גרושתו של אוהד בוזגלו, פאני בר מוחא יצאה לחופשת בנות בטורקיה יחד עם חברותיה הטובות ג׳קי אזולאי ואודליה סויסה. הלילה חזרו שלוש הבנות לישראל, אלא שהחזרה הביתה הפכה לחוויה ארוכה ובלתי נשכחת.

פאני בר מוחא עוכבה בשדה התעופה בטורקיה (צילום :אינסטגרם)

אחרי שהעלו מזוודות בצ'ק אין, פאני בר מוחא הסתבכה בקטטה עם אחת הנוסעות, בעקבות זאת עוכבה לחקירה על ידי משטרת הגבולות של טורקיה, בעוד אזולאי וסוויסה ממתינות לשחרורה. חבורת הבנות נאלצו לפנות לקונסולית טורקיה כדי שתעזור להם לשחרר את בר מוחא. אזולאי תיעדה את רגעי העיכוב של בר מוחא שאמרה להגנתה: ״היא דחפה אותי ואני אשמה?״.

כעבור שעה מורטת עצבים, בר מוחא שוחררה וחבורת כוכבות הריאליטי עלו על טיסת חזור לישראל. בר מוחא שבה לביתה וסיכמה את החוויה הלא נעימה: ״הייתי אמורה להיות עצורה ובסוף שיחררו אותי, כף רגלי לא תדרוך יותר בטורקיה, לא תדרך״.

פאני בר מוחא שוחררה משדה התעופה (צילום :אינסטגרם)
בתגובה לאירוע המדובר, פאני בר מוחא מסרה ל-TMI: "אתחיל מזה שלא הייתה ולא נבראה אף קטטה. אני קודם כל אמא ומהווה דוגמא ולעולם לא אדגול באלימות מכל סוג שהיא בין אם פיזית או מילולית. בכניסה לשער היה בידוק אחרון. המאבטחת הפכה לי את כל המזוודה ובתנועה ואמירה מזלזלת אומרת לי ״יאלה קחי את הדברים שלך״. ביקשתי שתמתין רגע על מנת שאסגור את המזוודה ובתגובה היא אמרה משהו נוסף לקולגה שלידה שבתגובה דחפה אותי".

"בגלל ההלם ובאינסטינקט צעקתי עליה ״אל תיגעי בי״ ואז דחפה שוב, נפלט לי פאק יו באופן לגיטימי (כמו שכל אדם מן השורה היה מגיב) והיא הזמינה משטרה. המאבטחים הגיעו לבירור, פתחו מצלמות וכשאימתו את גרסתי ולמרות שאני צודקת הציבו לי אולטימטום: 'תתנצלי אחרת נעכב אותך לחקירה בגלל שקיללת אותה'. נוסעים נוספים ממגזרים רחבים התערבו לטובתי ולבסוף התקרית נגמרה בלחיצת יד בלבד".

"צר לי לאכזב את כל יפי הנפש ועברייני המקלדת אך לא הייתה אף תקרית אלימה, לצערכם. אני מתזכרת שבעוד כשבועיים נציין את צום תשעה באב שמטרתו להתאבל על חורבן בית שני שנחרב בגלל שנאת חינם. אין צורך כבר לדבר על 'הישראלי המכוער' בחו״ל כי הוא נמצא, חי, נושם ומשפיל ברשתות החברתיות. מרגע פרסום האייטם קיבלתי אינספור הודעות תמיכה והבנתי שאני לא המקרה הראשון. המוני ישראלים בטורקיה חווים אנאשימיות ואני שמחה שדרך המקרה שלי אני מעלה את המודעות לפיל שנמצא בחדר לעליהום שעושים עלינו כעם שמגיע לנפוש בארץ זרה. כף רגלי לא תדרוך בטורקיה, לא בהווה ולא בעתיד. שבוע מלא בטוב ואהבת חינם".