1. התזמורת הפילהרמונית וקרן התזמורת, הקדישו ברביעי בערב קונצרט מיוחד לכבודם של המיליארדר היהודי-אוסטרלי פרנק לואי ורעייתו שירלי - מידידיה הקרובים ביותר של התזמורת הפילהרמונית ומהתורמים הגדולים ביותר לשיפוץ היכל התרבות - משכנה של התזמורת. בני הזוג לואי סייעו באמצעות קרן התרומה הפרטית "פעמי תקווה" בשיפוץ היכל התרבות (אולם הקונצרטים ע"ש לואי) וכן העניקו תרומה לתכנית משותפת עם התזמורת. האירוע לכבודם של בני הזוג כלל קונצרט באולם ע"ש לואי בניצוחו של אחד מגדולי הכנרים בעולם - פנחס צוקרמן.

בין האורחים שהגיעו לאירוע: מיכל ומיקי צלרמאיר – יו"ר קרן התזמורת הפילהרמונית, עליזה ואהוד אולמרט, רותי ומאיר שטרית, אלפרד אקירוב, טובה וסמי סגול, צביה מיתר, עו"ד חנינא ברנדס, יוסי חכמי, שרה ופרופ' מיכאל סלע, שרה להט, טלי גוטליב - מנכ"לית קרן התזמורת הפילהרמונית, אבי שושני - מזכ"ל התזמורת הפילהרמונית ועוד.
 אבי שושני, אהוד אולמרט וסמי סגול (צילום: עודד אנטמן)
שרה סלע ואלפרד אקירוב
צביה מיתר, שרה להט, טובה סגול וטלי גוטליב


2. במיקרוסופט נפרדו בשני מיורם יעקובי - המנכ"ל היוצא של מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל. לכבודו של יעקובי נערך אירוע מצומצם ואינטימי ב'בית השמחות' בתל אביב, בהשתתפות בני משפחתו, חברים ובכירי קהילת ה-הייטק ובהם יוסי ורדי, יוסי מטיאס ואהרון אהרון. צחי ויספלד, מנכ"ל Microsoft for Startups , הנחה את הערב שכלל הופעת אורח של הזמר אהוד בנאי.
יוסי מטיאס ויורם יעקובי (צילום: תומר פלוטין)

3. דן נפתלי, איש חיי הלילה ויו"ר "קבוצת נוקס" – חגג במוצאי שבת את יום הולדתו, וגם הפעם, כמיטב המסורת, ערך מסיבה במועדון "הקנטה", עם חברים. השנה נוספו לנפתלי עוד שתי סיבות למסיבה - מספר ימים לפני האירוע הוא התארס לזוגתו סתיו אורון, ובמקביל חגגה המשפחה יום הולדת שבעים לאביו - איש העסקים רוני נפתלי.
דן נפתלי וסתיו אורון (צילום אביב חופי)

4. מזג האוויר החורפי בראשון בערב לא מנע מאנשי העסקים מלעלות על מיטב מחלצותיהם ולצאת לקבל את שנת 2018 על רחבת הריקודים, עם דרינק ביד. כי להישאר בבית זה הכי 2017: העמותה לחיילים בודדים על שם מייקל לוין ז"ל, ערכה, זו השנה השלישית, מסיבה לקבלת השנה האזרחית החדשה, שכל הכנסותיה קודש לתרומה לחיילים בודדים ללא עורף משפחתי . דרורית ניצני אירחה את אלו שבחרו לחגוג למען מטרה טובה. התייצבו: ח"כ יאיר לפיד ורעייתו ליהיא, יאיר ניצני, דני ודוריס טוקטלי, רון צוקרמן ומיכאלה ברקו, ליגד רוטלוי ולילך סיגן, יעל אלמוג- זכאי, דפנה ומיכאל ססלר, תמי חוטובלי ושי אגסי ודן להט ורונית רייכמן.
ליהיא לפיד, דרורית ניצני ויאיר לפיד (צילום: אביב חופי)
מיכאלה ברקו ורון צוקרמן
דני טוקטלי ודן להט
שי אגסי ותמי חוטובלי

5. איש הנדל"ן צחי חג'ג', הידוע כמארח מסיבות מושקעות במיוחד, לא אכזב גם בערב הסילבסטר, ושילב את מועד קבלת השנה החדשה עם חגיגת יום הולדתו. עלו והופיעו: הצמד המדובר גיא ויהל, סטטיק (נטול בן-אל) והזמר המבוקש עומר אדם . אכלו ממטעמי קייטרינג 'פלפל' וחגגו בזמרה: רותם חג'ג' - רעייתו ההריונית של המארח, עידו חג'ג', יעל נזרי וטדי שגיא, אילן בן דב, יואב חרל"פ, מני ויצמן, עופרה וישראל רייף, צחי ארבוב וזוגתו ההריונית גל ויינשטין, ארז אלוביץ' שהגיע עם בת זוג חדשה בשם דנה, יובל צלנר ונוספים.
אילן בן דב (צילום: רפי דלויה)
ארז אלוביץ' ודנה
צחי ארבוב וגל ויינשטיין
צחי חג'ג'
יעל נזרי וטדי שגיא


6. במתחם האירועים 'אביגדור' נערכה מסיבת סילבסטר שאירח מתווך העל מגרמניה סמואל דנילביץ' וכללה את בני משפחתו, חברים וקולגות. המסיבה המפוארת והמוקפדת כללה ארוחת גורמה מעשה ידי השף ארז קומורובסקי, ריקודים והרבה הרבה קונפטי ושמפניה. שמחו ביחד: יאיר ואיילת לנדאו, ניר וגלית שרצקי, רוני וסיון שטרנבך, מרב כהן, ועוד.

7. והרחק הרחק מכאן, במיאמי שבארצות הברית, לאחר עשור של זוגיות, נישאו אספן האמנות דובי שיף וזוגתו ד"ר אנה דומרב - פסיכיאטרית במקצועה. החתונה נערכה ערב השנה האזרחית בדירתם ואת טקס החופה ערכה הרבה הרפורמית רובין פישר. השמלה שלבשה הכלה עוצבה על ידי אלכסנדר מקווין.