הקטנה שאולי הגיעה עם בעלה ניר וייצמן אבל התנשקה עם נטלי דדון, שלי גפני ,הזוג החדש גפן ברקאי וניבר מדר , לאה שנירר ובעלה צחי, ג'קי אזולאי, קים אדרי ובן הזוג, ריטה ובן הזוג צ'רלי בוזגלו, טדי שגיא ויעל נזרי, יובל צלנר ועוד.
ניר לא מקנא? נטלי דדון ומיכל הקטנה
נוצצים. ניבר מדר וגפן ברקאי
אנה ארונוב
שלי גפני
לאה וצחי שנירר
טהוניה רובל
רון אלוף ומור חממי