רשימת הפאסון 
בר רפאלי
בר רפאלי (צילום: ניר פקין)
אופס, הצליח לך: אמה של ליב עזרא לא נותנת לעול ההורות להפריע לה לככב בקודקודו של המדור כשהיא חפה מסממנים של מאמא פולנייה דואגת. הפריזורה בוהקת, המקיאז' העדין מציג וודג' מושלם, והפיגורה המעצבנת הצליחה לגרום לטרנד האוברולים הנורא להיראות לוהט. איך את עושה את זה? מהמייזינג.
הו, האימה: חיננית הפכה להיות גרופית של בר רפאלי.
חיננית חומדת: תלמדו, לא צריך להסתובב עם סמארטפון מולחם ליד. שהמטפלת תתמודד.
שקר כלשהו: חיננית מחפשת השלמת הכנסה בתור בייביסיטר, היא מאוד אוהבת תינוקות, והיא גם ממש לא יקרה כמו שחשבת. מה תגידי?

אנה ארונוב
אנה ארונוב (צילום: אביב חופי)
אופס, הצליח לך: לגאלה נוצצת זאת הגיחה אנה ארונוב בטוטאלוק מונוכרומטי בלבן, שגרם לחיננית להתאהב שוב בקונספט זה, שפושה בעיקר בפריז
הקטנה, להלן נתניה. למחומצנת, לשם שינוי, גם אין בעיה עם האקססוריז. מה שמו לי בדרינק?
הו, האימה: קוראות יקרות, אל תנסו מנעד שלם זה בבית מהחשש שחלילה תתקבלו לעבוד כאחראיות מחלקה באיכילוב. וכולנו יודעים שהמשמרות שם קשות.
חיננית חומדת: את התיקיטת ההורס לוויקנד.
שקר כלשהו: מבטיחה להחזיר בשבוע הבא.


יון תומרקין
יון תומרקין (צילום: אביב חופי)
אופס, הצליח לך: מי צריך את ג'יימס בונד כשיש יון תומרקין, שלאיוונט נוצץ זה הגיע עם כל האפקטים המיוחדים? הוא שלף את קלף הניצחון בצורת חליפה מחמיאה, חולצה פריכה ואקססוריז שגורמים לחיננית להישבות בקסמיו. נוכל לוהט שכמוך.
הו, האימה: אל תהרסו לחיננית את הרגע, הבחור מושלם.
חיננית חומדת: להיות הסייד־קיק שלך וביחד לעצור את כל הרשע האופנתי בעולם. או לפחות בלבנט.
שקר כלשהו: דבר איתי.

רשימת האסון

אדל בספלוב
אדל בספלוב (צילום: רפי דלויה)
הו, האימה: חיננית מצאה את אדל בספלוב היפה שוב במצב צבירה קלולסי, כשהפעם היא הצליחה לערבב בין פיסים לא רעים, כולל תיק יוקרה לוהט. התוצאה: עוד טוטאלוס מהאאוטלט של ענבל אור.
אופס, הצליח לך: לולי, הפיגורה לוהטת ברמות גבוהות.
חיננית חומדת: שתרוצי הביתה ותחליפי מוכנוס לכאלו עם גזרת מותן גבוהה, ואז תוכלי להטמין את טופ השיפון בתוכם ולא להיראות כמו כל גבר ישראלי חסר הבנה בסיסית בפאשן.
שקר כלשהו: הזמנתי לך כבר מונית, היא מחכה לך בחוץ, רוצי.

ציפי רפאלי
ציפי רפאלי (צילום: רפי דלויה)
הו, האימה: האם בגיל 61 כבר לא אכפת לציפי רפאלי שהיא לא רואה טוב את המתרחש מול המראה? או שהיא פשוט שכחה, שוב, שיש המצאה נפלאה כזאת שנקראת חזייה? מזל שחיננית פה כדי להזכיר לך, ומקווה שלא שכחת לסגור את הבוילר לפני שיצאת מהבית.
אופס, הצליח לך: כשחיננית תהיה בת 60, היא רוצה להיראות בדיוק ככה, אבל עם אוסף חזיות תומכות.
חיננית חומדת: את הרג'ולאת הארוכות טו גו פליז.
שקר כלשהו: אני אדע טוב יותר איך להשתמש בהן.

