אחיינו של השחקן אקי אבני, סמל נתן שמעון אבני, נפצע בשבוע שעבר בניסיון לסכל את המחבל בכרמיאל. כעת, כותב הזמר על התחושות הקשות שהוא חווה מאז השבעה באוקטובר, ועל השמחה שאבדה: "בחודשים האחרונים, אני בטוח שכמו רבים מאיתנו, הרגשתי שהקרקע נשמטת מתחת לרגלי עוד ועוד. הרגשתי שאין לי יכולת להכיל יותר, שיש לי ערימות של זעם ותלונות על ההחלטות המדיניות ומקבליהם".

View this post on Instagram

A post shared by Aki Avni (@aki_avni)

אבני הרחיב על התחושות שלו: "על הביטחון האישי שאבד, על הביטחון ועתיד ילדי, על התקווה שמתעמעמת והאמונה שלי שבה אני מחזיק כדי שתחזיק ותחזק אותי, ובשורה התחתונה הבנה שמה שהיה כבר לא יהיה. זהו נכנסנו לעידן חדש אישי, מדיני וכלל עולמי. איבדתי כל חשק לשמח, להופיע על הבמה, ללכת לבילוי קטן בשביל הנשמה ומצאתי את עצמי מסתכל על מבלים באופן של 'איך אפשר???'".

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

"מדינת ישראל שלי לעולם לא תהיה המדינה אותה הכרנו ועכשיו, במשמרת שלי, צריך לדאוג כדי למצב ולעצב אותה - להציל אותה והאם בכלל אפשר ובעיקר איך?", כתב והוסיף על אחיינו שנפצע: "האירוע שחווינו השבוע בפציעתו של נתן הגיבור שלנו טילטל את משפחתי המטוטלת ממילא. אנחנו, משפחה נורמטיבית, לב הקונצנזוס הארץ ישראלי. ההורים שלי שעלו לישראל בקום המדינה, אחי ששילם מחיר אישי כבד במלחמת לבנון הראשונה, אמא שלי ושתי אחיותי שגרות בבת חפר, בגבול המזרחי החדש והלא רשמי של מדינת ישראל. ועכשיו בן אחי נתן שמעון שנפצע מידי בן העוולה בקניון בכרמיאל (ויכל לו ברוך השם) ואיבד את חברו".

View this post on Instagram

A post shared by Aki Avni (@aki_avni)

עוד הוסיף השחקן: "אני זוכר שיש משפחות שמשלמות מחירים כבדים הרבה יותר. כל חייל כזה, פצוע, הרוג, חייל או אזרח חטוף, כל אזרח שנפגע בחרדה, כל נזק רכושי, עסקים שנפגעו, עסקים שקרסו ועשרות אלפי משפחות מפונות - כל אחד ואחד כזה הוא מעגלים מעגלים של משפחות, אין אף אחד שיתחמק, בסוף זה בפתחו של כל אחד מאיתנו".

אבני כתב על התחושות האופטימיות שקצת ממלאות אותו: "השבוע פגשתי את עם ישראל היפה, את הלב היפה והרחב של העם הזה, מאות חיילים, אנשים שאנחנו לא מכירים ואכפת להם, אזרחים שאותם נתן הציל ובאו להגיד תודה, והמערכות הממסדיות והצבאיות שעוטפות עם כל כך הרבה אהבה וסבלנות ואכפתיות. זה הזמן שלנו לנצח, אין ברירה אחרת! מלחמה היא לאנשים חזקים, לממשלות חזקות, אין לנו את הפריבילגיה להיות נרפים, מדינה יכולה לשרוד מלחמה רק באחדות. חזקו, ותחזקו כי הכי חשוב. זה אחד בשביל השני".

אקי אבני (צילום: אור גפן)
אקי אבני (צילום: אור גפן)