הסכינים נשלפו, המים רתחו והכיריים כבר לוהטות - כל הסימנים לכך שאמש (ראשון), בשעה טובה ומוצלחת, התוכנית "משחקי השף" הגיעה לשלב הקרבות. לכבוד המאורע הזמינו השופטים-שפים מושיק רוט, מאיר אדוני ואסף גרניט, את המתמודדים לסעודת השקה שדימתה תחרות בישול בין הנבחרות, תחת פיקודם של המנטורים מהמטבח. נכון, כולל מירי בוהדנה שהביאה איתה אורח מיוחד.


אז בדיוק כמו על המסך, באירוע שנערך בנמל תל אביב, ניתן היה לשמוע בין המטבחים את הצעקות של גרניט הקשוח - תוך כדי ניסיונו של רוט לחבל במנות של אדוני. אבל בוהדנה? בשונה מהמסך, המנחה המדגמנת החליטה לוותר על מראה השיער החלק ולהישאר מתולתלת כמו שהטבע רצה. אולי זה קשור לעובדה שבנה האהוב התרוצץ בין הטבחים.

חברים, הגעתי. אפשר להתחיל לבשל. מירי בוהדנה עם אסף גרניט, מושיק רוט ומאיר אדוני (צילום: אביב חופי)חברים, הגעתי. אפשר להתחיל לבשל. מירי בוהדנה עם אסף גרניט, מושיק רוט ומאיר אדוני (צילום: אביב חופי)

תראו אותו! בן עם אמא מירי בוהדנהתראו אותו! בן עם אמא מירי בוהדנה


עושים פוזות? ברור!עושים פוזות? ברור!
יו, יו, מאמא. בן ומירי בוהדנהיו, יו, מאמא. בן ומירי בוהדנה


כדי לא להישאר לבד בזמן שהמומחים של ריאליטי האוכל של "רשת" מבשלים, מירי הגיעה לאיוונט כשהיא צמודה לילדה הבכור בן (בגיל תשע, אם תהיתם) - שממש כמו אמא שלו, כנראה רגיל לעדשת המצלמה. איך יודעים את זה? פשוט מאוד, הוא ערך סשן לוהט של פוזות אל מול הצלמים שהגיעו למקום.

אם תהיתם, אחרי שקראתם לפני כמה שבועות ב-TMI על כך שלמרבה הצער, השף מושיק רוט נפרד מאשתו אליס אחרי 20 שנות נישואים - אשף המטבח אולי חזר לעולם הרווקות, אך נראה די נינוח, שמח וחדור מטרה לנצח במשימה כשעמד מול המצלמות. לבריאות!  

רווק וטוב לו? מושיק רוט מבשלרווק וטוב לו? מושיק רוט מבשל


בא לחבל, אל תגלו למאיר אדוניבא לחבל, אל תגלו למאיר אדוני


נגמר לו הקול. אסף גרניטנגמר לו הקול. אסף גרניט