ליאת הר לב ליאת הר לב (צילום: אור גפן)
הו, האימה: מחרוד להבין שליאת הר לב האהובה שוב הזמינה מחזה אימה ב־99.90 אל מול אישוניה המבוהלים של שפחתכם הנאמנה. בזירת הפשע מככבים טופ מבהיל שמזכיר את עודפי העור בזרועות הנוזליות של חיננית לאחר קיצור הקיבה, ג'ינס יוז'ור חסר קשר ושוז סחיות. הצילו!
אופס, הצליח לך: הפריזורה והמקיאז' מקסימים, את מאוד יפה.
חיננית חומדת: מקווה ששמרת את פתק ההחלפה.
שקר כלשהו: את יכולה לטעון שחיננית אמרה שזה פשוט אאוטפיט פח.

בן אל תבורי
בן אל תבורי (צילום: אור גפן)
הו, האימה: זה באמת לא לעניין שחיננית הפכה לסטוקרית של בן אל תבורי הלארד, כשהפעם הוא שוב הוכיח לכולם שהוא ממש - אבל ממש - לא גייז על אף המלתחה המאוד צבעונית. לא מאמינים? תראו לבלונדינית עוד להטב"ק - שבא למסיבות של שירזי בז'קט מטבוחה ומוכנוס בגון שקשוקה שאליהם מצוותות טוניקה ושוסור מסט אחר לגמרי - ויוצא בלי ליווי של משרד התברואה.
אופס, הצליח לך: חמוד, הרג'ולאת הורסות יותר מאלו של קיילי ג'נר.
חיננית חומדת: ברור שלהיות קיילי ג'נר.
שקר כלשהו: מה עדיף? ארוחת משפחתיות עם יהודית באומן או עם קריס ג'נר? אל תענו לי אפילו.

עדי ביטי
עדי ביטי (צילום: רפי דלויה)
הו, האימה: נמאס לחיננית לבהות בעדי ביטי המלאכית, לקבל פלאשבקים לניינטיז ולחטוף התקף חרדה שחלילה נחמן שי יקפוץ עליה מאיזה שיח עם מסכת אב"כ. חמודה, מספיק לעשות שופינג בבוטיק "הכל בדולר" באלנבי, שלצערה של החתומה מעלה מעניק לסילואט השווה שלך אפיל של מיכל ינאי לעניים. גם טופ חושף קורקבן, גם מוכנוס באריזת וואקום וגם עליונית עם ניחוח של נפט - ואת רוצה שנתעלף מהגאונות? התשובה היא אין סיכוי, והשנה היא 2016, תתאפסי.
אופס, הצליח לך: יש לחיננית רשימה עדכנית עם שמותיהם של הסטייליסטים הכי מוכשרים בתעשייה. שלחי לי אס־אם־אס, והיא אצלך.
חיננית חומדת: את האפידרמיס המתוח ואת האורה עמוסת ההורמונים החיוניים.
שקר כלשהו: עשית לי חשק להיות שוב נערה. למי יש את הפון של רונית רפאל?

על הפנים | דנה אשכנזי
דנה אשכנזי טביב (צילום: רפי דלויה)
רטרו שנות ה־90 של הרחוב הישראלי הקיא את דנה אשכנזי בחזרה אל חיינו, ותודות לטכנולוגיה הדרמטולוגית, הרבה לא השתנה. רק חבל שהאובססיה של זאת לשיזוף בגון כורכום לא נטש אותה, ולכן היום אנו צריכים לשזוף את עינינו בגלזורה של מסכת דלעת מפחידה. בייבי, האלווין כבר עבר, אבל אם זה עוזר, חיננית מאוד נבהלה.

יאללה, תעמיסי | לאה שנירר
לאה שנירר (צילום: ניר פקין)

ז'קט מעור? יש. אוברול מעור? בטח. תיק מעור? תראו בעצמכם. נעליים מעור? הנה. חיננית לא יודעת מה עבר על לאה שנירר שהגישה פה טוטאלוק של גבירה דומיננטית, אבל לולי, אם מדובר בתוצרים של שופינג בטורקיה, ולא הבאת לחיננית רחת לוקום, זה הסוף שלך.

צא מזה | רועי בר נתן
רועי בר נתן (צילום: רפי דלויה)
חיננית מאוד מחבבת את רועי בר נתן אפילו שהוא סובל מתסמונת פיטר פן, שגורמת לו לעשות שופינג בפוראבר חצ'קונים. חמוד, לא רוצה לבאס, אבל מחקרים חדשים מגלים שגיבור הילדות השובב והמורד שסירב להתבגר בעצם היה ילדה לסבית בוצ'ה אבודה, ולצערה של חיננית, כך גם הוא טוטאלוקך. זה בסדר גמור, אבל למתוק כמוך לא מגיע יותר?