בסוף השבוע האחרון חשף כוכב הילדים בראיון למהדורת חדשות 12 על חובות הענק אליהם הוא נקלע, בין היתר חשף כי עמדותיו הפוליטיות הימניות. אלא שכעת הוא זוכה למתקפה על דעותיו הפוליטיות דווקא מהצד הימני של המפה. שלושה שבועות אחרי הפיגוע הקשה בגבול מצרים, במהלכו נפלו שלושה חיילי צה"ל, לא מנעו מכוכבי הילדים הידועים לסגור הופעה בסיני. "יובל המבולבל ומיכל הקטנה מזמינים אתכם לריזורט 5 כוכבים בטאבה בסיני בחודשי החופש הגדול", כך נכתב בפרסומים השונים. 

בקבוצת הטלגרם המשווקת מבצעים ודילים שונים לחברים בה הנקראת "דילים סודיים ברשת VIP", פירסמו את חופשת הקיץ למשפחות וילדים בסיני, אלא שהפרסום זכה לתגובות נוקבות שתקפו את המבולבל. "איך הגיעו עד לסיני? יובל המבולבל בכלל ימני. שינה זהות בשביל שקל וחצי" או אחר שכתב: "לגמרי הזויים לשווק מופעים בסיני. אתה מקדם עסקים אצל הערבים?".

יש לך זמן פנוי? למה שלא תלמד/י אנגלית? לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

יובל המבולבל (צילום: באדיבות ברודה קפלן)
יובל המבולבל (צילום: באדיבות ברודה קפלן)

אחר כתב: "גורם לישראלים עם ילדים לנסוע למדינה זרה שמועדת לפורענות, שכחת את הפיגוע שהיה שם?" או "לא חסר אופציות להופיע בארץ, כמו ששמאלני לא יעשה הופעה בהתנחלות כך אתה מצפה שימני לא יילך להופעה במדינת אויב" או "היה פיגוע במצרים עכשיו והוא הולך להופיע שם?".

עיתון מעריב במבצע חדש למצטרפים חדשים: לחצו כאן>>>

יובל המבולבל, מיכל הקטנה (צילום: רפי דלויה)
יובל המבולבל, מיכל הקטנה (צילום: רפי דלויה)