בעוד שאתם כנראה חוגגים יום הולדת בחברת כמה חברים קרובים או בני משפחה, או לבד מול המסך עם פרוסת עוגת שיש יבשה, יש כאלה שמציינים את יום ההולדת בגדול. בגדול? לפחות כמו מיסטר ביג, שהגיע עד אירופה רק כדי לברך אישית את הדוגמנית/ שחקנית/ מולטי טאלנט מורן אטיאס, לכבוד יום הולדתה ה-35.

אטיאס, שוהה בימים אלה בבירה האירופית בודפשט, שם היא מצלמת את העונה השלישית של סדרת הדרמה האמריקנית "הרודן", שבה יופיע בעונה הבאה גם השחקן כריס נות'. או, אם השם לא מוכר לכם, הגבר שידוע בעולם בעיקר בזכות סדרות כמו "חוק וסדר" או כמיסטר ביג האלמותי, בסדרת הבנות "סקס והעיר הגדולה". כך שברור שאם בליסימה כמו מורן חוגגת את היום המיוחד שלה, הוא יגיע לחבק!

פאן ביום ההולדת? מורן אטיאס וכריס נות' (צילום: דורון ריטר)פאן ביום ההולדת? מורן אטיאס וכריס נות' (צילום: דורון ריטר)

מרוגשת, לא? אטיאסמרוגשת, לא? אטיאס


כמה כיף לקבל מתנות? המון!כמה כיף לקבל מתנות? המון!


המסיבה עבור אטיאס, נערכה אתמול (שבת) בבית השגריר הישראלי בהונגריה, שם שוהה אטיאס יחד עם צוות הדרמה. אל האירוע, הזמנו אנשי עסקים, מפיקים מקומיים ושאר צוות השחקנים, שהתייצבו לברך את השחקנית הישראלית שגדלה לה בשנה. 

בגלל מיסטר נות', כנראה, צוותים של ערוצי הטלוויזיה ההונגרית הגיעו כדי לצלם את העוגה המיוחדת שהוכנה עבורה, לתעד אותה מתרגשת מהזיקוקים ולשמוע מה דעתו של ביג על הבליסימה. ברור שהשניים נראו מיודדים פלוס, בכל זאת, הוא חוגג לה בגדול!

מורן חותכת. בבית השגריר!מורן חותכת. בבית השגריר!


פחות פאן לו. כריס נות'פחות פאן לו. כריס נות'