אחרי אין ספור תכניות ריאליטי, תמונות עירום ושערוריות מדוברות מבית היוצר של הקרדשיאנ'ז, או משפחת הריאליטי-טראש המפורסמת ביותר בעולם- מי ידע שישנם עוד כמה סודות על קים קרדשיאן, קיילי ג'נר ושלל בני הפמילייה, שנחשפים בספר חדש אודות "שושלת הקרדשיאן". נניח, על מאבקה של המאמא קריס ג'נרבתהליך שינוי המין של האבא שהפך לאמא, ברוס ג'נר.

בספר חדש שאמור "לחשוף הכל על הקרדשיאנ'ז" ונכתב על ידי איאן הלפרין, מקורב למשפחה (לא לעוד הרבה זמן) וקטעים מתוכו מצוטטים בצהובונים באמריקה ובעולם, נחשפת עדות של מאמן עבר של קייטלין גנ'ר (שהיתה בזמנו האלוף האולימפי ברוס ג'נר), שטוען כי מנהלת אימפריית הטראש, ידעה על כוונותיו של ברוס לשינוי מין - וניסתה להילחם בו כדי שלא יעשה את הצעד הדרמטי בחייו. איך? בעזרת טיעונים דתיים. מיס ג'נר, כך על פי הדיווחים, "השפיעה עליו בכדי שידכא את הרצון שלו להיות אישה במשך שנים. היא אמרה לו שהוא צריך להתפלל, ושהכנסייה יכולה לעזור לו 'להירפא'". ברצינות?בימים הטובים, כשעוד היו בני זוג. קריס וברוס ג'נר (צילום: gettyimage)בימים הטובים, כשעוד היו בני זוג. קריס וברוס ג'נר (צילום: gettyimage)


התכנית של קריס לא כל כך עבדה, כי למרות התפילות, הכנסיות והתחנונים,  הספורטאי והאב החורג של קלואי, קורטני קרדשיאן וכל השאר - עבר בשנה שעברה תהליך שבסופו הציג את עצמו מחדש כאישה, לכל דבר ועניין. כמובן שלא היה ניתן להתעלם מהבאזז סביב השינוי המשמעותי, כך שקריס, שאחראית על ההפקה של סדרות הריאלטי המשפחתיות, מפיקה גם את הסדרה המספרת על חייה החדשים של קייטלין כאישה. היי, היא אפילו קיבלה את תואר "אשת השנה 2015" מטעם המגזין "גלאמור", רק כמה חודשים ספורים אחרי שהציגה את עצמה לראשונה כאישה.שינוי דרמטי. קייטלין ג'נר (צילום: gettyimage)שינוי דרמטי. קייטלין ג'נר (צילום: gettyimage)


לא ברור מי יותר מנותחת. קריס וקייטלין ג'נר (צילום: gettyimage)לא ברור מי יותר מנותחת. קריס וקייטלין ג'נר (צילום: gettyimage)