המאבק של אורטל עמר ובן אל תבורי עולה שלב, והפעם היריבות היא בין עורכת דינו של תבורי, שגית ארגמן הוט לבין עמר עצמה. אורטל עמר הגישה בדצמבר האחרון תלונה נגד עורכת דינו של תבורי לוועדת האתיקה המחוזית בלשכת עורכי הדין, אלא שהבוקר (שני), התבשרה כי תלונתה נגנזה ולא התקבלה. "ועדת האתיקה החליטה לגנוז את התלונה שבנדון", כך נמסר לעמר. 

אל תגידו לא ידענו - רוצים ללמוד אנגלית? יש לנו הטבה מיוחדת. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

אורטל עמר ותו פרינס תבורי (צילום: פרטי)
אורטל עמר ותו פרינס תבורי (צילום: פרטי)

זאת התלונה השלישית שהגישה הכוכבת נגד עו"ד ארגמן הוט, המייצגת את תבורי במאבק המשפחתי שלהם על תו פרינס. כל התלונות שהגישה עמר עד היום נגנזו. בתלונה האחרונה שהגישה, עמר טענה כי עו"ד ארגמן הוט התראיינה לתקשורת וחשפה פרטים על הליך הפרידה שלה ושל בן אל. תלונתה כאמור נדחתה. 

בן אל תבורי (צילום: משה נחומוביץ)
בן אל תבורי (צילום: משה נחומוביץ)

מטעם עו"ד שגית ארגמן הוט נמסר בתגובה: "אני נתקלת כעורכת דין בהרבה זוגות שעוברים תקופה לא פשוטה בעת ניהול הליכים בבית המשפט לענייני משפחה. לצערי לא נתקלתי בתופעה כזו של תלונות סרק, פעם אחר פעם נגדי כאשת מקצוע וברור לי שזה כבר אישי. שמחה שוועדת האתיקה גנזה את התלונות בפעם השלישית לאחר שנבדק כי אין שום עילה או אמת בנטען נגדי. אני אמשיך לייצג נאמנה את בן אל תבורי תוך שמירה על כללי בית המשפט והאתיקה המקצועית".  

אורטל עמר מסרה בתגובה: ״אני לא קיבלתי שום מכתב על גניזת התלונה מועדת האתיקה. עצוב לדעת שיש עורכת דין שכל מעשייה הוא לחפש לעשות לי רע״.

עורכת הדין שגית ארגמן הוט (צילום: מוטי דביר)
עורכת הדין שגית ארגמן הוט (צילום: מוטי דביר)