הצעד של חברי הכנסת לצאת לשלושה חודשי פגרה בלב הסערה ומצבה של המדינה הכעיס לא מעט אנשים. ביניהם את השחקנית אגם רודברג שלא הצליחה לעבור על ההחלטה הזו בשתיקה ושיתפה סטורי בחשבון האינסטגרם שלה בו מתחה חברתה' המלהקת אמירה בוזגלו ביקורת נוקבת על ההחלטה.

״בושה! מדינה במלחמה והם יוצאים לפגרה שנייה, על זה נאמר: אין חשומה! חיילים מוכנים למות למען המדינה והם לא מוכנים לוותר על בטן גב ברודוס", הטיחה. עוד הוסיפה: "די אלוהים בבקשה, הבנו שיש פה שיעור, כמה חטאנו שמגיע לנו נבחרי ציבור כאלה".

"צריך לשפשף את העיניים להאמין שהם אמיתיים והם אלו שנבחרו, חייבים לעתיד טוב יותר, לזהות בכל הקשת הפוליטית מי האנשים שאין להם לא דין ולא דיין, ושייעלמו מהמפה הפוליטית", חתמה. 

אגם רודברג מותחת ביקורת על הממשלה (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)
אגם רודברג מותחת ביקורת על הממשלה (צילום: צילום מסך מתוך אינסטגרם)

בימים אלה מככבת רודברג בסדרה החדשה של HOT ״אינדל״, אותה יצרו אינדל קבדה ואורי וויסבורג וביים אסף קורמן. בראיון מיוחד למאיה גדש במעריב סיפרה השחקנית על התחושות הקשות להגיע לפרימיירה בצל ההודעה הקשה שהגיעה לילה קודם לכן על אסון הנגמ״ש ברפיח בו נפלו שמונה לוחמים, והדחיפות להגיע להפסקת המלחמה ועסקת חטופים עכשיו. 

אגם רודברג (צילום: יובל חיים)
אגם רודברג (צילום: יובל חיים)

״זה מאוד קשה והדיסוננס הזה כל הזמן נוכח בתקופה האחרונה. זה תמיד ככה בחיים שלנו כישראלים אבל בטח בתקופה האחרונה מאז המלחמה נוכח מצד אחד הרצון לחיות ומצד שני הרצון לעצור הכל ולא להמשיך את הדבר הזה שנקרא החיים. אני הרבה פעמים נכנעת למצב וגם אין לי באמת יכולת להתלונן כי אף אחד מהמשפחה שלי או משהו קרוב שאני מכירה נפגע.

אני לא יכולה בכלל לדמיין מה עובר על משפחות החטופים ושלא נדע על כל המשפחות שהצטרפו למשפחת השכול הנורא הזה. אין מה להגיד בגלל זה מאוד חשוב לי להגיע להפגנות ולהראות הזדהות ובדרך הזאת לעשות קצת ׳טוב׳ אם אפשר בכלל להגיד את המילה הזו בתקופה הזאת. רק להגיע לכיכר החטופים בכל שבת ולהגיד שצריך לסיים עם המלחמה הזו ולחתור לעסקת חטופים כמה שיותר מהר - עכשיו!״.